bugün

entry'ler (210)

istanbul un en tehlikeli semti

Nişantaşı Çocuğuyuz bize ters olmaz. Ayık olun.

yalnız ölme korkusu

insanın mesela son yıllarını son 4 5 yılını yalnız geçirmesinden bahsetmiştim, yalnız ölmek derken. Son saniye de yalnız ölmekten bahsetmedim.

yalnız ölme korkusu

Ölmekten korkmak değilde yaşlanınca herkes kendi derdine düşünce o sıkıntı yalnız başına kalmak korkusu diyelim, yalnız ölmekten çok.

yalnız ölme korkusu

Bazen düşünüyorum bekar kalmak dünyanın en güzel şeyi bazen de ilerde yalnız ölme korkusu salıyor bir hayat arkadaşınız olmadan.

ulu önder erdoğan dır

Bunu Latince yazmasana delikanlı. Osmanlıca yaz.

taner tolga tarlacı

Değeri bilinmedi.

bir kızın size aşık olmasını sağlamak

Ona tokat atın ve gidin.

seks yapmadan önce yapılacaklar

2 rekat sünnet ve bismillah.

yaş 30 olunca erkeğe gelen mıknatıs özelliği

Doğrudur, Çünkü daha önce kendisini güzellik kraliÇesi sanıp sizi reddeden kızlar. Evde kalma yaşları geldiklerinde her türlü boku yaparlar size kendilerini aldırmak iÇin.

mastürbasyon yapmama sebepleri

Destekliyorum.

bir kızı mutlu edebilecek whatsapp mesajı

anladım ki, senden daha iyisini bulamam.

biscolata erkeği gibi bir sevgilisi olan şişko kız

Klasik türk kızı, sıçar 10 kg ister Biscolata erkeği.

biscolata erkeği gibi bir sevgilisi olan şişko kız

Klasik türk kızı, sıçar 10 kg ister Biscolata erkeği.

yalamayı sevmem ısırırım diyen kız

Evlenince Kocasına daha önce hiç ağzıma almadım diyen usta türk kızıdır.

daha önce elim erkek eline değmedi diyen usta kız

Evet böyle kızlar genellikle evlenecek erkeği buldukları zaman ellerinin erkek eline bile değmediğini kanıtlamaya çalışırlar, oysaki geçmişlerinde pek çok şeyi tecrübe etmişlerdir. Özellikle ön hariç ne olursa olsun yapalım Ön tarafa aman zeval gelmesin diyenlerden oluşurlar.

kız sevgiliyi test etme yöntemleri

Uzun yolculukta davranışları artık istemeden de olsa doğal olacaktır, o an tespitler yapabilirsiniz. Bir derdinizi anlatın sadece dinlemekle mi yetinecek yoksa olayın derinlerine inip size sorular sorup ilgilendiğini belli mi edecek. En önemli ayrıtılar dan birisi ise, sizle birlikteyken eski sevgililerini yada az da olsa geçmişi olduğu erkekleri sosyal medya hesaplarından silip silmediği.

yabancı kızların 25 30 yaşlarından sonra çökmesi

Yabancı kızların güzelliğini çekemeyen, Çirkin ve evlendikten sonra çöken ve şişmanlayan türk kızlarının söylediği bir yalandır.

bir erkeğin en karizmatik olduğu yaş

30 ve üzeridir.

bir kızı mutlu edebilecek whatsapp mesajı

son sevdiğim ol. olabilir mi acaba kızlar, en güzel fikri siz verirsiniz.

bülent ersoy un akpli olması

HDP bugün AKP'nin gücünde olsaydı eğer. Bülent bey'in HDP'li olacağı gerçeğidir.