bugün

garanti internet bankacılığı

her şey müşterinin güvenliği için ilkesindeki banka internet şubesidir. biz buna "şubesiz bankacılık" diyoruz. çok yoğun şifre koruması olduğu doğrudur. ama, kullanıcısı olan andavallar her şifreyı kaptırdığında bankayı suçlarsa. ben donuma sahip olamadım suçlusu bankadır diye düşünürse, bankada önlemlerini artıracaktır. dizaynı en güzel kullanımı en kolay internet bankacılığıdır aynı zamanda. şifrematik denen aleti ilk icad etmiş bankadır. şu anki teknoloji ile artık javalı cep telefonlarından da aynı hizmet alınabilecektir. bu sayede artık pin kodunuzu da çaldırmazsanız sıfır riskli hale gelen alternatif dağıtım kanalıdır. internet bankacılığı paralıdır. eft (bir başka bankaya para gönderme) 1.20 ytl dir. peki siz çalışığınız işyerini siktiredin. çalışmazken bile babanızdan annenizden para almıyor musunuz? sevdğiniz kişiyi bile onun sizi sevmesi karşılığında sevmiyor musunuz? işinize gelince hayatta herşeyin karşılığı var demiyor musunuz? e daha ne? finansbank almayabilir. kullanılmayan internet şubesini kullandırmak amacıyla maaliyete katlanabilr. tamamen pazarlama stratejisi.
hizmet satın alındığında karşılığı ödenir.