bugün

entry'ler (731)

mert öğün

show tvde magazin programı sunan ve aynı zamanda evcilik oyunu programındaki oyunculardan biri,yakışıklı maçodur.aklı başında biri olduğu kurduğu cümlelerden anlaşılıyor.diğerleri gibi laylaylom değil,tataaaam diye partneri bahara sürekli sürpriz yapıyor,sevilesi.sanırız ki partneri bahara aşık oldu yada aşırı derecede iyi rol yapıyor,konuşurken o bakışlar nedir öyle.ah mert ah

serdar ortaç

neden bu adama bu kadar laf ediliyor anlamıyorum,sanatçı neye göre sanatçı onu bir bilelim önce,jackson pollock denilen bir adam var herif boyayı sallaya sallaya bir çocuğun bile yapabileceği boya döküntüsü resimler yapıyor sanatçı oluyor da serdar ortaç neden olamıyor eğer saçma olduğunu sölüyorsanız.ben saçma olduğunu düşünmüyorum ki çok güzel şarkıları da var,ayrıca madem saçma neden bu kadar fazla dinlenip satılıyor bu albümler,arz talep meselesi,adam satıyor ki bu tür şarkılar yapıyor.herşeyden önce bir emek var,bok atmadan önce bir düşünmek lazım,beğenmiyorsan sen şarkı yap serdar dinlesin şarkı böyle yapılırmış desin yapsın,yabancı müzik beğenenler de aynı kafada,sözleri anlamazlar sadece melodiye bakıp süper şarkı adam harika derler,serdar eğlendiriyor mu evet,keyif veriyor mu evet veriyor e daha ne,zaten tüketim toplumunda yaşıyoruz,herşey bitip tüketiliyor,keyif almaya bakın.herşeyde olduğu gibi serdarın şarkılarında da saçma sözler olduğu doğru ama kafiye zart zurt muhabbetinden adam onu yapmak zorunda,ben eğleniyorum serdarım aynen devam bozma hiç...

the tournament

the condemned çakması bu film tabiki de berbat.konu condemned le aynı,bir sürü mahkumu alıyorlar içlerine dikiyorlar bombayı,bi sivrizekalı hemen bıçakla bombayı çıkarıyor içinden ama diğer malların aklına bile gelmiyor bu.lan çıkar at bi köşeye kurtul işte.ama yok illa uğraşacaklar,orda bir rahip vardı bombayı çıkaran elemanınkini yuttu,sonra kustu bir şekilde çıkardı.filmin son dakkasında da kız karnından bombayı çıkardı yahu bunu neden başında yapmıyorsunuz.condemned de daha mantıklıydı en azından pranga gibi ayak bileklerine bağlıydı ve çıkarılması imkansızdı.her neyse her iki filmde de bunları nasıl oluyor da polis yakalamıyor bütün polisleri mi satın almış şerefsizler.eğer bu tür bi film izlemek istiyorsanız yine the condemned fazlasıyla iyidir.

triangle

dvd aldığım elemanın ısrarı üzerine aldığım bir filmdi.film iyi başladı fakat sonlara doğru iyice saçmaladı,kız manyak,sürekli hayal görüyor şizofren ötesi.böyle bir sürü atraksiyon falan,gemi de sürekli hayal görüyor,1.5 saatlik filmin 10 dakka çekilmiş gerisi hayal meyal paso geri sarıyorlar,yapabilicekleri bütün olasılıkları düşünmüşler,bir an korktum acaba kız bütün arkadaşlarının yerinde kendini de görecek mi diye de allahtan öyle bir şeye girmemişler,yoksa limit olurdu artık.ya bir kere kaza yapıyorsun,polis molis geliyor,lan türkiye de olsa görgü tanıklarını bile hemen karakola alıyorlar ki film de kadın elini kolunu sallaya sallaya taksiye binip gidiyor,e ne anladık.bomboş bir film.sonu kopuk,mantık hatası fazlasıyla mevcut.

