bugün

2002 best model turkey yarışmasında birinci olmus manken.
gumus adli bir dizide oyunculuk yapmaktadir.
azra akin ile beraberdir.
(bkz: magazin servisi iş başında)
kafasına paso jöle kavanozu boşaltıpta hala nasıl o kadar saçla dolaştığını merak ettiğim,eski basketçi yeni model ve oyuncu...

tarhan liseliymiş kendileri baya kabaymışlar,öyle dedi tanıyanlar...*

neden modeldir bu adam diye düşünürsek boy pos vardır elemanda ama ortada everybody loves kıvanç gibi bir durum yoktur,oylar bölünmüştür efendim...*

ayrıca göründüğü üzere inanılmaz kendini beğenmiş bir heriftir... *

diziside bir boka benzemiyo zaten bütün türk dizileri gibi... *
yüzünün güzelliğine 23 yıllık hayatım boyunca daha bir kadında bile rastlamadığım eşsiz varlık
taksim'de point hotel de kalmaktadır.
boyu gereğinden fazla uzun, suratı aşırı bebeksi, kalem gibi zayıf kişi. bir üst modeli ve tadından yenmeyeni için joe blackle tanışınız efenim.
(bkz: brad pitt)
(bkz: meet joe black)
kusursuzdur efendim. fiziğinde hiç bir orantısızlık yoktur. tanrı'nın boş zamanına denk gelmiştir. erkek güzelidir.
küfürbaz ve çok sulu bir adamdır yanında iki çift ciddi laf edemezsiniz. küçük dağları ben, büyük olanları babam yarattı havasın da dolanır sürekli.
evveli zamanında beşiktaş basketbol takımında oynamış lisanslı seksekçidir. nadir dövmeli mankenlerdendir, sakalsız neye benzediğini merak ettiğimdir.
gumus dizisinde oynayan yeteneksiz , mankenimsi.
bazıları yakısıklı bulur, katılınmaması gerekir.cok tipsizdir, kız gibidir, hic bir seksapeli yoktur.
türkiye'nin en yakışıklı erkeklerinden biridir. * *
Dünyadaki en yakışıklı erkeklerden biri.
yugoslav göçmenlerdendir yanlış bilmiyorsam. adanalıdır. mavi köşe'de dükkanı vardır babasının. o muhitte çalışan dedemin, " ben bu çocuğu gördüydüm bi kaç kere, bizim .... ağanın oğluydu " diyerek beni kopartmasına vesile olmuş kişidir. yakışıklıdır.
ne zamandır dikkat ettim katıldığı programlarda sessiz sakin, ağırbaşlı ve efendi izlenimi veren şahıs. beyaz'ın * kendisine "gerçekten çok yakışıklısın aynaya baktığında sen kendini nasıl buluyorsun" sorusuna soğukkanlılıkla "yooo normal birini görüyorum" diyebilmiş pek bir mütevazi manken.

pek bi güzel yüzü var. hz yusuf bir bu iki.
bebek yüzlü mankenimizdir. dizisinde başarılı değildir. sadece vahe kılıçarslan gibi donsun kalsın biz onu öylede izleriz.
insan olamayacak kadar yakışıklı olan kişi.
(bkz: melek görünümlü erkek)
(bkz: doğan görünümlü şahin)
1982
(bkz: eros)
yakışıklılığın dibine vurmuş kişidir. amma velakin.. (bkz: tipim değilsin)
kültür üniversitesinde okumakta olan ünlü insan evladıdır. "hahayt lam ben varya acaip yakışıklıyım böle bi baksam yakarım. şeklim on numara" havası kendisinde yoktur.
hakkında yazılanların aksine megalomanlığına rastlanılmamıştır.
gidip yanına iki çift laf etmek isteyeni kırmaz. hep böyle kalsındır. * *
demet akalın'la paparazzilere yakalanan genç manken.
bana hayır diyen kadın olmadı sözleri çok elementerdir... ilginç bir kişilikle karşı karşıya olduğumuz izlenimini verir... annesi, kızkardeşi ve yakınlarını cinsiyetsiz melekler olarak gören kişilikler her türlü aykırılığa açık haldedirler...
suadiye'de bir sokaktan geçerken tamamen rastlantısal $ekilde gümü$ dizisi çekimlerine denk gelip, kendisine biraz uzaktan bakmı$lığım olan insan. tamam boy pos iyidir, karizma eleman, saçlar cix, hede hödö... ama oyunculuktan eser yok adamda be... yarım dakkalık sahneyi 2 saatte çektiler, fıtık oldum ben orada. mankenliğe full force devam etsin kendisi, önerim budur.
sanırsam utangaç bir yapısı var. beyaz'ın biri bana anlatsın programında sorduğu soru karşısında kıpkırmızı oluverdi.
lise zamanı*, kız kardeşiyle aynı sınıfta olduğum bir dönemde; kızla bir elemanın arasında çıkan bir münakaşa sonrası, hemen ertesi gün okulu basan, tehditler ve küfürler savuran, bıraksalar, ne yapacağını çok merak ettiğim; şimdinin jönü**, kaba saba şahsiyet...
baba beni okula gönder kampanyası reklam filmlerinde boy gösteren kız güzeli çocuk.