bugün

entry'ler (128)

daha önce erkek sevgilisi olmamış erkek

cinsel tercihi hiç değişmemiş erkektir.

sunay akın

içini açsanız sanki birkaç tane çocuk çıkacakmış gibi hissettiren trabzonun yetiştirdiği entellektüellerden biridir. trabzonun ogün samast gibileriyle değil de sunay akın gibileriyle anılması biz trabzonlulara gurur veriyor.

trabzonlu olup trabzonspor u tutmayan insan

yapılan benzetmelerin hiçbirine benzemeyendir. aslında konunun iki boyutu vardır. birincisi trabzonlu olup trabzonda yaşayanlar, ikincisi trabzonlu olup dışarda yaşayanlar. ikinci grup için birşey diyemem ancak birinci grup için durum farklıdır. çünkü bu insanlar trabzonsporu bir yaşam biçimi olarak görürler, onunla yatıp onunla kalkarlar. buradan hareketle trabzonda yaşayan ve başka bir takımı tutan insan için şöyle sonuçlara varılabilir; farklı olmaya çalışmaktadır ki tipik ergen psikolojisi, arda gibi hayran olduğu futbolcu vardır ki bu da kızlarda görülür. bunların dışında kalan topluluk ise bir kedinin yavrularından birinin tavşan olması gibidir, yani genetik bir sıkıntısı vardır.

sözlükten kimseyle sevişmemiş garip yazar

an itibariyle kendimi çok garip hissetmeme neden olan durumdur.

15 ekim 2012 türkiye nin ermeni uçağını indirmesi

komşularla sıfır sorun politikasının nasıl bir hayal olduğunu bir kez daha görmemizi sağlayan olaydır. her kalkanı indiriyoruz, iyi güzel de bir gün kalkanı indiremeyeceğiz içimizde kalacak.

trabzon un etnik yapısı

tipik bir anadolu kenti gibidir. trabzon a rum diyenler, bugün izmire gavur diyen kafa yapısıyla aynı kafa yapısını taşır. ayrıca trabzon rum olsa bile değişecek olan nedir? rumlar bu dünyanın insanı değil midir? türkiye'ye en büyük zararı yine biz türkler vermemiş midir? diyarbakırı kürt, trabzonu rum, erzurumu ermeni, izmiri gavur, hatayı arap şeklinde kategorize eden zihniyet nerelidir çok merak ediyorum.

14 ekim 2012 şanlıurfaspor 1461 trabzonspor maçı

seyirci tepkisinin kesinlikle hakeme olduğu karşılaşmadır. 2010 mayısında kupa finali için urfaya gittiğimde urfa halkının ne kadar misafirperver olduğunu kendi gözlerimle gördüm. kupayı kazandığımızda beraber kutlayalım dediklerine de şahit oldum. gönül isterdi ki maç tatil edilmesin.

venedik bir türk şehri olsaydı olacaklar

çoktan tamamı sular altında kalmış olurdu.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

carly rae jepsen-call me maybe.

12 ekim 2012 akaryakıt zammı

belirlenen zam politikası kanımca mehter takımından etkilenilerek yapılmış bir politikadır. büyük bir ihtimalle yarın 2-3 kuruş indirim yapılacak, takip eden gün de 9-10 kuruş zam yapılacaktır.

boynuna taş bağlanıp denize atılan köpek

yapanın orospu çocuğu olmadığı eylemdir. orospu çocukları bile insandır ancak bunu yapan yaratığa uyacak bir tanım benim aklıma gelmiyor.

istiklal marşı okunurken ayağa kalkmamak

ülke nüfusunun neredeyse tamamının gerçekleştirdiği eylemdir. milletimizin çoğu marşa olan saygısından değil toplum tepkisinden çekindiğinden ayağa kalkar ve marşa eşlik eder. gerçekçi olmak gerekirse evde, kahvehanede veya bir cafede maç seyreden kitlelerin hiçbirinin ayağa kalktığını hatırlamıyorum. hatta kalkanla dalga geçenlere bile şahit oldum. aslında bu durumu da normal karşılamaya başlıyor insan, çünkü milli hassasiyetlerimizi maalesef hızla kaybediyoruz.

18 yaşındaki çocuğa adam demek

adam demek uygun mudur tartışılır ama çocuk demek uygun değildir. çünkü dünyadaki genel kanı ve kanunlara göre 18 yaşını doldurmuş bireylere artık çocuk denmez.

en kaliteli türk korku filmi

henüz çekilmemiştir ve çekildiğinde bir hasan karacadağ filmi olmayacaktır.

sözlükte yakışıklı erkek olmaması

olup olmamasının pek de önemi yoktur. zira sözlük, kanımca çöpçatanlık sitesi değildir. evet çok çirkinim hatta hilkat garibesiyim.

sokakta pijama giyen kız yolludur

uyurgezer olma ihtimali yüksek olan sade bir vatandaşımız da olabilir.

türban takıp mini etekle dolaşmak

mahalle baskısı, aile baskısı, son baskı vs vs derken milletin fikirsel olarak ne kadar saçmalamaya başladığının belirtisidir.

üç saatte şam a varırız

diyelim ki üç saatte şam'a vardık, sonra ne olacak sorusunu aklıma getiren beyanat. orada kalacak mıyız yoksa hazır hızımızı almışken güney kutbuna doğru yardıracak mıyız?

kedi seven erkek gizli gaydir

karakter ve cinsel eğilim analizinde son noktadır.

ölen teröriste ağlamayan insan değildir

hangi ruh haliyle söylendiğini anlayamadığım cümle. bir il emniyet müdürü de böyle diyorsa, bırakın teröriste ağlamayı biz memleketimizin haline ağlayalım.