bugün

insanların ne kadar düz mantık gittiğini gösteren apple'ın telefon modeli. örneğin sözlüğü ele alalım.

an itibariyle iphone 12'nin bile başlığı açılmışken iphone 5s başlığı boş. bildiğin boş yani. adam usanmamış iphone 12'ye akdar başlık açmış. iphone 5s açmak aklına gelmemiş.

oysa bu model muhtemelen iphone 5'te eksik bırakılan ufak tefek özellikleri tamamlamak için çıkacak.
muhtemelen çıkacaktır.
iphone 6'nın bir önceki çıkması muhtemel telefon.
telefonu geliştirmişler gerçekten. tanıtımı yapılıyor şu sıralar. Steve Jobs olsaydı keşke görebilseydi. Apple teknoloji dünyasını ele geçirecek gibi sanki
üçüncü köprünün geçeceği yerden arsa almak gibi başlığı parsellenen iphone'un çıkan, çıkması eklenen telefonu.
iphone 5'in satışları apple'ın istediği gibi gitmeyince kameraya hedeye hödöye çekilecek ufak bi ayarla piyasaya sürülecek olan model. zikişin adını iphone koymuşlar ya la.
söylentilere göre dokunmatik olacakmış.
çay demleyip, tüm cinsel açlığınızı giderecekmiş iphone 5 ve üst modellerini almayı düşünenlere müjdeler olsun.
olmayacak telefondur. çünkü iphone 1 ismi iki kere kullanmaz. 3 den sonra 3gs 4 den sonra 4s çıktı. 5 den sonra 5d falan çıkar. ya da 5ds falan.
iphone 5s nasıl olacak bilmiyorum ama 6 taş ve sopalardan olacak.*
şimdiden milyonlarca bekleyeni olan telefondur.
iphone 5 ten 2-3 kat daha hızlı , megapixel i de +1-2 falan olacaktır.
sonra aynı önceki iphone larda olduğu gibi "tıkladığın anda açıyor hacı" diyecekler.

e sığır arkadaş. iphone 3g-3gs-4-4s içinde aynen bunları demedinmi? iphone 4 kullanıcısı olarak ben bizzat yaşıyorum o "tıklayınca hemen açıyor" olayını? demek ki ortada bir sorun var. hepsi hemen hemen aynı şekilde tıklayınca açıyor yani.
2013 yılının ortalarında çıkacağı söylenmekte.

http://sosyalmedya.co/iphone-5s-cikis-tarihi/
Ip5 satışları düşünce rütuşlanmış satış arttırma hamlesi, Iphone kullanıcılarının bir türlü ders alamadığı ve tekrarladığı hata...
Hatalardan ders alınsa tarih tekerrür eder miydi?
http://onedio.com/haber/i...i-tarih-2013-ortasi-46169
(bkz: iyarrak)
iphone 5 ten sonra çıkan sürümdür.
çıksada almasak. 4s' ten memnunum. lütfen bozulmasın ve beni yeni telefon almaya zorlamasın. iphone' a alıştım, android kullanamam gibi geliyor. ee 4s bozulursa ve tamir edilemiyorsa tekrar para verip 4s alacağıma o sırada son model iphone hangisiyse onu almak ister insan. n' olur olmasın böyle bir şey. bozulmasın. çok pahalı lan zaten. en az iki sene dayanmalı şuanki telefonum bana!

tanım: büyük ihtimalle beğenilmeyecek ama milyonlar satacak telefondur.
aldim , memnun degilim. boyutu disinda, 4'den bir farkini goremedim.
http://www.youtube.com/watch?v=lzsBwnv_dAg
haziranda çıkması beklenen telefondur. apple 5 in satışından memnun değilmiş.
Iphone 6'yı beklemek varken almayacağım telefon.

Imza: Iphone ilk çıktığından beri sonraki nesli bekleyen vatandaş.
2013 yazında çıkması beklenilen yeni iphonedur. büyük ihtimal apple plastik iphone çıkararak fiyatlarını biraz kıracak.
Android yüklü gelen telefonlara tercih edebileceğim üründür. Steve jobs ölmeden evvel, bu modelin detaylarında çalıştı. Tek o dahiye olan saygımdan bu ürünü alabilirim. Android yeterince büyüdü. Apple'a destek vermek lazım.
iphone 5 ile aynı görünüme sahip olan cihaz.

12 megapixel kamera, çift flaş ve 2 gb ram ile geleceği söylentiler arasında. Grafik işlemcisinin iki katı performans vereceğine ise kesin gözüyle bakılıyor.

4 inç, iphone 5'le aynı çözünürlüğe sahip retina ekranla çıkacak olması hayal kırıklığı diyebiliriz. Rakipleri tamamen full hd'ye geçmişken retina ile uğraşması anlamsız olmuş.

Tahmini eylül-ekim gibi tanıtılması beklenen iphone 5s'in getireceği yazılımsal ve donanımsal yenilikler şimdiden merak konusu olmaya başladı bile. *
güncel Önemli Başlıklar