bugün

en saglam alt yapiya sahip ve bence en guvenli internet bankaciligi servisi. islemler cok hizli ama artik biraz pahali.
zırt pırt şifre değiştirterek, yeni konulacak şifrenin ondan önceki üç tane ile aynı olmaması ve daha öncekilerle aynı harfleri sayıları barındırmaması koşulları ile gayet güvenilirdir, çünkü zaten ikinci şifre değişiminden sonra o şifre hatırlanamaz, müşteri ilişkilerine ulaşabilmek için telefonda kırk farklı tuşa tıklamak gerekir ve en sonunda kredi kartı kullanılmaz.
en kötü internet bankacılıklarından biri. hatta en kötüsü. sürekli şu iş bu iş şubeye gelerek yapılacak diye ileti verir durur. siz istemeden paranıza kullanım limiti koyar. sonra da değiş bu limiti dediniz mi şahsen şubeye geleceksiniz cevabını alırsınız. ne anladık böyle internet şubesinden.
internet bankacılığında en çok şikayet alan ve en çok kişinin mağdur olduğu servis

kaynak http://www.sikayetvar.com
müşterilerinin güvenliğini sağlamak amacıyla bir miktar zahmet çekmelerini istemeyerek zorunlu kılan alternatif dağıtım kanalı.
En çok kullanıcısı olan ve her sene ödül alan siteye sahip internet bankacılığıdır. Kullanımı da çok basittir.
işlem ücretleri çok fahiş, yani yüksek demek istedim de alengirle bir cümle olsun dedim o da küfür gibi oldu. işlem ücretleri çok faşo. finansbank internet bankacılığı eft için ücret bile almazken garanti 1,20 kesiyor. bir yirmiye ben merter'den bahçelievler'e minibüsle bir kişilik yolculuk yaparım.
güvenli olmak için suyu çıkmış bir şifre sistemine sahip olsa da en işlevsel internet şubesi.
her sayfasında şifresiz kımıldayamadığın ve paran olmazsa hiçbirşeye yaramayan site
girmek için deveye hendek atlatmanız gereken, girmeden en azından 20 milyonluk fatura bedeli kadar bankacılık iletişimle muhabbet etmeniz gereken servistir
her şey müşterinin güvenliği için ilkesindeki banka internet şubesidir. biz buna "şubesiz bankacılık" diyoruz. çok yoğun şifre koruması olduğu doğrudur. ama, kullanıcısı olan andavallar her şifreyı kaptırdığında bankayı suçlarsa. ben donuma sahip olamadım suçlusu bankadır diye düşünürse, bankada önlemlerini artıracaktır. dizaynı en güzel kullanımı en kolay internet bankacılığıdır aynı zamanda. şifrematik denen aleti ilk icad etmiş bankadır. şu anki teknoloji ile artık javalı cep telefonlarından da aynı hizmet alınabilecektir. bu sayede artık pin kodunuzu da çaldırmazsanız sıfır riskli hale gelen alternatif dağıtım kanalıdır. internet bankacılığı paralıdır. eft (bir başka bankaya para gönderme) 1.20 ytl dir. peki siz çalışığınız işyerini siktiredin. çalışmazken bile babanızdan annenizden para almıyor musunuz? sevdğiniz kişiyi bile onun sizi sevmesi karşılığında sevmiyor musunuz? işinize gelince hayatta herşeyin karşılığı var demiyor musunuz? e daha ne? finansbank almayabilir. kullanılmayan internet şubesini kullandırmak amacıyla maaliyete katlanabilr. tamamen pazarlama stratejisi.
hizmet satın alındığında karşılığı ödenir.
geçtiğimiz senelerde internet şubesinin bire bir taklidi yapıldığı ve bir çok müşterisi mağdur durumda kaldığı için çok sıkı önlemlerle sitesini yenilemiş , en güvenilir ve en hızlı internet bankacılığı sitesi.
ınternet bankacılıgı magdurlarının yarısından fazlasının muzdarıp oldugu bankanın ınternet hizmetidir.

adına magdurlar tarafından kurulmus bır de antı-garantı sıtesı mevcuttur.

antigaranti.com
işleyişi en kolay ve sade internet şubesidir.
(bkz: ŞubeSiz bankacılık)
en güvenli internet bankacılığı sloganına sahip olmasına rağmen güvenliği 17 yaşındaki bir çocuk tarafından kırılmıştı bir zamanlar. *
internet bankacılığının garantisi yoktur ki.. şu dünyada neyin garantisi var ki... bi kere bankanın adı faul "garanti" neyi garanti ediyo? kaldı ki internet konusunda; günümüz teknolojisinde en sağlam internet sitelerinin en değişik kodları bile çalınmakta. bu gibi bankalara güvenlik hizmeti sağlayan şirketlerin siteleri bile hack 'lenirken garanti internet bankacılığı gibi iddiali bi söylem yel değirmenine kafa tutmak gibi birşey olsa gerek.
eft gondermek istediginizde cep telefonunuza sms olarak onay kodu gonderiyor. sacma.
yarı yolda kalmış 5 ytl ye muhtaç olmuş bir arkadasıma nasıl yardım edebilirim diye düşünürken imdadıma yetişmiş internet bankacılığıdır. cep telefon nosunu girerek o arkadasıma 50 ytl göndermeyi başardım. üstelik ücretsiz. yaşasın garani bankası.
(bkz: cepbank)
türk insanı için oluşturulan en yalın internet şubesi, hem kolay hem de hızlı.
sürekli şifre isteyen, şifre yenileten bir garip bankacılık...
işlem ücreti esasına dayalı internet şubesi bankacılığıdır.
yahu kardeşim, bari kendi müşterileriniz arasında yapılan havalelerde işlem ücreti almayın.
sanırım maaş hesabındaki müşterilerinden havale-eft ücreti almıyor. en azından benden kesmediler hiç. cepbank hizmeti candır.