bugün

Sadece kasasına bakarak "işte bu iPhone" diyebileceğimiz son kasaydı. Maalesef ki 6 da kenarları yumuşatıp telefonu incelterek devam ettiler. Ayrıca kasa kalitesi ve sağlamlığı olarakta en iyi kasalardan birisidir. Daha sonra maliyeti düşürmek için doğal olarak sağlamlığı azalttılar ve sonuç olarak cepteyken eğrilen, yamulan iPhone 6 lar piyasada geziyor.
7 aydan fazladır almak için yırtındığım (ki üstünden 4 versiyon daha geçti) bir türlü ucuzlamayan telefon. mundar demek istemiyorum ama hakkat ulaşamıyorum.
o kadar tutulmasaydı se çıkarmıydı dedirten telefonum.
iphonenin tasarım olarak en güzel telefonu diyebilirim. Tüm kılıflar mükemmel görünüyor telefonda ama şarj konusunda en berbat telefonu tuş kilidi kapatıp açmak %7 şarj efenim. Değer kaybetmeyen telefonlardan ayrıca üzerine nerdeyse 6,7 model çıktı fiyatı hala 1.500.
Buna bir günü çıkaran batarya yapacaksın sonra vuracaksın kırbacı.
Çıkalı 3.5 sene olmasına rağmen bence piyadaki en iyi telefon.
sıfır alınmaması gerekliliği bir model sonra başlayacak telefon.
hala gideri vardır efendim ancak teknolojik olarak 3 nesilden geriye düşmek kapitalizmin ayaklarımıza vurduğu prangalar olarak yoracaktır.
Herhalde iphone un 3gs den sonra en başarılı telefonu. .
fakir telefonu. millet sırf ayfon olsun diye ucuzundan buluyor ve kullanıyor. ah kapitalizm ah ne yaptın bize.
artık çöp olmuş telefon.

yeni güncellemelerle iyice bitti.
Bi türlü eskimeyen eskisede kurtulsak dediğim ama bir o kadar da alıştığım ve gerçektende ilk günkü gibi çalışan, sorunsuz apple modeli.
Götü cırcır olmuş gibi şarj tutmayan telefondur. Her güncellemede bekleme süresi azalıyor. 3 güncelleme daha alsa diyalize bağlı gibi powerbank a takılı taşıyacağız.
Şarj giriş yerini kürdan ile nazikçe temizlediğinizde şarj sıkıntısı kalmayan telefondur.
ilk günkü tok 'tık sesi' gelmekte..
Sözlüğü bilgi yuvasına çevirdiğim canım telefonum, bi beş yıl daha birlikteyiz evet.
büyük bir zevkle ve şevkle kullanmama rağmen yazın plajda, kışın biraz soğuğu görünce kendini kitleyen narin yaratık. yanımda klima mı taşıyacağım ben lan ? koynuma sokup ısıtırıyorum açılsın diye, saçmalık.
Ankara'nın meşhur sert ayazında kullanıyorum kendisini henüz etkilenmedi sert soğuklardan. Maşallah nazar değmez inş. Adamlar yapmış abi sözünü hak eden telefon.
Alınmaz o paraya. Yeter amk geçti bunun devri. Ne Android canavarlar var o paraya.
Ekran olarak biraz yetersiz bulduğum, emektar telefonum. Bir devri kapatıp, bir devri başlatan yarım elma ürünü.
Sıfır fiyatı 1.600 liraya kadar çıkan iphone serisinin en çok satılan ve en güzel tasarıma ait telefonu.
bugün bunu alan iphone se'yi görmemiştir.
1500 tl ye 5s alacağına 2000 tl civarına se alınır. Ki ben öyle yapacağım inşallah.
Bu entryi 5s'ten yazıyorum ve telefon şarjda. Durumun ciddiyeti bu kadar.
iphone 7 alamayanların övdüğü telefon. arkadaş normal iphone. evet.
3 seneye yakındır kullanıyorum, sorunla yaşamadım ama kamerası ve ekran boyutu artık tatmin etmiyor. Bence değmez.
iyi hoş normal telefon.
Ama sözlüğe gif atamıyorum.

Burdan yetkililere sesleniyorum; lütfen bi çare bulun. Kaç para ulan bir giflik entry girmek??

Ya da programda sorun var. Sayın zall bir el at bu işe.