bugün

dünyada kürt kızından başka kız kalmasa dahi güzellik bakımından alman, fransız ve ingiliz erkeklerinden sonra gelen kızlara ait güzelliktir.

fıkra gibi amk.
gözleri ileri derecede zayıf gören ve burnu koku almayan maho dedenin sözlerinde destanlaşır.
türk kızlarının kendisine bakmaması sonucu, kürt kızlarını öven onlardan medet uman insan düşüncesi.

güzellikleriyle değil doğurganlıklarıyla destan yazarlar.
izmirli kızın sikip adanalı kızın boy verdiği bunun üzerine ankaralı kızın üzerinde misket oynayıp kastamonulu kızın da kol çevirdiği insanın hezayanıdır....
Gören gözlerini sikeyim.
görsel

görsel

görsel
görsel
renkli gözlü dahi olsalar güzel olamayan kızlar. genelde yüzlerinden vücutlarına kadar kıllarla kaplıdır ve almazlar. ciltleri sivilceli veya pürüzlüdür. yıkanmaya yeteri kadar önem vermediklerinden saçları genelde yağlıdır. istedikleri kadar bakım yapsalar bile makyajdan giyimden bihaber oldukları için asla güzel olamıyorlar. lanetlenmiş gibi kendilerine has bi çirkinlikleri var ve her şekilde anlaşılıyor kürt oldukları.
Eşek güzellik yarışmasında dereceye girmiş ırktır.
Bizim gördüklerimiz nedense şöyledir.
görsel
Terleyince tatlı tatlı kokanı da varmış. Mesela ben terleyince çilek gibi kokarım ya.
Selia hanım taktınız sizde ırka efendim. Hayır bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Biri beni aydınlatsın lütfen...

Edit:çıldırmaya az kaldı doktorum nerde.
bulunamamıştır.

(bkz: 404 not found)
soran kökenli olanları gayet güzeldir , iran kızlarına benzerler.

Suruç'tan uludere'ye kadar ciddi bir renkli göz ve sarı saç popülasyonu vardır.

Ayrıca ülkenin en güzel kızları Hakkâri'de bulunur.
ahahahahaha.

not: entry tanım içermiyor diye silinecekse söylüyorum tanımım yukarıda.