bugün

antalya'nın kaş ilçesinde gerçekleşen oluk oluk şerefsizlik, haysiyetsizlik ve barbarlık barındıran olay.

tek suçu bir şekilde dünyaya gelmek olan canlılara yapılan zulümlerden sadece biri.

bunu bu köpeğe yapanlar acaba boğularak ölmek ne demek hiç düşünmüşler mi? 30 saniye nefessiz kalmayı hiç denemişler mi? ama şimdi o ölen köpeğin adı hayvan, sizinki insan.

siz insansanız eğer ben sizinle aynı türden olmayı kabul etmiyorum!

http://gundem.milliyet.co....2012/1610674/default.htm
düşünebilen hayvanlarda hayvan sevgisi olmaz cümlesini hatırlatır.
hazreti hak teala belasını versin,lanetullah aleyn dediğim veled-i zina p*zeveng'in yaptığı eylemdir.
tüyleri diken diken etmiş olaydır. biz insanlık kalmadı derken aslında insan kalmamış.
şerefsiz çocuların yaptığı insanlık dramıdır efendim.
bunu başka kimse yapamaz.
cahil şerefsizler.
aramızda 'insanım' diye gezmektedir.
yapan kesin çocuktur. bakalım nasıl ölecek diye izlemişlerdir. adım gibi eminim. zamane piçleri her haltı keşfetmeye pek meraklıdır onun için daha 14 yaşında orospu oluyolar.
vicdansız pezevenkler tarafından katledilmiş köpektir. insanlığınızı sikeyim lan sizin orospu evlatları!
köpeğin ve insanın mantık olarak yer değiştirdiği olaydır.
--
(bkz: başımız sağ olsun insanlık ölmüş)
bunu yapanlarla aynı havayı soluyor olmak, onların yaşıyor ve aramızda geziyor olduğunu bilmek yaşamanın bir mucize olduğunun göstergesidir.
Gucu kopege yeten orospu cocuklari tarafindan atilan kopektir.
yapanın orospu çocuğu olmadığı eylemdir. orospu çocukları bile insandır ancak bunu yapan yaratığa uyacak bir tanım benim aklıma gelmiyor.
hep insanlarda suçu aramak çok yanlış. belki köpek kendi bağlandı ipe.
köpek aklı işte.
bir insanın gerçekleştiremeyeceği eylem. bunu yapanlar insan olamaz. hayır bunu hayvan da yapamaz zaten. bu başka bir şey... bunu yapanlar için kelimeler kifayetsiz kalır. şerefsiz, haysiyetsiz, onunbunun çocuğu gibi hakaretler bile az kalır.
eşek sken köylülere normal gelen eylemdir.

allah belanızı versin.
bunu yapanın şeyine taş bağlayıp denize atılması gereken eylem.
ben köpeğime sesimi yükseltemiyorum mına koduklarımın yaptığına bak şerefsiz bile değiller orospunun evladı.
o köpeğin kuyruğundaki tüy kadar değeri olmayan bir şerefsizin yaptığı barbarlıktır. böyleleri için hayatta tek kriter güçtür. kendinden güçsüz gördüğü için masum bir hayvana bu şekilde zulmeden şerefsiz , kendinden güçlü olanların karşısında eğilip bükülmekten , itilip kakılmaktan zerre kadar rahatsızlık duymaz.
hayvan herifler dicek gibi oldum hemen lafı mı geri aldım ölenler hayvan, zulüm görenler hayvan. Onlar hayvandan daha aşağılar. hayvan desem hayvana hakaret ederim. Onlar beyni sikilmiş mahluklar. insanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum derler ya o misal işte.
oğlum bir gün; ''baba herkes orospu çocuğu diyip duruyor nedir bu orospu çocuğu?'' diye sorarsa bu haberi göstereceğim.

yapanı tespit edemezsin de edersen aynısını ona yapacaksın.

bunu yapan kişinin annesini saygıyla anıyorum.

şimdi değil, her zaman anmaya da devam edeceğim.

inşallah çocuğundan sevdiklerinden çıkar bunun acısı şerefsiz ibne.
günahsız bir canlı.

bunu yapanlar savaş çıkarsa falan cidden bana gözükmesin aradan çıkartırım geberir giderler.
inşallah ahirette de o köpekcik senin bacağına taş bağlayıp cehenneme atsın, antalya kaş' ta yapıldığı için muhtemelen ortalıkta dolaşıyor insanları rahatsız ediyor diye yapmışlardır amaçları turistleri biraz daha rahat ettirmektir. ama o köpeğe o canı sen mi verdin de alıyorsun 3 kuruş menfaat için bu hayvancağızı katleden şerefsiz, bari hayvanı başka bir yere götürüp bıraksaydın.
Orospu çocukluğudur ulan o hayvanın hiçbir suçu yok esas hayvan onlardır. Hayatımda hayvan öldürmedim veya zarar vermedim. Çok iyi hatırlarım. Piçin birisi elinde sapan kuş yuvasını vurmaya çalışıyor. Bilen bilir domuz kurşunu vardır. Kesilmiş kablolardan yapılmış mermimizdi sapanımızın. Sapanı istedim verdi. Sapanı almamla çocuğun götünden vurmam bir oldu. 4-5 kez vurdum götünden ağlayarak kaçtı.
Not:sapanla belirli hedefleri vururdum hiç hayvan vurmadım.
suç ve ceza - dostoyevsky.
orospu çocukluğunun vücut bulmuş hali.