bugün

evet bu adam hem zeki hem yakışıklı hem çalışkan hemde işinin hakkını kendisini sürekli geliştirerek veren bir oyuncu.ekrandaki binlerce dandik model oyuncunun içinden sıyrılmış kendisini kanıtlamış muhteşem insandır.
deli yürek zamanın da ata şehir'de bir kafeterya da gördüm kendisini. ben sigarayı çekip kafamı tavana bakar şekile getirip yuvarlak dumanlar çıkartmaya çalışırken kafamı indirmemle karşımdaki masada göz göze gelmemiz bir olmuştu. olan 2-3 saniye mal bakışmamız oldu kendisiyle. ama bir an tereddüt etmedim değil şimdi belinden çıkarır bir on dörtlü bana hedef alır diye.
benden gördü hemen bir tane yakmıştı. bu arada sigarayı çok içten çekiyor.
şu aralar türk nüfusunun büyük çoğunluğu cinsiyet ayırt etmeksizin, olsa da versek diye yollarını gözlüyor.
dolaşıyor karizmatik karizmatik, kısıp gözleri gülümsüyor ince ince, "unutamıyorum be abi" diye bir de ağlıyor ki, zaten "öpüşmeyin, sevişmeyin" diye baskı altında millet, libido tavan yapıyor sonra.
sakin olun kuzum. tamam, kapı gibi adam ama olacak iş var olmayacak iş var be hacı.
Allah'ın kendisini yaratırken fazlaca bonkör davrandığını düşündüğüm kişi. bir erkek olarak söylemek gerekirse uzak ara türkiye'nin en yakışıklı ve karizmatik erkeğidir. behlül diyeni sikertirim, ona göre yalnız..
ağlamak bir erkeğe ancak bu kadar yakışır be kardeşim dedirten ,ses tonu etkileyici yakışıklı insan.
şener şen'in gençlik versiyonu. her ne kadar belli kalıp roller de oynasa da, komedi yapabilecek kapasitededir bu abimiz. en azından kıvanç tatlıtuğ'un odun oyunculuğuna hayran olanların bu adama tapması gerekir.
türkiye nin en son yıllardaki sinemadaki jönüdür.
cok kilo almis olan insan
vücut geliştirmek için kilo almış olabilme ihtimali olan oyuncu. aynı ihtimalin geçerliği olduğu, aynı anda kilo almış bir diğer oyuncu için;

(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
öptüğü her kadının sevgilisiyle arasını bozan (nasıl öptüyse artık) karizma bir adamdır.
normal yaşantısında olduğu gibi, ezel adlı dizidede mercedes g serisi jeep kullanmaya devam etmektedir.
10 senedir görmediğim ve son olarak ezel dizisinde gördüğüm ve ciddi kilo aldığını gözlemlediğim eski bir arkadaş.
yakışıklılıkla kalmayıp bir de aktörlüğünü geliştirdi. türk sinemasının yeni dönem jönüdür. hayırlı olsundur.
kurtlar vadisin'de gormek istedigimiz basarili oyuncu.

gerci kv ekibi bu adami sittin sene oynatmaz dizide. sayet oynarsa ne polat'in ne memati'nin karizmasi kalir. abdulhey piskopat tipli oldugu icin yirtabilir.
yakışıklıdır karizmatikdir ağır abidir. ama oyuncu mudur? kralıdır hemde.
ismi ile salih mirzabeyoğlu'nu hatırlatan kişi.

(bkz: salih mirzabeyoglu)
yakışıklıdır karizmatiktir ağır abidir. ama oyuncu mudur ? kıvanç odunu oyuncuysa, bu has gürgen odunudur ?
yakışıklıdır, karizmatiktir, ağır abidir. oyuncu mudur? hem de allahınma kadar.
türk erkeklerinin kıskanmak yerine, gurur duyması gereken oyuncu, manken çünkü o kadar yakışıklıdır ki dünya tanısa türk erkeklerinn çoğunu onun gibi zannedecektir, e bunun da türk erkeklerine muhakkak bir katkısı olacaktır * .
ezel deki rolüyle tatile çıkmış gibidir.. kendini hiç kasmamaktadır bu rol.. daha büyük projelerde görmek isteriz..
yoğun çalışma temposunda kendine evlenecek vakit ayıramamaktadır. ailesinden aldığım bilgiler dahilinde yazıyorum, bu yıl da evlilik yok, nasipse 36. yaşında artık.
adam gayet ciddi , müzik gayet ciddi , dizinin en ciddi noktası ben tam gaza geliyorum "ben de çekeyim altıma şöyle canti ayakkabılar" diyorum ki o burun delikleri mahvediyor ambiyansı..
onlar açılıp kapanırken beni bi gülme alıyor..o burun deliklerine çatal ucu sokasım geliyor..
dört dörtlük adamdır aynı zamanda yakışıklıdır dahası iyi bir oyuncudur. ilginç olan erkekler tarafından kıskanılmamasıdır, kıvanca sayıp sövenler kenanın karşısında helal olsun demekle yetinmektedir...
uğur yücel'in uzatmalı sevgilisi.

tabi, tabi.. e, bünye kaldırmıyor dalyan gibi delikanlıyı.

(bkz: yakışıklı hemcinsine top diyen erkek)
Oyunculuğu da çok iyidir.Bana göre yaşayan en karizmatik Türk erkeği