bugün

tuna kiremitçi'nin doğan kitapçılık tarafından yayımlanan son kitabının ismi.
gamzeli yazarlar olarak da adlandırabileceğimiz çiftin erkek olanının yeni romanı.
bir pazar sabahı aldığım radikal gazetesinin ekinde ayça şen, hakan gülseven ve kaan sezgin'e ait bi röportaj da ayça şen'in gamzesi olmadığı ve lisede edebiyat öğretmeni tarafından dangalak denilerek aşağılanmış bi şahsıyet olması sebebıyle T.Ş.K. NEYiN KISALTILMASI? adında bir kitap yazmaya karar vermiş olduğunu öğrendim.* (bkz: keyifli bir pazar sabahı nasıl olmalı)
http://www.radikal.com.tr...p?ek=cts&haberno=5634
artık şişme* kullanmıyorum * gibisinden seviyeyi alt üst edecek bir tanımlamaya müsait söylem. halbuki kısaltmaya filan gere[n]k yok, böyle de güzel.
gamze durumunu iclal aydın'la beraber olarak pekiştirmiş tuna arkadaşımızın, kısaltması olsa da okusam dediğim eseri.
ask hayatın toz penbe oldugunun,hayatta yasanan en güzel seylerin ona dekgeldiginin gorulmasi ve bazi insanların para kazanmak ugruna bu cok özel ve duygu üzerine para kazanmak amacıyla kitaplar yazması..en son örnekte tuna kiremitçi nin dogan yayınların dan cıkan kitabı
tuna kiremitçi'nin oldukça iyi saçmaladigi kitabidir. okurken insana ''aman yaaa ne diyon kiii" dedirtebiliyor.
"sevgi uzun kelime" diyor sezai sarıoğlu. bundan esinlenmiş sanırım kiremitçi.*
en uzun en kısa... çok uzak çok yakın... [... ]
zannetmiyorum ki üç harfle tahayyül edilebilsin. öyle diyor lügÂtler:

"halbuki
ben

üç harpte
teslim
olmamıştım

-da, şimdi-

ayn'
-ile sabit-
300
dağ
-öteden-

üç harfe
esir
düşüyorum

ayn
şın
kaf

diye

sanırım veya korkarım ki
okunuşları

aşk
olsun"

[... ]
iyi deneme.
eski karısından sıkılıp,arada "gamze eşine" şiirler okuma arası veren,sonra mola bitimi eski eşine yine geri dönen bi adam aşkı zaten baya bi kısaltmıştır yaşadıklarıyla..konuyla ilgili bi de izahat yazmasına gerek yoktu bence..
Abartılı Şatafatlı Körlük

Asılsız Şehvet Kandırmacası

Alışılmadık Şablonlar Kaosu

Arada Şizofrenlik Kaçınılmaz

Ağrısız Şahsiyet Kanatılır
ah ile başlayıp ah ile bitendir
şarkılarda ağlatıp gündüzü geceyle silendir
kalpte sönmez yangınlar peydah edendir.
*
bilin bakalım bu nedir?*
(bkz: ömrün)
(#5447880)
(bkz: yalan)
hiç bir kısaltma kabul etmez aşk. ne kadar uzun ve bitmezse aşk o kadar aşktır.
aşk şeyin kısaltması. neyindi ya?
cevabı "a"cıya "s"ikayetsiz "k"atlanmak olan soru.
'a'damın 'ş'eyine 'k'oyan bi şey olarak tanımlanabilir belkide aşk.
ankara şoparlar ve kekuşlar derneginin kısaltması.. bu dernegin radyosu bile vardır.

(bkz: aşk fm)
anonim şirket komitesi olabilir.

veya, biraz terbiyesiz olacak ama, am.na şiddetli koydum * *
ismine aldanıp kitap alanlara duyrulur; tam bir hayal kırıklığı, tuna kiremitçi ya da başkası okumamaktansa bir kitap okumak tercih edilir ayrı...
a.ş.k. neyin kısaltması...

aşk'ın
a'sı; acı da olabilir
arzu ve mutluluğun merkezi de....

ş'si; şok ya da şaka

k'sı ise; ister kalıcı
ister karmaşık bir düş

sana ve ona
size bağlı....

by buzz
(20/06/2001)
(tuna kiremitçi / a.ş.k. neyin kısaltması? kitabına geçmişten bir gönderme olsun..)
ağzına şaapanlar kurulu.
aslında sevginin kısaltmasıdır ama ne yazık ki günümüzde şehvetin kısaltmasıdır en rezilinden.