bugün

o ne özgüven o demek vacip olan, kafeine düşkünlüğümü fırsat bilmiş, kahve bahanesiyle tarafıma çıkma teklifinde bulunmuş yazar.*
o ne özgüven o demek vacip olan, lahmacun düşkünlüğümü fırsat bilmiş, lahmacun yeme bahanesiyle tarafıma çıkma teklifinde bulunmuş yazar.
o ne özgüven o demek vacip olan, tırıvırıdan sallamış, yememiş içmemiş susmamış yine çaylak olmuş yazar.
(bkz: o ne özgüven o)
bana küfredeceğini düşündüğüm yazar. ne zaman yanına gidecek olsam bir işim çıkıyor ateş alıp kaçar gibi oluyorum. *
sağolsun varolsun yazarı. çok aradım azizim.
tek ortak noktamız sarı deyince hiç duraksamadan lacivert diyerek haykırmamız olsa da iyi bir insan. yani en azından ben bi kötülüğünü görmedim.
(#5605824)

okunası yazardır. iyi ki burada yoksa buralar yabani ot ve dikenden geçilmezdi...
Sohbetiyle sıkmayan yazardır. iyiki tanışılmıştır.
çilek sever, hoş sohbet bir yazardır.
hoş sohbettir.

benden kendisine tekme atmamı falan istedi. düşünün yani o derece hoş sohbet. *
sözlüğe ilk geldiğimde ya da o ilk geldiğinde bir başlıkta yollarımız kesişmişti onunla. bir entryisini okuduğumda gözlerim dolmuştu yok yok hatta ağlamıştım ne benzer şeyler diye.

daha sonra tanıdıkça ruhlarımızın, ve hayata bakışımızın ne kadar aynı olduğunu gördüm ve çok sevdim bu yazarı. içten, samimi, cana yakın en güzel tarafı da eğlenceli oluşu. tek bir ricası yetti ve o'nun için geldim.

canım iyi ki varsın, ve iyi ki tanıdım seni.
sözlüğün en güzel kadınıdır, tam anlamıyla. özlemle anıyorum kendisini...
sözlüğün uzak ara en çoktan yazarıdır. beş para etmez bi yazar olduğu zall tarafından turnusol kağıdıyla ispat edilmiştir.

he bu arada zall'ın sadece turnusol kağıtlı deney yapabilir kapasitede olması da bu yazar bozuntusunun suçudur.

calyx kendisine gelsindir, olmadı bize gelsindir.*
kasesi kocaman kesesi küçücük yazardır. koala mübarek.
çok çılgın yazardır.

ben geldim kız.
en sevdiğim yazar. kendisiyle çoğu duygumuz örtüşüyor, sanki benim içimdekileri bilir gibi konuşuyor...
(#15079252)

gerçekten şu an derimin altında bir laboratuar varmış gibi hissediyorum.. başka bir söz daha güzel tanımlayamazdı..

iyi ki varsın canım, yoldaşım..
(#15309532) bir adet entrysini oylamama rağmen, beni entylerini eksilemekle ithaf eden yazar. ayrıca burnumu yolacakmış, samimi yazar sanırım *
(bkz: #16306453)
erotik hikaye yazsa best seller olur.
Sağlık, huzur ve mutluluk dolu senelerin, doğum günün kutlu olsun canım...
doğum günü terazisinin kefeleri bugün serhoşmuş. *
gecikmeli de olsa mutlu yıllar dilerim kendisine.
Çok entellektüel, ve çok cana yakın yazar. Eski nickimle* çok ilan-ı aşk etmiştim de hiç yüZ vermemişti. Özel ve güzel insan *
#17277941 sakin görünen koylarda aslında nasıl şiddetli fırtınalar kopacağını çok iyi bilen... eskimeyen dost. *
(#17278783) türk erkeği düşmanı olduğunu düşündüğüm bir garip yazar.

öyle değilse neymişiz acaba baboli?.

aslan gibi erkeğiz o kadar işte!. sen gözün açık halde uyuyorsun haberin yok boş versene!.*
bir konuda zevklerimizin örtüşmesinden dolayı aynı mahallede oturmamaya karar verdik.
ama severim keratayı. *