bugün

bedavası en bol oldugunu iddia eden kredi kartı.
Visa ve MasterCard gibi platformları destekleyen kazığı bile taksitle alabildiğimiz bir dönemde çıkagelen can dostumuz
şeffaf kredi kartı ve üç köşeli kredi kartı uygulamasının kullanıldığı ilk ve şu an için tek kart.
garanti bankasının müşterilerine verdiği kredi kartının şeyi işte adı.müşteri kitlesi baya geniştir.reklamlarıyla da yarmaktadır.
taksit imkani en genis karttir bu arada nereye bakarsanz bakin mtlaka taksit imkani vardir
alması kolay alışverişte çatır çatır öderken ah uh sesler çıkarmamızı sağlayan kredi kartı kolaylığıdır.
deniz bank müşterilerininde faydalandığı kart
faizide en cok geciren kart.
artık sekerbanklılar tarafından da kullanılabilecek garanti bankasi kredi kartı.
kolayca borçlarınızı öğrenebildiğiniz bankacılık ağına sahip kart, en azından anlaşılır.
444 0 333 3/2..
-ya bu kadın çok kart
-yok canım o bonus kart mış ehehe mehehe
gibisinden esprilere maruz kalan kart.
son olarak şekerbank lada anlaşıp bonus kredi kartı pazarını genişlemesine yol açan kredi kartı. garanti bankasından bagımsız bir kredi kartı olma yolunda ilerliyor.
-"bedavası en bol"...

not:ben onların yalancısıyım.
telefon bankacılığında sesle yanıt sistemi en dandik bankadır. kredi kartı numaranızı sorar, daha siz yarısını girmeden süreniz doldu der, yanlış girdiğinizde telefonu direkt suratınıza kapatır. otuzbeşinci denemenizde başardıktan sonra sizi müşteri temsilcisine bağlıyorum der on dakika da öyle beklersin. yirmi beş dakika uğraştıktan sonra gına gelip telefonu kapatırsınız. bu böyle uzayıp gider.
(bkz: alsak alsak bedavaya ne alsak)
bedavaya pek birşey alamadığım garanti bankasına ait kartım.
tam tamına 35 gundur sahıp olmaya calıştıgım gerizekalı kart. eger öğrenci iseniz çıkartmanız size en bonusundan çile verebilir.
2008 yili icin verdigi "i love bonus" temali takvimle olup olmadik tarihlere kalp isareti koyarak ne anlatmaya calistigi anlasilamamis kazancli kart.
teb bonus, denizbank bonus, garanti bonus ve şekerbank bonus olarak kullanılabilen kredi kartıdır. reklamlarıyla, milletimizin uzunca bir süre* "ibo burda her şey var mı?" esprisi yapmasına, kabarık kıvırcık her saç modeline bonus kafa demesine sebebiyet vermiştir. ayrıca:

bonuskafa: ulan var yaaa sinirlendm laan*
yumurta: nooldu be ne bu buklelerin dikleşmiş(sevimsiz bi gülüş eşliğinde.)

bonuskafa: yav bornova sokağından geçiyodum travestinin biri adama laf attı adam bunu tersledi, herif(?) bana sardı gel annem gel bonus card'a %20 indirimim var diye kız da yanımda rezil oldum mskm !

yumurta:..........................(sadece yarıldığımı hatırlıyorum!)

bu diyaloğun sorumlusu olan karttır efenim.
garanti, teb, ing, şekerbank, ve denizbank kredi kartlarının ortak adı.
iptal ettirdiğim garanti bonus kredi kartımdan sonra bugün beni tekrar arayan karttır efendim. almayı falan düşünmeyin, ilk gecikmede gecikmeden geçirirler tekrar düşünün. not: kredi kartı kullanmayın, tuzaklara takılmayın.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25083071/

17 nisan itibariyle köprülerden geçişleri bir gün süreyle ücretsiz yaptırmıştır.

zall bak akıllı ol iyi düşün el oğlu neler yapıyor. *
1 tane karta başvurduğunuzda, size 4 tane kart gönderen, kredi kartı markası.
- yok şeffaf, yok flexi, bilmem ne halt, hay başvurmaz olaydım.
(bkz: aynalı bonus card)
ruj tazelemek için birebir.
Kazanılan bonus oranlarını iyice düşürmüş olan garanti bankasının kredi kartıdır. Bonus biriktirmek isteyenlerin uzak durması gereken kredi kartı türüdür.
Müşteri sayısı çok olan büyük şirketlerde sıklıkla görülen; aşırı kendine güven ve tavizsizlik bu kartın bankasında da vardır.
Üstelik hali hazırda yıllık kart parası alan istisnai kartlardandır.