bugün

entry'ler (8172)

en güzel yaş

Garılar için 18-19.
Erkekler için 38-40.

uludağsözlük ün ölmesi ve gömmeyi unutmaları

ooho… Nerde o eski entryler. ..

game of thrones taki kerhaneci

8 ay zorunlu Çaylaklığından sonra (modlar sağolsun, hesabımı aralık ayında 2 gün açmışlardı) Prime dönemini yitirmiştir. Şüphesiz.

game of thrones taki kerhaneci

Yallah uğur dündarın kulübüne oktroll.

milf

(bkz: TED lasso).
ilk iki sezonu güzeldi, sonradan sıçtılar.

filistin in türklere ihanetleri sıralı tam liste

Ben de Hamas taraftarı değilim. Şeyimde de değil hamas mamas. Gözümde pkk ne ise, hamas o dur.

Fark şu, biz israil terör devleti gibi, PKK’yı öne sürüp, Kürt halkına soykırım yapmıyoruz. Kendilerimizden ayırt etmeyip, etnik kökene bakmaksızın, herkesi Türk kabul ediyoruz. Çerkezler’e de öyle, Arnavut’lara da öyle, lazlara da öyle, herkese öyle. 3-4 pkk terörist kalleşçe piçliklerini yapıp, masum insanları öldürüyor diye, Suriye’yi, kuzey ırağı üzerlerine yıkmıyoruz. Neden? Çünkü sivil halk var. Çocuklar var. israil, Hamas’tan daha terörist. Bu net. Kimsenin de kıvırma hakkı yoktur. Hamas 1 öldürdüyse, israil bin öldürdü.

israil‘i savunmuyorum, soykırıma karşıyım diyorsan , sözlerimin karşısına dikilmesene. Çekil aradan o zaman. Eyvallah.

Laflarım, Bizzat ve bizzat kendi sikik kafalarında
güya tüm Filistinliler Müslümanmış diye , bu soykırıma alkış tutacak kadar orospu çocuğu olanlara hitabendir. Hadi isterse 100% tüm Filistin halkı Müslüman olsun, bu orospu çocukları
ezici çoğunluğunun müslümanların oluşturduğu sapına kadar Müslüman bir ülke olan Türkiye’de yaşayıp, müslümanların öldürülmesine alkış tutamaz. Yarın Türkiye’ye düşman girse, işte tam bu orospu çocukları karşı tarafta saf tutarlar.

israil’in soykırımına alkış tutarken de ağızlarından da Müslüman bilmem ne lafları eksik olmaz. Komplekse bağlamış bu şerefsizler.

Peki israil’in öldürdüğü hristiyanlara ne olcak?
Olm hepsi insan insan.

Bugün sırf nefret ettikleri islam dinine mensup oldukları için öldürülmelerine alkış tutan radikal orospu çocukları , yarın fırsat bulunca kendileri de eline silah , bomba alıp öldürür.

insanlar katledilince , ölenlerin dini sorgulanmaz bre piç kuruları.

bu başlıkta konya yı övüyoruz

Lağım kokusu yok.
(bkz: izmir).

Angutların, angutluklarını gösteren liste.

--spoiler--
siz angut musunuz yavrum? yahudi'nin çocukları da filistinliler'in çocukları da masumdur ve ölmesinler! vicdan ve merhamet sahibi insanlar bunu savunur.
--spoiler--

Beni iyi dinle angut.
Vicdan ve merhamet yoksunu olduğunuz için bu başlığa 31 çeken siz değil misiniz?

hemen olayı islamla bağdaştırıp o iğrenç islam düşmanlığınıza dayanan nefret dolu leş ağızlarınızla 20bin ölü çocuğa sikimde değil diyerek, hatta bazılarınız alkış bile tutarak
ne bok olduğunuzu ortaya koymadınız mı?

Ulan sömürgeci avrupa bile artık israil’e pes derken,
dünya’da bütün halkların solcuları bu soykırıma karşı gelirken, sizin gibi angutlar o nefret dolu islam düşmanlığınızla katledililen on-bin-ler-ce masum insanlara hakaret etme cüretinde bulunmadınız mı?

Bir ülke soykırım uyguluyor ve sizin tek derdiniz din.
Allah bin belanızı versin.

