bugün

entry'ler (675)

muhteşem yüzyıl

124. bölümün 2. fragmanıyla sinir krizi geçirmemizin garanti olduğu dizi. hüzünleri hüzünlerimiz olan mahidevran, mihrünnisa, bayezid, cihangir, mehmet ve tabii ki yeniçeriler. göt korkusundan napacağını şaşırmış hürrem, mihrimah ve şerefsiz rüstem de cabası.

https://www.youtube.com/watch?v=49YhRqlZzLM

christian grey

megolamanyak, kontrol delisi, seksi, yakışıklı, zengin ve duygusal olan fifty shades of grey in insanı baştan çıkaran ve evlenmek istediğim adamın karakterine sahip olan roman karakteri.

kırmızı pantolon giyen erkek

son zamanlarda bölünerek çoğalmışlardır.

twitter

facebook dan iyidir. yazdıkça rahatlarsın.

uzun hikaye

Öyle uzun zaman oldu ki bir türk filminde ta kalbimden vurulmayalı, tüm duyguları yaşamayalı. gözümden bir damla yaş akmayalı, rabbim bana da böyle uzun bir hikaye yaz demeyeli. o yüzden derim ki; emeği geçen ne kadar insan varsa helal olsun. hele filmin sonunda çalan 'ah bu gönül şarkıları' na salondaki herkesin eşlik etmesi, şarkı bitene kadar kimsenin yerinden dahi kımıldamaması süperdi.

kenan imirzalıoğlu sen ne güzel adam, ne güzel erkek, ne güzel bir oyuncusun. gözlerimi kırpmadan izledim seni. tuğçe kazaz ' da bence çok yakışmıştı kenan'ın yanına ve gayette iyiydi. altan erkekli, erdal bakkal ve şu an ismini hatırlamadığım o kadar değerli oyuncu vardı ki. kadro, hikaye ve oyunculuklar on numara.

gidin izleyin ve mutlaka izlettirin.

aşık olunan erkekle el ele tutuşup uyumak

insanın ömrüne ömür katan tarif edilemez bir duygudur. sımsıkı sarılıp sevdiğinin kollarında uyanmak kadar mutlu eden çok az şey olmalı şu dünyada. her ne kadar bir daha göremeyecek olsan bile...

hulusi kentmen

benim dedem olmadı hiç ama Hulusi Kentmen de yokluğunu aratmadı. rahmetle anıyorum.

eski sevgiliyle mesajlaşmak

aradan 1 sene geçmiştir ve bu mesajlar iki tarafında gayet resmi bir dille yazmaya özen gösterdiği mesajlardır. bir eski mesajları düşünürsün, bir şimdiki mesajları...hayattan bunlar soğutur insanı.

edit: hikayemizdeki eski çift, son 3 aydır sürekli birbirini görmektedir aynı ortamdadır. iki tarafında özellikle kız tarafının feci halde dengesi bozulmuştur bu olanlar yüzünden. ortamdan uzaklaşmak için hamle yapmış ve başvurmuştur. konu da bununla ilgilidir ama er kişi kendisi yüzünden oradan uzaklaştığını bilmemektedir, çünkü kız sağlam bir sebep bulmuştur.

eski sevgili

biz eski sevgili olarak çok ama çok enteresan bir çiftiz. aradan ne kadar zaman geçmiştir doğru dürüst konuşmayalı. h.sonları, bazen h.içi karşılaştığımız onun eğitim verdiği, benim de eğitim aldığım bir kurum var. bugün dersten erken çıkınca grissiniyi yoğurda bandırıp yerken nereye gidiyorsun diye sordu. öyle bir edayla sordu ki ben de kuzu kuzu cevap verdim. bana grissini ikram etti, yoğurdunu da uzattı. herkes bize şaşkın şaşkın bakarken biz aynı kaptan yoğurt yemeye ve gayet cool bir şekilde laflamaya devam ettik. bana ders notları da verdi. sonra ben tam çıkarken masanın üzerindeki herşeyi devirdim. kusura bakmayın biraz sakarım da diyip toparladım. neler hissettiğime gelirsek onun bana böyle davranması, elini uzatması bana iyi geldi. tuhafız, dengesiz bir türüz ama eskiden deli gibi aşık olduğun adamın seninle azıcık da olsa ilgilenmesi gerçekten iyi geliyormuş.

ekmeği ile oynamak

bir insanın işinden olmasına sebebiyet vermek, kovdurmak.
bunu yapanların, suçsuz günahsız insanları işsiz bırakanların yanına kalacağına inanmayın. çünkü Allah'ın ilahi adaleti çok güzel işler.

akbank ın 1500 personelini işten çıkarması

suzan sabancı' nın marifetidir. yeni doğum yapan, işe yeni girmiş olan bir sürü kişiyi bir anda kağı dışarı etmiş ve bunu ekonomik kriz bahanesi adı altında yapmıştır. halbuki yalandır, eğer araştırılırsa o sene akbank' ın ciroları çok çok iyidir. işten attığı kişilerden baygınlık geçirenler olmuş ve 1 hafta boyunca soğukta şirketin dışında bekleyenler yüzünden korkudan suzan dışarı çıkamamıştır. bu kişilerin çoğu ev kredisi almış, kimi doğum iznindeyken haberi alıp sütü kesilen insanlardır. o yüzden o bebelerin ahını almış bir botox surattır.

sabancı holding

dışardan elit görünüp, içerde kan emen. bir çırpıda insan harcayan, yöneticileri genelde ateist olan ve sonunun uzanlar gibi olmaması için hükümete yağcılık yapan ama düşmez kalkmaz bir Allah olduğu için sonu açık kapı olan şirkettir.

sevil sabancı

insaniyetsiz ve bir o kadar da gaddardır. burjuvaların kendini tanrı sanan en iyi örneklerinden olup ablası dilek sabancı' nın insancıl yönleri bunda yoktur. kuzeni suzan sabancı gibi çok ah almıştır. suçsuz, günahsız insanların kanına girmiştir.

