bugün

entry'ler (1482)

bayrampaşa

3 senedir görev icabı yaşadığım nalet ilçe , havası ayrı suyu ayrı , insanları özellikle ayrı her türlü milletten insanları bulabileceğiniz yerdir . konum olarak güzeldir lakin metro ile yada metrobüsle istediğiniz yere avrupa yakasında çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz .

özelden ahlaksız teklifte bulunan kadın yazarlar

Hayallerle yaşayani gerçekler severmiş .

yazın yaşanılabilecek en güzel iller

Çanakkale tek geçerim.

sözlükten bir kızla uyumak

Samanlikta iğne aramak gibidir. Sözlükte bulması ender türlerdir.

sokrat st

Seni nazar diyorsan şarkından tanıyıp müptelan olmuştum . Aradan yıllar geçip eski telefonumda şarkılarını görünce 10 yıl geriye gönderdin . Artık yoksun neredesin be reyiz özlüyoruz seni ....

adikari

Bir zamanlar sözlüğün efsanesiydi beee vallahi iddialari pozlariyla taş çıkarırdı buradaki kızlara özlendin be reyiz..

ilk aşk

Saçma sapan nedenler yüzüne ayrılıp hala unutamadigimsin Aybüke senin gibi seven olmadı hayatımda keşke geri ulasabilsem sana .

adam lambert

Ergenliğimde ne çok dinlerdim seni be .

çanakkale

Çok özlüyorum seni inanki aşık olduğum tek şey varsa oda sensin be c.kale o kadar çok güzel hatıralarimla dolusun ki doyamadım sana 4 sene boyunca keşke zamanı geri dönderip geri gidebilsem o yıllara .

apocalyptica

Uzun bir aradan sonra dinleyince insanı 10 yıl öncesine götüren özellikle " i don't care" şarkısı aklımın her bir köşesinde yer edinmiş olup dinledikce replay tuşunu bozmaniza sebep verebilir .

insanlar neden evlilikten korkuyor

nafakadan ötürü başka birşey değil . güvenip evlenirsin ne olacağı belli olmaz ayrılırsın sonra bir ömür boyu nafaka verip başka erkeklerle kırıştırır sende mal gibi ortada kalırsın o yüzdendir ki resmiyeti katmadan evlenmek .

100 tl borç verilen arkadaşın yurt dışına kaçması

benim arkadaşımda lisedeyken bizden günlük olarak 50 kuruş haraç alırdı. lise bittikten sonra baktım ki adam kıbrısta özelde inşaat muhendisligi okuyor .

amarika ya yerleşmek

green card çıksa yapacağım ilk iştir. malesef ki çıkmıyor.

ali kınık

Güzel şarkılari olan her bazen duygu karmaşası yasatsada her zaman dinlenmesi gereken şarkıcıdir özellikle çocuk gibiyim şarkısı.

gece 2 de sözlükte takılan kızla evlenilmez

Onlarda bizi bekliyordu zaten evlenek diye .

erzincan

Sonunda pomemini kazandığım şehir 4.5 ay nasıl geçecek göreceğiz .

connected2 me

Polis ve askerlerimizin bolca bulunduğu mekan .

cihan mürtezaoğlu

Herkesin bilmediği çok ünlü olmayıp belli kesimin bildigi Ender şarkıcılardan bir tanesi saatlerce dinledim aynı şarkıyı hala ilk dinlediğim etkiden çıkamadım .

çanakkale

aşık olunan şehir 4 senedir burada olunca sanki başka yerde yaşamazsin gibi geliyor insana .

çomarların seks hayatı

Elizabeth'e selam pompaya devam .