bugün

entry'ler (90)

14 şubat 2011 sevgililer günü planları

Bir dahaki sevgililer gününü yalnız geçirmemeyi dilemek.

buzdolabında her zaman bulunanlar

Su, peynir, zeytin vb kahvaltılıklar.

terbiyesiz masal kahramani

Cana yakındır. Yazdıklarını takip ettiğim sıcak kanlı bir sekizinci nesil yazar.

yeni tanışılan bir erkekte dikkat edilen ilk yer

Dişler en önemlisi bu sanırım. Eller, ayakkabılar.

aşkı uğruna götünü delik deşik yapan mal

O zaman bu sana gelsin.

http://www.vindir.org/sev...tim-lan-xd-hq--77253.html

metroda kitap okuyan artist

Ooo buda bi'şey mi ? Sınav zamanları test çözerdimde kimse artistlik yapıyormuşum gibi bakmazdı. Ayrıca metroda kitap okumanın ne havası olabilir ki ?

yedinci nesil yazar bu alın bunu alın alın alın

Artık düşündüklerinin beğenilmemesi adamı* tribe sokmuştur. Yedinci nesil sana ne yaptı diye sorarlar adama. Senin yazdıklarının artık ününü kaybedip yeni fikirlerin ortaya çıkması mı canını sıktı şekerim ?

Dipnot : Yedinci nesili savunmamın nedeni kesinlikle nesildaş olmamız değil. Bu başka bir nesil olsada aynısı şekilde savunurdum..

allah ın koskoca allah a yakışmayan hareketleri

Böyle düşünen arkadaşlara akıl nimetini vermemesi.

aşk acısı

Dayanılamaz bir acıdır. Severken sorunlar yüzünden ayrılınca çekilen sancıdır. Geçmez bu acı kalbine vurur dayanılmaz sancısı. Acını dindirmek için başkasını sevmeye çalışırsın, unutmak için başka şeylerle uğraaşırsın imkanı yoktur unutamazsın. Acını dindirmek için gurusuzluk yaparsın. . Takip edersin yaptıklarını, onunla zaman geçirdiğin yerlerde takılırsım. Hani bi ihtimal belki ordadır diye. Umutsuzluk kazanırsın bu süreçte. Yine acı yine acı. .

zeka vs güzellik

Bir bayanın zekasıyla baş edemeyeceğini bilen erkek buna güzellik diye cevap verebilir.

acı çekmemek için sevgili yapmayan insan

Çok doğrudur. Sevip acı çekmiştir. Bir kere ağzı yanmış, akıllanmış insan modelidir.

vodafone reklamları

Kırmızı rengine takıntılı operatör.

sözlük kızlarının çirkin olduğu gerçeği

Anlamadığım nokta neden böyle bir şey için kafa yorduğunuz. Güzel olsa koluna mı takacaksın ? Te Allah'ım..

eski sevgiliye telefonda dinletilecek şarkılar

Mustafa Ceceli - Eksik.*

yaran şarkı sözleri

Görür görmez onu kalbim duruldu,
Benim olacak dedim kendi kendime,

Eş dost ne der bilemiyorum ama,
Elde etmezsem ölürüm billah.

Tuttuğumu deli gibi koparırım ama,
iyilikle olmazsa vallahi zorla.

Benim olmazsan taciz ederim.
Bana gelmezsen yer bitiririm.

inadim inat bunu biliyorsun,
Benim olacaksın sana yemin ederim.

Allahım dinledikçe ölesim geliyor. (bkz: Nihat dığan klasikleri)

gelecekteki sevgiliye mektup

Çok acı çektim, çok üzüldüm. Kalbim paramparça ama sana güvenip gelmişimdir güvenimi boşa çıkarma. Kimseye inanmayıp sana inandıysam şaşırtma beni. Beni biraz seversen hakettiğinden fazla değer veririm sana. Üzüp aldatma beni kırmak istemem seni. Sakın çok kıskanma tahammül edemem. Gerçekten seviyorsan gel bi acıya daha dayanabileceğimi sanmıyorum aşka inancımı kaybettirme bana. Olur mu ne zaman geleceği belirsiz gelecekteki sevgilim..

sekizinci nesil geldi yedinci nesil panikte

Yoktur öyle bir durum. Yeni nesil yeni bilgi paylaşımı, yeni düşünceler.

kadınlar komik erkekleri sever sorunsalı

Kadınlar sadece komik erkekleri sevmez. Komik olup seven erkeği sever.

aşık olamamak

Zamanında yaşadığı aşkın hüsranla sonuçlanıp, aşka olan inancını, insanlara güvenini kaybedenlerin içine düştüğü durum.

devamlı küçülen şey

Çekirdek paketlerinin boyutu.