bugün

Mercanlarda, kalsiyum karbonat yapıda olan, kase şeklindeki dış iskelet.
Prescriptives Calyx. Meyve kokularının şahane karışımından bir parfüm. Çok zor bulunuyor.
bildiğin sıfır km. yeni nesil yazar. hoşgelmiştir.
ilginç benzetmeler yapan, sözlüğün yeni rengi, hoş gelmiş yazar.
hoşgelmiş yazardir.
(bkz: karma seninle olsun uluyazar)
cinsiyet-ül harika .
hoşgelmiş altıncı nesil yepyeni bir yazar.

edit: kendisi yemeğe kaçmıştır, evet kaçmıştır ama daha karpuz kesecektik. neden gittin? bir daha gitmemesi dileğiyle...
her zaman mutluymuş izlenimi veren nesildaşım.
neşe dolu yeni yazarımız. hoşgelmiş.
çok sempatik ve dobra bir yazardır. aynı zamanda; dost canlısı, hayat dolu bir insandır.
espri yeteneği olan yazar, takipteyiz merkez tamam. *
bahar mevsimini ve kedileri çok seven, daha da binmem pegasus'a binmeyeceğini ve alevli meyve tabağına 200 lira ödediğini tahmin ettiğim, çivi çiviyi söker diyerekten, alkollü uyandığı sabahın akşamı yine içki içmek isteyen, sibel can'la ne alıp veremediği var anlayamadığım, enteresan mülakat sorularına tahammülü olmayan vasıflı işçi.

ha, bir de durduk yere küser.
acilen bir yerlerden arnavut ciğeri bulup götürmek gereken karnı acıkmış yazar...*
tanıdığım yazar. * *
kulağa ve göze hoş geliyor, çok gözüme çarpıyor yazar ve yazıları... evet hoş... ve hoşgelmiş...
saygılı ve hoş sohbet yazar.
Sözlük mesaisi 5 itibariyle biten, her konu hakkında fikri olup bunları entry haline getirmekten çekinmeyen cesur yazar.uyuzdur inatçıdır ama severiz sayarız kendisi.
yazıları dikkatimi çekmişti hoşuma da gitti; aman sanki calyx in de buna ihtiyacı mı var sanki! sol framede görünce yazma gereği duydum.
edit: bir zamanlar tnt de kylxy gibi doğru yazdığımdan emin değilim bir dizi vardı nicki bana o dizinin ismini çağrıştırıyor
edit2: diyeceksiniz ki ne alaka?
hakkında bir anda bu kadar çok entry girilince vefat etti zannettiğim yazardır. *
başımız saolsun tanımasakta çok üzül..

ha? pardon hakkında bu kadar entry girilince karıştırdım. o zaman şey:

iyi ki doğmuş yazar.

hm? bu da mı değil? allah allah.. ilginç... * *
çiçeklerde bulunan çanak yapraklar.
süper moral veren insan. sayesinde içimdeki zehri attım. allah razı olsun kız senden.*
son gelen haberlere göre hobilerinin arasında teflon tava varmış..evet garip..**
"deli lan bu" yazarı... bana mı çekmiş ne? *
büyük ikramiyeyi kazandığımda, trabzona gidip gelmesi için helikopter hediye edeceğim kendisine, ahan da buradan bildiririm.
o bir tatlı cadı...minik kelebek... beyaz papatya... güzel kalpli sempatik, seviyorum o' nu hem de çok... mutluluğu hakeden yazar...