Bu araaaaaada , Filistin’de sadece Müslümanlar yaşamıyor. Yok sayılmayacak kadar hristiyan oranı var. Onlar da aynı şekilde katlediliyor.

Ulan hepsini geçtim, ister budist olsunlar, ister ateist. Lan Allah belanızı versin, insan onlar insan. Çocuk çocuk.

Madem tarihi göze alıcaz; Yunanistan’da bir daha deprem olduğunda yardım göndermeyelim, onlar da bize göndermesin. Ama olur mu. Mesele Ne zaman götünüzü vermeye meyilli olduğunuz Avrupalılar olunca, en hümanist, en sosyalist siz oluyorsunuz.

Kompleksinizin de amına sokim, ezikliğinizin de, olmayan insanlığınızın da.

selahattin demirtaş

Katkısız o.ç.

vizyonsuz sansa

(bkz: kaşar).

iyi parti iyi parti

CHP’den daha iyi.

çomarların pis kokması

katıldığım beyan.
Koku izmiri komple ele almış durumda.

Belki de sadece izmir belediyesine öz o meşhur lağım kokusu da olabilir. Ayırt edemedim şimdi.

Elin ingiliz’i, Fransız’ı, Yunan’ı, Rum’u kessin, öldürsün, ırza geçsin ya nolcak. Ne güzel Avrupalaşırız belki. Ohhhhhhh ohhhhhhhhh oyşşşşş.

Amk salakları.
Soykırıma ses çıkarmayan insan değildir. Siktirin gidin şimdi.

eylemlerin hen özgür hem belirlenmiş olması

Hava durumunu 100% garantiyle belirlediğimiz varsayalım;
Önceden bilsek de, bizim müdahelemiz dışında oluşuyor. Özgür eylem.

Yemişim antiğini de felsefeni de.

Ergenlerle tartışmaya girmiyorum. Prensip meselesi.

Unutmaya falan filana gelince
Yunan dedelerinizin yaptıklarını nasıl sikseler dahi laf etmiyorsanız, bunları da etmezsiniz olur biter. Ha tabii, “neden rum atalarımıza kin nefretle bakalım” diyorsanız, farklı tabii.

Kaldı ki Burda mesele Türkiye-Filistin değil,
An itibariyle işlenen bir soykırım suçu.

Dediğim gibi, Türkiye’nin karanlık ve yobaz kitlesinden farklı bir şey beklememek lazım. Daha insan olabilmeyi öğrenmediler.

Benden bu kadar. Prensibimle ters düştüm bak yine.

türklerin ingilizce konuşamama nedenleri

Panama’dayken Romanyalı ev arkadaşlarım oldu. Bi sikimi konuşamıyorlardı. Almanlar da öyle. Onların Avrupa’sı farklı demek ki.

türklerden adam çıkmaması

--spoiler--
amerika'dan çıkan efsane kim var; martin luther king var. siyahi hakları ve bir hayali için ömrünü adadı.
--spoiler--

Siyahileri köle yapıp, tarlalarda silah zoruyla ölesiye çalıştırmadığımız için, bizim içimizden böyle bi adamın çıkmasına gerek yoktu belki knk ne dersin.

Sen bana nasılsan ben sana öyleyim mantığıyla bütün dünya kör olur.

Böyle cahilce, alçakça gerzekliği kendilerini ülkenin "Aydın" kitlesi zanneden götüm kitlesinin uygulaması şaşırtmamıştır. Ha bi kere şaşırtın, bir kere doğru yerde durun, bir kere insanlık belirtisi gösterin. Yok aga.

Avrupalıların Türkleri öldürdüğü savaşları sayarsak,
Okumaya Internet Paketiniz yetmez. Ama Bu; sizin gibi embesillerin,
Avrupa’nın götünü yalamasına engel olmuyor. ilginç. O gerzek mantığınız burda işlemiyor anlaşılan.

türklerin çok kolay devlet kurması

embesil geri zekalı
Çin de 13 kez devlet olarak kurulmadı mı.

Bak çok kolay yıkılıyorlarmış değil mi. Vay canına.

eylem tok u bile ülkeye getiremeyen akp iktidarı

Yeni mamanız bu mu hahahahah.