bugün

12 eylül 2010 tarihindeki referandum öncesinde halka koyun diyenlere verilen cevaptır. halkın kabahati yok, " koyun" dediniz, koyduk.
(bkz: dincilerin espri anlayışı/#24571734)
Ancak göt kıllarının yapabileceği seviyede bir söylemdir.
Siz mi koydunuz lan ?! Adam yurtdışından oy ithal etti. Slogan atmakla da iş becermedin arkadaşım koyunluğunka övünüyosun bu sloganı atmak bile koyunluk kaç yerde okudum bunu kanınıza işlemiş doğuştan geliyo değişmezsiniz siz
işte bu Ülke bu yüzden böyle, bizi birbirimize düşürenlere yazıklar olsun.
ayıp bir söylem.
Koyun diyenlere koydunuz mu?
arkasini kontrol etmesi gereken bir kisi gorusu.
Koyun beyanı.
koyunlar ne zaman bozkurda diş bilemiş?
evet koyduk şimdi bir daha koymak için de sabırla bekliyoruz .

türk milletine koyun diyen orospu çocuklarına koymayacaz da kime koyacaz pardon .

bugün koyun diyen yarın ne demez ki ?
millete hakaret ederek oy istendiğini başka bir ülkede göremezsiniz çünkü bu kadar pislik olan bir zihniyeti ancak israilde filan görebilirsiniz .

gerçi ben kendi milletine hakaret eden lanetli bir yahudi bile görmedim .

durumun ehemmiyetine binaen !

burdan bu millete hakaret eden tüm cehapelilerin sıfatlarına tükürüyorum .

tuhhh sizin çakma türklüğünüze ulan . ulan siz türkün boku bile olamazsınız boku ! zaten bu yüzden hakaret ediyordunuz değil mi ? yine üstünüze bastım bak .

rezil kepazeler .
Gülmekten karın ağrıtan çomar lafı.

Yalnız kardeş insan kendine bu kadar koymaya hevesli olur mu allasen? Sen koyduk sanırsın dolar gelir sana bi koyar kalırsın işte böyle m.l gibi. Ortada koyduk mu delileri gibi gezersin kendi ailene koymuş olarak. Geçmiş olsun acımamıştır inşallah. Çünkü buradan bakınca pek teyet geçmişe benzemiyorsun. Ulan sabah sabah işe kalkmışım uğraştığımız tiplere gel. Ergen lan bunlar. Kendi kendilerine koymuşlar farkında değiller.
(bkz: Emir telakki etmek)
Ahanda Beyle!

görsel
(bkz: Kasabın önünde Yağlı koyun diye bağıracaksın)
17-18 yılbaşında dolar 3,55 ti. Daha yeni 7'yi gördü -sonra zorlaya zorlaya 6,40 'a indi sonra çomaristan itleri 7'den 6'40 indi diye buralara saçmaladı.

O diil de -dünya tarihinde böyle büyük bi sıçış bildiğim kadarıyla hiç görülmedi.

Düşünsene 100 bin dolar kredi almış olsan yılbaşında ...Türk parasıyla 20 bin dolarını 5 bin 5 bin nisan ayına kadar ödemiş olsan ...

O zamanın parasıyla senin borcun bugün 200 bin dolardan fazla olmuş oldu ....esas koyulan biri varsa o da sensin.

Battın sen ... koyuldun ...

Ama türk halkı bunu anlamıyo işte.
Yarrağı yiyenin koydum zannetmesi de enteresan.
gördüğünüz gibi zihniyet aynı zerre değişiklik yok ki bu tam benim istediğim bir olay zaten ki koymaya uzun yıllar devam edebilelim değil mi .

durmak yok bu millete koyun diyenlere koymaya devam diyoruz .

talep var çünkü koymazsak bu millete yakışmaz bir kere .
hem koyun diyorlar koyunca da gocunuyorlar bir de böyle bir şey var .
Ülke grup seks yapıyor. Bir o koyuyor, bir bu.
(bkz: mal beyanı) olagelmektedir..
Kadın 20 yıllık evli, kocası ile sevişirken hep misyoner pozisyonunda yapıyorlarmış.
Birgün yine sevişirken kadın "kocacığım, 20 yıldır sen üst de ben alt da sevişiyoruz. Bu sefer de sen alta yat ben senin üzerine çıkıp bu sefer de ben seni dikeyim" der.
Adam şaşırır ortam da bozulmasın diye "tamam" der alta yatar.
Kadın, adamın üzerine çıkar oturur ve söylenir.
- alta da yatsam üste de çıksam giren bana giriyor.