bugün

bunu alıp 2020-21 senelerine kadar hala kullanan bir insan varsa o insan candır, samimiyettir, gösteriş budalası ve endüstri kölesi değildir ihtiyaçlarını bilen adam gibi adamdır.
Hala bu telefon hakkında şu para verilir mi diye millete danışanlar var. Bu apple fanboylarında gram akıl yok yemin ederim. 8 yıllık telefon alınır mı lan? Bahsettikleri miktar da sıfır telefon parası neredeyse. Hiç iPhone kullanmadım çok merak ediyorum android'de yapamadığımız neyi yapıyorsunuz o telefonlarla.
Yillardir yedek telefon olarak kullandigim arkadasim.

6 yildir bozulmadi ya la, neyse poco f2 ultra (k30 ultra) gelene dek eldekini satip eski iphone arkadasim ile yola devam edecegim.

Guzel telefon.
iphone 7'den sonra en iyi iphone modeli olabilir.
Iphone'un zirvesidir.
Iphone 6'dan iyi olan model. Her türlü gideri vardı parmak izi de dahil bir telefondan bekleyebileceğin en temel ihtiyaçları da karşılıyordu. Keşke aynı boyutta daha iyisini yapsalar.
Bazen sebepsizce özlüyorum. Senden sonra kimse iyi gelmedi bana...
gri - siyah modeli gelmiş geçmiş en karizmatik telefon olabilir. çok güzel gerçekten.
efsane iphone modelidir.
hala kullanıyorum ve ondan aldığım hazzı başkasında alamıyorum.
zerafet, ele tam oturan ergonomisi, güzel fotoğraflar çeken kamerası ile vazgeçemediğim, satmaya kıyamadığım telefonum
Uzun süreden beri kullanıyorum. Yaklaşık 3-4 aydır şarj almama problemi vardı. Hatta yeni telefon bakmaya başlamıştım. Geçen bir videoya denk geldim. Şarj Soketini bir dış fırçası ve kolonya yardımıyla temizliyor ve sonra problem düzeliyordu. inanmadım ama yapayım dedim. Şimdi takır takır şarj alıyor. Beni büyük bir masraftan kurtardı allah razı olsun.
iphone sevmem ama ileride zoraki iphone alıcam çünkü küçük telefon lazım ve apple'dan daha iyi küçük boyutlu telefon yapan firma yok.
4s ile başlayan ‘s’ efsanesinin ikinci üyesi, bir süre sonra da 6s bu konuma gelecek. Geçen yıl en çok satan telefon 6s idi, bir önceki sene de 5s. ilginç olansa bu iki model de çıktığı sene hariç sonraki senelerde de bu başarıyı yakaladılar.

5s modelini hala sıfır olarak satın alabilirsiniz.
2014 yılın da çıkan ö dönemi kasıp kavuran ve şuan hala kullanıcısı olan telefon.
3 buçuk yıl oldu neredeyse alalı. Aldığım gibi 35 lira da zırh gibi bir kılıfa verdim. Dalga geçenler oldu güzel zarif telefonu kalasa çevirmişin diye. O salakların hepsinin telefonu parça parça oldu benim 5s im hala ilk günkü gibi tertemiz. Arada kılıfı çıkarıp gözlerinin önünde siliyorum falan deli oluyorlar. Kodumun salakları bi siz biliyonuz. Evet.
bana göre iphone ailesinin en emektarıdır. neredeyse 6 yaşına girecek, hâlâ kullananları görüyorum ve hâlâ sapasağlam.
2014 de alıp 2016 da cenazesini çıkarmıştım.
Hala kullanan var mı şaşırttı cidden.

Sonra apple dandik diyorlar.
ah benim bahtsızım.
seni habire şarja takıp şarjdan aldığım için bana kızgınsın biliyorum. acısıyla tatlısıyla 2 yılı geride bıraktık fakat sen artık kabak tadı vermeye başladın. ya seni iyi bir cerrahda ameliyat ettireceğim ya da huzurevine göndereceğim.
Saksocu telefonu.
Apple’ın en çok ün kazandığı telefon modeli.
en uzun desteklenen telefon ünvanını almıştır.
Zamanının harikası, şu sıralar biraz yavaşlamıştı ama yine de kullanılmayacak gibi değildi.
Daha hızlı olan üst modeliyle değiştirdim, özleyeceğim.
Desteği bu yıl kesilen telefon.
kullandığım telefon.
yeni telefon alacak birine almasini önermem çünkü ios un güncellemeleriyle telefon yavasladi, kasmaya başladı uyum sağlayamiyor artik. ıos 10 a geçişte ipler koptu zaten şarjı su gibi akıyor artık. anlayacağınız bilerek eskitme yapıyorlar. kaldı ki iphone fiyat performans bazında verdiğin paranin karşılığını vermiyor sana. son cikan samsunglarda uygulamalar arası geçiş iphone gibi col rahat. ha diyorsan ki sarj ömrü çok önemli. o zaman (bkz: xiaomi) ' nin birkaç ay içinde türkiye pazarına girmesini bekleyeceksin. ben şahsen onu bekliyorum. Mi 7, mi 8 dehşet telefonlar
karşılığında kızların kendilerini sattığı telefondu sanırım. 4s te olabilir.
gidip de sıfır iphone 5s e bilmem kaç lira para veren maldır. o paraya cillop gibi android telefonlar var. illa alınacaksa ikinci el alınmalıdır.
onun dışında kullanımı rahat, performansı gayet iyi, bataryasının çok çabuk bitmesi dışında sorun yok. sık kullanılacaksa şarj aletiyle dolaşmaya alışmak lazım.