paranormal activity

iki eleman var,bunlar gece abuk subuk sesler duyup nolduğunu öğrenmek için kamera ses sistemi falan kuruyorlar.aslında kendi başlarına iş açacaklarından habersiz bu iki mal kamera kayıtlarını izledikten sonra bilinmeyen güçlerin eve girdiğini falan görüyorlar.yerlere pudra dökmeler falan gibi boş işlerle uğraşıyorlar yahu zaten görünmüyor bu hayalet,her boku biliyor fakat yerdeki beyaz pudrayı göremiyor,doğa üstü güçleri var ve adı üstünde hayalet yani nasıl olurda o pudrayı göremez her neyse konumuza dönelim,bu şişpot kızımız ufaklıktan beri bir psikopatmış rüyalar vs vs e yanındaki eleman noluyor,kızın bu durumunu farkettikten sonra neden tedavi ettirmiyor da bide kızla kalıp bu psikolojik bozulmaya dahil oluyor anlamıyorum,seviyor anladık yardım etmeye çalışıyor da kızı yatır hastaneye sende paşalar gibi rahat rahat uyu,uyanınca git hastaneye gör sevdiceğini.yok olmaz illa malkoçoğlu triplerine giricek,sevdiğini kendi kurtaracak,peki kendi götünü nasıl kurtaracak acaba o hengamede.istedikleri kadar taşınsınlar hayalet bilmiyormu onların gittiği yerleri sanki,film iyi yapılmış konu falan da iyide ne biliyim izlerken tırsmaktan çok acıdım lan bunların haline.insan niye kendi kendini tedavi eder yahu işin içinde mistik,hayaletvari şeyler varsa.film işte.

bir kızdan ayrılmanın ilginç yolları

gözü önünde aldatıp bir de inkar etmektir.

ilgisiz sevgili

sizi sevdiğine eminseniz fakat herhangi bir sebepten ötürü sizle ilgilenemiyorsa yapılacak şey belli.aramayın birkaç saat ve sonra o yine aramıyorsa arayın soğuk konuşun,daha sonra birşey yokmuş gibi davranın,aklı karışacaktır.bu kız sürekli beni arıyordu neden aramıyor veya neden soğuk diye düşünecektir.hep yaptığınızdan farklı davranın o zaman değişiklik olduğunu farkedip düzelmeye başlayacaktır. zaman zaman tekrarlanamanız gerekebilir ama sürekli soğuk konuşup tavırlı olursanız sizi aramak istemeyecektir bir süre sonra,erkekler yanlarında bunalımlı depresif değil canlı deli dolu kızlar ister. aslında erkekler basittir kızlar gibi girift değildir.değişikliği farkettiği zaman size daha farklı davranacaktır.böylelikle ilgiyi taze tutabilirsiniz.

yahşi batı

hiç kimse kötü mötü demesin,adam yapmış.seti kostümleri herbişeyiyle güzel olmuş ellerine sağlık,kötüleyenler becerebiliyorsa yapsın bakalım böyle bi film.bu kadar seyirci ve gişe hasılatı getirsin bakalım becerebiliyorlar mı acaba.senaryo gayet iyi yazılmış,gayet eğlendirici ve kahkahalar atmama sebebiyet vermiş bir film.aradaki ince esprileri anlayanlar zaten filmde kahkahalar atmıştır eminim ayrıca küfürlerde yerine göre gayet iyi olmuş.filmde konu şöle bu böle mesaj yok vs vs diye eleştiri yapanlar var tabi ki.ama unutmamak gerekir ki zaten her gün kötü haber aldığımız her yerden zam fışkıran vergilerin cebimizi yaktığı vs vs dolu ülkemizde birde filmlerden mi mesaj bekleyeceğiz.çoğu film yeterince mesaj veriyor.mesaj almak için film izleyen kitleler buyursun o filmlere gitsinler.biz ara sırada olsa eğlenmek,gülmek,kafamızdaki, hayatımızdaki sorunları unutup kendimizi sorunlu dünyadan soyutlayıp dilediğimizce eğlenmek istediğimiz filmler izlemek istiyoruz.bu doğrultuda cem yılmaz bizi eğlendirip güldürmeyi ve sorunlarımızdan dertlerimizden 2 saat kadarda olsa uzaklaştırmayı başarabilmiştir.tebrik ediyorum.recep ivedik filmi içinde aynı şey geçerli,güldürüyor mu evet.eğlendiriyor mu evet.neden her fimde mesaj yoktu toplumsal bi mesaj vermedi şöleydi böleydi diye dert yanarlar eleştirirler anlamam,madem beğenmiyorsun izleme gitme.bok atıp insanların kazançlarından neden kısıyorsun.yine söylemek istiyorum ki,filmde mesaj bekleyen insanlar lütfen mesaj veren filmlere gitsinler bu tür filmler çok fazla.

