bugün

ikinci bir buluşmanın yaşanmayacağını sezdirir. Anlayana.
verin eline oynasın kendi telefonunuzu da...
Sıkılmıştır.haklidir da sizin gibi fakir tipsiz biriyle neden ayni masada oldugunu googleden arastiriyordur.

Yazık acıyorum.
Bende arkadaș ortaminda tanistirilmistim, kız yüzüme bakmamisti baya kötü olmustum.
''hadi çabuk ol sıradakiler bekliyor''un hareketcesi.
Nasıl oynadığı önemlidir. Belki karşındakini nasıl etkilersin isimli yazıları okuyordur.

Ek: buluşamda oynama kız, buluşmada oyna. *
ikinci buluşmanın olmayacağının habercisidir. sanki şirket ceosu anasını satayım çıt çıt çıt holdingi yönetiyor. madem ilgilenmiyorsun niye buluşursun git evinde mesajlaş berkecanlarla allah allah yaa. tamam sakinim.
Zaman kaybıdır. Hazır yolun başında iken kurtulmak gerekir.
olmaz, bu iş diyendir.
çok etken var eğer özgüveniniz tam ise sadece "ilgilenmiyorsan kalkıyım" demeniz yeterlidir. "Olur" derse ggwp!
ilik buluş"am"da asfasfasfsa. parmaklarınızla yazın olum ya.
Telefonuna bak belki sana maj yazmistir.
Saygısız kızdır.telefonuyla baş başa bırakıp arkanıza bile bakmadan çekip gidin. Lakin daha iyilerine layıksınız
sıkılmıştır, ilk buluşmada kız kulesi'ne götür de biraz deniz havası alsın.
Yazdığın gibi konuşuyorsan eğer gayet normal bir durum. Belki kızcağız translate'den çeviri bakıyordur..
Seni begenmemis bilader.
entry giren bir sözlük kızıdır.
kız yada erkek, biri konuşurken bir insan telefonuyla oynuyorsa o adam çok açık ve net saygısızdır. kendisiyle mecbur kalmadıkça muhattap olmam.
geçenlerde böyle bir hadise yaşamıştım.

buluştuğumda bahsettiğin gibi karşımda telefonla oynayan bir kız buldum.
20 dakika kadar sürdü oturmamız kalkıp hesabı ödedikten sonra gitmesini söyledim.

aradan 30 dakika geçmeden '' bir daha ne zaman görüşeceğiz '' diye bir mesaj.

yani demem o ki arkadaşım , ver yolu gitsin , istiyorsa zaten elbet yazacaktır.
Utanıyordur.
Üzmeyin o kızı.~
Sizden hoşlanmamış ve kaçmak için bahane arayan kızdır.
o iş yaş hacı.
iyi de buluşamda ne?
"Anlat ya ben seni dinliyorum arkadas birsey soruyor da" cumlesini kuran kızdır. Aslında sıkılan kızdır. Umdugunu bulamadigi icin sirf darilmasin diye vakitin gecmesini bekleyen kizdir. Durust olmayan kizdir. Kibarca kafasinin uyusmadigini soylemek yerine triplere giren kizdir.
Sinir bozar can sıkar en sonunda sövülüp orda hesapla başbaşa bırakılır o hesapta cool aptalımıza girer.