bugün

niye vereyim sebep yokken amk.
orospu muyum ben.
Yapman gereken tek şey sakın kalıp yavaşça erkeğin kucağına oturarak telefon numaranı verir misin yakışıklı demek.
Direkt istemek. Erkek beyni manuel olarak çalışır.
0 bilmembok37738677899000.*
Üstad Bülent ortaçgilin de söylediği gibi:
Denize doğru
binlerce yol var
Ama hangisi doğru
Hangisi yanlış

Söz konusu erkek numarası ise hepsi doğru yoldur, dümdüz denize ulaştırır yeter ki almak isteyin.
isteyin. %99 u verecektir. Çok kasmaya gerek yok. Ben vermem tabi orası ayrı.
erkekler düzdür, o yüzden senaryo yaratmaya gerek yok numaranı verir misin?, numaranı versene, senin numaran ne?......gibi sorularla kolaylıkla numara alabilirsiniz. ama bir kadından kolay kolay numara alamazsınız. telefon numarasını devlet sırrı gibi saklayabilir.
Kız; Merhaba
Erkek; 0555...

Böle
Benden direk istenebilir. isteyen kişi erkek değilse veririm numaramı.
+Ayhan ne güzel bir yer demi
-evet firuzan gerçekten öyle
+Hadi bu anı ölümsüzlestirelim
-tamam hadi (çıhırt) çok güzel oldu.
+aynen yaa Bana atsana bunu tel nedir?
-hayırdır nedenmiş aç bulututunu beni hep arayıp taciz edecen demi yemezler kızım he heey ne sandın beni bee yoh sana numara bana neeğğ!!!
+???

Edit: alamadı..
Tanımadığım hiçbir insana numaramı vermem asla. Isterse en güzel kız olsun aramda hiçbir bağ olmadıkça kimseye vermem gereği yok.
benden istenmesi yeterlidir sorgulamadan veririm. ancak trollemej yada saygısız yapmak için arayanlar engellenecektir.
dünyanın en kolay işlerinden biridir. karşı cinsin selam demesi yeterli olur.
kız : telefon numar...
erkek : 0532 750 xx xx
görsel
Yola gerek yok sorarsanız size basit bir şekilde cevap verir.
telefonun t sini söylemen yeterli.
kız mı bunu soran? uzayda bir hacminiz var mı? do you exist? yeter o zaman. o numara sizi bulur.
Kadın Kişisi: selam rica etsem tele.......
Erkek Kişisi: 0551 4** ** **
Kadın Kişisi: Teşekkür ed.....
Erkek Kişisi: Ee anlatsana okuyor musun kimle yaşıyorsun? Bir şeyler içmeye gidelim mi ordan da bana geçeriz.
Pek ihtiyaç duymayacağınız yollardır. Telefon numaranı versene dediğinde zaten muhtemelen koşarak verecektir.
gereksizdir. ihtiyaç duymuyorsa vermez. (bazıları hariç).
istemeyi ima etmesi, yeter.
türkiyedekiler o cesarete sahip değil.
alış kapasitesine göre değişir.
Telefon numarası alıp verilmek için var olduğundan, gidip istenilerek alınabilir.