cevahir in ulvi ye söyleyeceği alternatif sözler

sabrinin attığı şut isabet etmeyince sinirden tırnaklarını yiyen ulvi.

recep ivedik 3

fragmanındaki 00.20 saniyede çalan arapça şarkının daha filmi izlemeden eğlendirdiği komedidir.şarkının adını bilen duyan da yok çok mu gizli acaba.

cem arslan

genelde tek bir konuya takılı kalıp sakız gibi uzatıp nihat sırdarı dinlememe neden olan radyo programcısı,bide esprilerinden sonra kendi kendini alkışlayıp ouuuu efekti vermiyor mu... gaçhayım ben ...

500t tuzla içmeler otobüsü

yürüyen mikrop.buna binip domuz gribine yakalanmayan bir insana isterseniz en mikroplusundan hapşurun yine bir bok olmaz.

yaşamaktan soğutan anlar

sevgilinin sıkıntısını sana yansıtması ve bununlada kalmayıp seni üzmesi,her lafını terslemesi aramaması vs vs vs.

ülkücü gençlik

bu tipler genelde kafa tokuşturarak selamlaşırlar,o ne lan öyle.adam gibi öp yanağından yada öpüyormuş gibi yap yada efendi ol elini sık ne bileyim,o kafa tokuşturmak nedir itici itici,hele bir de boy farkı varsa aman yarabbim kaçayım.

aşk ı memnu

biri şu nihali sustursun dedirtecek dizidir.vırvırvır adnanında milletinde başını şişirdi,behlülü söylemiyorum bile.hele o arabada adnanla behlül hakkındaki konuşması yok mu aman tanrım demek istiyorum.dırdırcı bu nihal,bundan ne eve hanım ne çocuğa ana nede geline damada kaynana olur.

kenan imirzalıoğlu

evet bu adam hem zeki hem yakışıklı hem çalışkan hemde işinin hakkını kendisini sürekli geliştirerek veren bir oyuncu.ekrandaki binlerce dandik model oyuncunun içinden sıyrılmış kendisini kanıtlamış muhteşem insandır.

aşk

uykusuz gecelerinin iştahsız kahvaltıların isteksiz geçen dakikaların ama tek bir saniye yaşattığı mutluluğun kendisidir.

unutulmaz

başrollerinde neden o sevimsiz iki kızın oynadığını anlayamadığım dizidir.melda rolundeki kız ztn tuhaf yürüyen iri yarı birşey,sanki üstüne yürüyor seni dövecek gibi yürüyor azcık hızlı yürüyünce ve insan tırsıyor.diğer eda olan kızda bi tuhaf kaşlarıyla nolur yönetmenim yakın çekime almayın dedirtiyor.o nasıl bir kaş yapısı,hele bir de dha kalınlaştırmış bu son bölümde onları,izlenmeyesi.

ugg

bugün capacitydeki bambinin önünden geçerken 2 günlük kampanyası dolayısıyla 99tlye inmiş olan ve garip şekilde insanların sanki 5 tlmiş gibi davranıp akın akın saldırdığı çizmemsi bottur.yağmurlu havada giyilmemesi gerekir zira bot bot olmaktan çıkmaktadır.

sevmekle aşık olmak arasındaki farklar

aşk tehlikedir.sevgi güven.