bugün

üçüncü nesil nevi şahsına münhasır yazar.

nickinin "köpüş" değil de "kopuş" diye okunması gerekir ve ismini kopush fm'den almaktadır. - "lanet olsun radyona verecek başka isim mi yoktu lan?" yokmuş demek ki o zamanlar. gelmeyin üstüme. ben de biliyorum sikko bir nicke sahip olduğumu. -

şunlar da radyosunun websitesi:

-> http://www.kopush.co.nr
-> http://www.kopush.tr.cc *

4 yıl sonra gelen edit: ulu sözlük'e geleli 4 yıl olmuş. sözlüğe 1331 başlık, 5945 tane de entry kazandırmışım. iyi bok yemişim. başka işim yoktu sanırım o zamanlar. daha toyduk tabi, bebeydik. bir heyecan, bir heves. normal. belki de o yüzden burada yazdığım ilk entrylerin çoğu boktan. şimdilerde ise itü sözlük semalarında boy göstermekteyim. * ulu sözlük'ü takip etmemekteyim ve burada entry girmemekteyim. mesajlarınıza cevap alamadıysanız da sebebi budur, kibirimden filan değil yani. ulaşmak isteyenler itü sözlük'ten ulaşabilir.

selam ederim.
üçüncü nesil yazar. *
"yapılması gerekenler listesi"nin başına "'1' ile 'bir'in farklarının öğrenilmesi" yazmak istediğim yazar.
(bkz: sh)
bünyesinde bir fanatiklik sezinlediğim arkadaşımın arkadaşı arkadaşımdır yazarı. * *
girdigi siyaset içerikli birkaç entryden sonra görüslerini "nedense" sadece özel msjla belirtmek isteyen yazarlar tarafindan kutlanan ve keske onlar da popülerlik yarisi içinde olmayip, eksi oy yemekten korkmayip ortalikta bagirabilselerdi diyen yazardir. * *
geçmiş olsun dediğim yazar.
(bkz: gecmis olsun)
(bkz: kader arkadaşı)
catdog isimli çizgi filmde kedinin köpeğe sesleniş biçimi; köpüş.
sürekli kendi başlığı altına yazan, entrylerini beğenmediğim üçüncü nesil yazar.
sevgilisinden ayrılmış morali bozuk olan yazar.
(bkz: allah kolaylık versin)
özel işlerine sözlüğü karıştıran yazar.
girdiği güzel entrylerle dikkatimi çekmiş okunası yazar.
sabrına hayran olduğum yazardır kendileri.
sağlam parçaların seçim aşmasında yetenek timsali tercihler yapan güzel musıki sunumcusu.
agda yapmayan kadinlara tahammülü olmayan yazarimiz.
nerede kıllı bir bacak görse kusar zannımca , o halde herhangi bir zirvede biraraya gelirsek benim bacakları görmesin *...
kusura bakma yazarıdır. yayınına katılacağım diyip katılamamışımdır. bunun üzerine nedenimi açıkladığımda anlayış gösteren yazardır. eywallah kardeşimdir.
sözlükle msn arasındaki farkları bilmeyen yazar. muhtemelen, sözlükte niye titreşim gönderme imkanı yok diye düşünen yazar.
1400 entryi devirmis, ve 1400. entrysini önceden de vaadeddigi gibi * dmjoes'a armagan eden yazardir.
kopush sen bizim herşeyimizsin! güzeldi senin djliğin geri dön!
gizem yazmayı beceremeyen yazar
o bana canım der ben ona bebeğim.. öyle sever sayarız birbirimizi.
içinden geçenleri msn de kişisel ileti olarak yazsa daha iyi etmiş olacak olan yazar. ama ''yok ben ne edeceksem sözlükte edeyim'' diyor ise sözlüğün de kendi içinde bir kişisel ileti fasilitesi* var. yani illa etmek istiyorsa oraya da edebilir.
90 lı yılların ortalarında B. Sadık Albayrak ve Necmettin Borteçin tarafından yayımlanmış olan Kopuş isimli dergiyi anımsatan sözcük. derginin logosunda ayrıca 'sermaye kültüründen kopuş' diye bir ibare vardı, yanlış hatırlamıyorsam.
radyo uludağ da güzel parçalar çalan üçüncü nesil sözlük yazarı.