çağatay ulusoy

2 gündür rüyamda gördüğüm ve bana hayaller kurdurtan erkek güzeli. bariz güzel lan bu adam. insanı yoldan çıkartacak derecede de güzel bakıyor. sinirlendiğinde daha da seviyorum kendisini. ferihayı izleme sebebimdir.

edit: neyini eksiliyorsunuz lan bunun? kıskanç piçler.

bedia ceylan güzelce

ali taran hakkında savunmacı yazdısıyla troll mu olmaya çalışıyor, yazıyı ali'ye mi yazdırıyor, yoksa vicdansızlığı tavan mı yapmış bilemediğim ve öfkelendiğim kadın. fazıl say' ın eskisi.

http://www.haberturk.com/...li-abinin-yapip-ettikleri

selma ann desmond

gittiği yerde huzur bulmasını dilediğim kadın...

ali taran

bu olanlar evrenin adaletine bir kez daha hayran bırakmıştır beni. ali taran zannediyor musunuz ki bundan sonra mutlu olacak, ayşe ile evliliği bal kaymak gidecek? toplumun şu an nefret ettiği adam olarak açık ara öndedir kendisi. başka birisiyle evlenmesi değil problem. eşinin ona en ihtiyacı olan zamanda ellerini bırakmasıdır. yetmezmiş gibi kadını en olmadık şekilde defalarca incitmesidir. hem de hasta bir kadını ! elele vererek kadına cehennem azabı yaşatmalarıdır. ilaç parasını ödememesidir. ona 22 yıl ve bir evlat vermiş kadına bunları reva görmesidir. şu an selma ann desmond için öyle üzülüyorum ki..kadın hayal kırıklarıyla yapayalnız gitti diye düşünüyorum. vefa ne demektir bilir misiniz ey erkekler? aranızda hala onu savunanlar olduğunu görünce öfkem daha da büyüyor. derdim linç etmek değil. sadece anlayamıyorum insanların bu kadar vefasız olmasını. eleştirmeye hakkınız yok diyemez kimse. ne yaşandıysa medyanın gözü önünde, gözümüze soka soka yaşadılar. o yüzden elbette ki düşündüklerimizi yazmaya hakkımız var.

evrenin öyle değişik bir adalet anlayışı var ki; insanı böyle ömür boyu vicdan azabıyla kavurur işte. daha bitmedi bence ali' nin yaşayacakları. ayşe' yi ise bilmiyorum. bu yangında ne kadar eli varsa eminim o da o kadar ceza görecektir. kimin canını yakarsan, döner dolaşır boynuna dolanır. tecrübeyle de sabittir. siz siz olun kimsenin bile bile canını yakmayın, hele böylesini asla yapmayın. uzun zamandan beri dua ediyorum, Allah'ım kendi nefsim için kimseyi ezip geçmeme izin verme diye. böyle bir vebal altında kalmak, buna dahil olmak o kadar kötü bir şey ki...

erol köse

şu an itibariyle ebru şallı' ya sarmıştır.

BUGÜNÜN BURNUNDAN KIL ALDIRMAYAN ÇAKMA ASiLZADELERiNi TEK TEK iFŞA EDiCEM.SEDA'DAN SONRA PLATESÇi ÜF ÜF EBRU ŞALLI KOKAiNDEN HAPiS YATMIŞTI

AŞAĞIDA BELGESi MEVCUT Ki GOOGLE DAN DA BAKIN..BUGÜN SOSYETiK KOCAYI BULDU SAĞLIK AHKAMI KESiYOR AMA KENDiSi GÖZALTI DEĞiL BiLDiĞiN SUÇLU

BULNP BAKIRKÖY KADIN HAPiSANESiNDE YATTI...AMA SANIRSIN Ki OXFORDDAN GELiN GELDi.YEMEZLER ALAYI BAYIRIN GÜLÜ...HÜLYANIN DA KANKASIDIR..

engin akyürek

fatmagül'ün suçu ne çekimleri genelde evimin yakınlarında yapıldığı için ama ben o saatlerde evde olmadığım için kafamı duvardan duvara vurmak suretiyle intiharın eşiğine gelmiş derecede tutkunu olduğum adam. daha önce de işe giderken her sabah servisle göksu' nun önünden geçtiğim halde mavi arabayı ve koca memeli mukoyu görüp, bu adama bir türlü denk gelememem beni çıldırttı arkadaş. evren nasıl bir oyun oynuyor bana bilmiyorum ama ölmeden bir görsem, o güzel gözlerine baksam, bir resim çektirsem ne olur sanki lan? hayır bu saatten sonra ergen triplerine girmek istemiyorum ama bu adama tutkum başka, ayrıca justin bieber'den de nefret ederim. bir gördürün yani bir şey yapın.

edit: bulana ya da getirene 100 bin lira veriyorum. :)

http://alkislarlayasiyoru...ne-yuz-bin-lira-veriyorum

fatmagül ün suçu ne

--spoiler--
fatmagul'un 50. bölüm fragmanı süper. bomba gibi bir bölüm gelıyor. mor Çatı,uçan Süpürge ve daha bırcok kadın derneği mahkeme günü destek için oradalar.

http://www.youtube.com/watch?v=cEBUcGUpvDo
--spoiler--