bugün

bakirelik kavramını zardan ibaret gören zihniyetlerin kabul edeceği vücutlardır.
başlığı gördüğümde aklıma bakire kız vücudu gelen durumdur. görüldüğü üzere ilk akla erkek gelmiyor, nedense kız geliyor. olaya kızın tarafından da bakmak lazım, neden erkek yaptığı zaman çapkınlık ta, kız yaptığı zaman orospuluk olur hala anlamış değilim. iyi birşey olduğunu söylemiyorum ancak, kız da erkekte çok sevdiği zaman, evlenmeyi düşündüğü zaman böyle hatalar yapabiliyor. tabi bu anlatığım ömürde bir defa olur her çıktığı için "ama ben onu da çok seviyordum ondan öle oldu yani dayanamadım" diyenler sınırı çoktaaan aşmıştır. ama insan gerçekten severse, onun adını duyduğunda içinde fırtınalar kopuyorsa, bence sadece allah tarafından yargılanmalıdır, toplum tarafından değil. çünkü sevgi, en büyük zaaftır insan için!
kaldıramayacağı bir yükün altına girmek istemeyen bir kız olabilir bu kız. ama her yanı ellenmiş ne kadar aşağılayıcı bir cümledir.. insanlar birbirlerinden hoşlanırlar ve birşeyler yaşarlar. lakin bu herkesle yatacakları anlamına gelmez. her kızın fikri, düşüncesi ve hissettikleri bir değildir. bir kız güven duymak ister, ilişkinin ciddiyetine güvenmek ister, gerçekten sevildiğini bilmek ister. ve küçüklüğünden beri beynine işlenen, yer eden kısıtlamaları aşmak ister ama yapamazsa bu suç değil tercih meselesidir ve karşısındaki erkeğe göre davranışlarına yön verme sebebidir.

toplum olarak kızlara yapmadığını bırakmayan, duygularıyla oynayan, hor gören, onlarında duyguları ve sevgiye olan istekleri olduğunu unutan, aşağılayan, ellenmiş diyen erkekler olduğu sürece bu böyle olmaya devam edecektir.
her yani ellenmiş bakire vücutlar, ironiktir.
namus kavramını vucüt bölgelerinde arayan erkekler tarafından zorla yaratılmış bayan modeli.evlenmeden önce ilk şartı bekaret olan erkek için müstehaktır.
ruhların orospu olması.
(bkz: yazardan az kullanılmış beyin)
beyni bakire olmak. *
sadece ellenmiş vücutlar.
her yerini elletmiş vücuttur bi orası kalmıştır orası da akılda kalmıştır uğruna başlık açılmıştır.
nasıl bir ülke ise türkiye içinde yaşayan erkekler sevgilileriyle herşeyi yapmak ister ama evleneceği kızın ellenmemiş olmasını ister.
en modern geçineni bile bakire kelimesini duyunca bi hoş olur .ama olur mu çağdaşsan herşeyi yapacaksın oral anal yetmiyor yurdum gencine yiyişmek yetmiyor pozisyon sıkıntısı yaşıyor bekaretini de vereceksin ki sevdiğini mutlu edesin.

bu zihniyetteki bir topluma bu vücut çok bile.
Namusunu bacak arasındaki zannedip her haltı yiyendir.
heryerine benzin dökülmüş,ancak kibrit çakılmamış samanlık gibilerdir.
içinde oturduğunuz, müzik dinlediğiniz, yemek yediğiniz, uyuduğunuz arabayı hiç sürmediğiniz taktirde düşeceği durumdur.
(bkz: sıfır kilometre)
92ş hattında çalışan otobüslerde sıkça rastlanan vücutlardır.
yer yer sarkmalarda gözükür..*
ne de güzel bir başlıktır bu böyle...

şimüdi bizim "türk genci" şöyle düşünür : hiç ellenmemiş bir kız düşüreyim, ve ilk "elleyen" ben olayım. haliyle bu düşünceye "her türk genci" sahip olunca bu bahsi geçen "türk gençlerinin" çoğu mantıken "ilk elleyen" olamayacağından onlar genellikle bu tür başlıkları okuyunca "kendilerine seslenilmiş" hissine kapılırlar.

kız hoşlandığı erkeğe "birşey" sunmak durumunda kalır, öyle % 100 platonik aşk da olmaz... e sen kızın ilk aşkı değilsen, herhalde ki büyük ihtimalle o kız "elletmiş" olacaktır. o senin hayalini kurduğun şey ortaçağ´da gerçekti. 15 yaşında evlenilirdi, oğlan bi demirciye çırak olurdu, 20 yaşında evde 4 tane çocuk olurdu falan...bugün bu iş biraz değişti. artık kabullencen n´apalım.
"her yanına penis girmiş, her yerine boşalınmış vücutlar"la karşılaştırılması gereken vücutlardır.

karşılaştırdım ve ortaya şöyle bir sonuç çıktı,

- 12 yaşına kadar kukusundan haberdar olmayan türk kızı, sonraki yıllarda kişisel düşüncesine göre ya "veriyor" ya da "deldirtmiyor". bu iğrenç tabir için özür dilerim. siz böyle kullanıyorsunuz.

