bugün

duygularınızla oynamasından iyidir.
Sen buluşamaya gidersen öyle olur.
ya utanıyordur ya da whatsapp grubundaki kız arkadaşlarına "ayy tipini sikim çok çirkinmiş buoo" falan diyordur.
seni pek beğenmemiştir.
bizimle deyılsın.
Utangacligindan yapiyor da olabilir.
Sizi begenmese de Ağır ayıp etmiştir . O size yol vermeden derhal bi bahane bulup siz ona yol verin.
Sıkılmıştır, bir süre sonra kalkalım mı demesi yüksek olasılıktır.
Giciktir!!! Kızım belki hayatının aşkıyla karşılaştın ama sen kafanı kaldırıp yüzüne bakmiyorsun?? Bırak simdi benim entrylerimi takip etmeyi yüzüne bak adamın yüzüne!!
whatsapp yoluyla bff'lerine nasıl çirkin bir hıyarla buluşmaya çıktığını anlatmaktadır.

(bkz: tecrübe)
tipim değilsin demek istiyor seni siklemiyor ve baska konustugu erkege gun dogmustur artik size zamaninda davrandigi yakinligi ona gostercektir . o yuzden fazla cabalamayin yiyecez en pahali seyi yiyip tuvalete diye kacin iciniz bi nebzede rahatlasin .
Sinir bozar can sıkar en sonunda sövülüp orda hesapla başbaşa bırakılır o hesapta cool aptalımıza girer.
"Anlat ya ben seni dinliyorum arkadas birsey soruyor da" cumlesini kuran kızdır. Aslında sıkılan kızdır. Umdugunu bulamadigi icin sirf darilmasin diye vakitin gecmesini bekleyen kizdir. Durust olmayan kizdir. Kibarca kafasinin uyusmadigini soylemek yerine triplere giren kizdir.
iyi de buluşamda ne?
o iş yaş hacı.
Sizden hoşlanmamış ve kaçmak için bahane arayan kızdır.
Utanıyordur.
Üzmeyin o kızı.~
geçenlerde böyle bir hadise yaşamıştım.

buluştuğumda bahsettiğin gibi karşımda telefonla oynayan bir kız buldum.
20 dakika kadar sürdü oturmamız kalkıp hesabı ödedikten sonra gitmesini söyledim.

aradan 30 dakika geçmeden '' bir daha ne zaman görüşeceğiz '' diye bir mesaj.

yani demem o ki arkadaşım , ver yolu gitsin , istiyorsa zaten elbet yazacaktır.
kız yada erkek, biri konuşurken bir insan telefonuyla oynuyorsa o adam çok açık ve net saygısızdır. kendisiyle mecbur kalmadıkça muhattap olmam.
entry giren bir sözlük kızıdır.
Seni begenmemis bilader.
Yazdığın gibi konuşuyorsan eğer gayet normal bir durum. Belki kızcağız translate'den çeviri bakıyordur..
sıkılmıştır, ilk buluşmada kız kulesi'ne götür de biraz deniz havası alsın.
Saygısız kızdır.telefonuyla baş başa bırakıp arkanıza bile bakmadan çekip gidin. Lakin daha iyilerine layıksınız
Telefonuna bak belki sana maj yazmistir.