bugün

Kadın komik erkeleri sever doğru bir genellemedir lakin kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sever... sever, e sever, tamam anladık sever... ee kim verecek bize?
severler ya da hoşlanırlar ama karizma erkeklere verirler.
yahu neden bir sevenine denk gelmedim diye serzenişte bulunduğum benim için yanlış önerme.
Kadınlar sadece komik erkekleri sevmez. Komik olup seven erkeği sever.
kadınlar komik erkekleri severler fakat karizmatik erkeklere bayılırlar.*
Komik olanları severler, şaklaban olanları değil.
ortamın şebeği olan erkekleri değil zekice espriler yapan erkekleri severler. işin karizması da var bi yandan.
kadınlar komik erkeklerle eğlenirler, kendilerini süründürenlere de ölürler... *
kızlar erkeği sevdikleri için komik bulurlar, komik buldukları için sevmezler yani.
ortaya nice başarılı karikatüristi, mizahçı köşe yazarlarını ve stand up çıyı çıkarmıştır. ayrıca erkekler komik olmaya kasmasalardı güldüğümüz espriler 80ler levelinde kalırdı, bence.
"Kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler; onları ağlatanlara ise aşık olurlar."

oscar wilde.
zekice espriler yapanları severler ama süründürenlere aşık olurlar...
kadınlar kendilerini üzen ve değer vermeyen erkekleri sever.
Kadınlar komik erkekleri severler ama sadece ciddi erkeklerle sevişirler.
kadınlar komik erkeklere değil, hoşlandığı erkeklere gülerler.milletde komik erkeklerden hoşlanıldığını zanneder.

(bkz: kadınlar komik erkekleri sever yalanı)
Kadınlar, kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlarmış-mış-mış.bence bu büyük bir yalandır.Çünkü kadınlar sadece hoşlandıkları erkeklerin söylediklerine gülerler olay sadece bundan ibarettir.
bitmeyen hikayedir. daha doğrusu, bitmeyen yanlış hikayedir.

yine, yeni, yeniden yinelemek ihtiyacı hissediyorum. kadınlar hoşlandıkları erkeklere gülerler, her güldürenden hoşlanmazlar. varılacak nokta şu, yerli yersiz espri yapmaya gerek yok yoldaşlarım, bırakın akışına gitsin.
kadınlar komik erkekleri sever sever sonra gider.
Yalan..!
(bkz: sevmesini mi istersin vermesini mi)
aslında komik olup da bunun farkında olmayan erkekleri sever... ben komik olcam diye kasan erkek için (bkz: hayrettin karaoğuz)...
(bkz: kadınlar komik erkeklere çok gülerler)
(bkz: ben sana komik olma demiyorum)
(bkz: hobi olarak yine yap)
kadınlar komik erkeklerle aynı ortamda bulunmaktan hoşlanırlar ama sevmezler. karizmatik olmanız da kadınların sizi sevmesi için yeterli değildir. belki yakışıklı da olmanız onları ilgilendirmez. kadınlar kimi sever peki? pek çoğu bana katılmasa da gözlemlerim şöyle; kadınlar kendine pek bakmayan salaş erkekleri severler, onlara yüz vermeyen hatta köpek çeken erkekleri severler. parası da varsa ne ala yoksa pek problem etmezler.
(bkz: sorunsal sorunsalı)
her kadın ayrı birer birey olduğu için genelleştirmenin yanlış olduğunu da belirterek bu konuya açıklık getirmeyi bir borç bilirim.
kadınlar komik erkeklere yalnızca güler. ciddi ve gerçek olan birçok meselesini paylaşamayacağı erkeklerdir ki bunlar ilişkileri pek de uzun sürmez. ayrıca güldüreceği ve eğlendireceği kadın popülasyonu kalabalıklaştıkça kıskançlık krizleri de boy gösterir. çetrefillidir hem gülerken ilişkiye girebilmek, yetenek ister!
ilişki değil de yalnızca güldürmek istiyorsa ve yalnızca bundan haz alıyorsa o başka...