- 12 yaşına kadar cinsellikten haberi olmayan türk kızı, sonraki yıllarda kişisel düşüncesinden bağımsız olarak azıyor ve sapıtıyor. "yalnız yaşarım, eve de erkek atarım" zihniyetiyle yaşıyor. bunu bizzat bir kızın ağzından duydum ben. ki kendisi sokakta jartiyerle gezen bir insan değil, gayet hanımefendiydi. şu an öyle değil benim gözümde, o ayrı.

- 12 yaşına gelen türk erkeğinin beyniyle pipisi yer değiştiriyor. tek hedefi affedersin "kız sikmek" olan bu erkek, ilerleyen yıllarda sevgilisini, eşini beğenmiyor.

fakat şöyle bir sorun var ki, bu neslin geleceği berbat olacak. sevgilisinin başkasıyla sevişmiş olmasını kaldırabilecek insanlar vardır, "benden önce oldu nasılsa" deyip geçebilir. bunu yapamayacak olanlar da var. hadi bunu siktir ettim, sevgiliniz "eğlence" olsun diye yıllar önce 10 tanesini birden yemiş olabilir affedersiniz, eheh. siz de aynı boku yemiş olabilirsiniz, böyle efendime söyleyeyim "of etrafımda bissürü kız yea" tripleri, göt ellemeler, ağızlara vermeler falan.

ayşe arman'a kızıyorum da, 10 sene sonra gazetede "geçen gün yine sevişiyorum. kızım geldi, ona dert yandım. şimdi bu bamya pipiliyle uğraşıyorum, eskiden 10 tanesi birden üzerime boşa... ouuh..." yazacak insanlar olacak be. tehey.

velhasıl kelam, hepinizin, hepimizin amına koyayım. ölene kadar osbir çekicem, sırf şu iğrençliğiniz yüzünden.
cok merak ettigim bir sorudur. ozellikle yabanci kizlarla birlikte olan erkekler ve onlarla evlenenler, kizin daha onceki iliskilerini, hangi sevgisinin onu daha fazla memnun ettigini dusunmuyor da neden Turk kizlari konu olunca benden once iliskisi olmus olmasin diye dusunuluyor? pardon ama kizlarin her halti yiyip bakire olmasina sebep yine erkekler ve onlarin bu sapkin dusunceleridir. Birakin da herkes istedigini yasasin.
(bkz: caps ver piç)
marketlerde ekmek dolaplarındaki ellenip alınmamış,yenilmemiş ekmekler gibidirler. o ekmekleri alıp yerken nasıl öncesi sorgulanmıyorsa bunun da sorgulanması boş ve saçma bir çabadan öteye gitmez.

tabi "lütfen ekmeği gözünüzle seçiniz" uyarısında bulunan marketlerden alışveriş yapmayı seviyorsanız o başka.
test surusu yapilan arabalar gibidirler.arabayi surersiniz ancak asla hiz yapamazsaniz.
teoman'a şarkı ismi olarak tavsiye edilebilir.
(bkz: sakin ol devlet)
her yanı ellenmiş ve üstelik de bakire olmayan vücudun tek alternatifi olarak ısrarla piyasaya sürülen defolu maldır. lan harbi gerizekalısınız siz ya. yani birileri bekareti önemsiyor diye ve bu da size koyuyor diye illa bu bakire olmayan şeyin alternatifi her yerini elletmiş ama hala bir şekilde bakire kalmış iffetsiz kız olmalıdır. başka türlü olabilemez...bu mudur? bu nasıl bir zekadır be? yani sizin kafaya göre orasını burasını elletmeden bakire kalabilme şansı yoktur. memleketin tüm kızları öyledir yani. ya hem elletip hem bekareti veriyordur ya da sadece elletiyordur...üçüncü ihtimal yoktur öyle mi? tükürsünler lan böyle mantığın içine...ama bu mantık yine de anlaşılabilir bir şeydir. çünkü siz öyle bir çevrede büyüdünüz, öyle insanlarla yaşıyorsunuz. o yüzden herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz.

nerede bir bekaret tartışması yapılsa hemen bu elleten ama bakire olan defolu mallar piyasaya sürülür...üstelik çok da zekiymiş numaraları yapılır. keh keh...bakire arayanlar illa bu defolu mallara rastgelir ya da deldirip diktirenlere denk gelir...memleketin tüm kızları öyle çünkü bunlara göre...iffetini gerçekten muhafaza eden erkekler ve kızlar yoktur yani...aynı şey erkekler için de geçerli. yine bu kendini zeki sanan bu salaklar ordusuna göre bir erkek 25 yaşını devirdiği halde bir kızı ellememiş olamaz...olamadığı için de bakire istemeye hakkı yoktur...

oysa bu memleketin çoğunluğu sizin gibi değil inanın. iffetini gerçekten muhafaza eden erkekler ve kızlar vardır. gerçekten isterlerse birbirlerini de bulurlar, siz dert etmeyin.
bakirelik ve fahişelik arasında ne kadar ince bir çizgi var değilmi **?
başka tenlerin izini taşıyan vücutlardır. hafif değildir artık eskisi gibi. izlerin ağırlığı yüreğe nükseder bir zaman çünki.