bugün

türkler vahşi ve barbardır.biz kendi yurdumuz da bile bunu düşünürken elin yabancısı hayli hayli düşünür.
Ben olsam korkardım türklerden güç var tabii biliyolar.
wot oynuyorum isimden anlıyorlar direkt özelden pis türk yazıyorlar. önce yardırıyordum sonra bıraktım ne uğraşçam.
(bkz: Türk imparatorlukları).

Osmanlı olsun,
Atatürk önderliğindeki Cumhuriyet Olsun -

Adamlara pis koyduk. Ondandır.

Not:
Avrupa'da yaşıyorum.
Kürtlerin her pisliği yapıp kendini Türk olarak tanıtması olabilir. Sonuçta Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak görünüyor.
Avrupa=Starbucks.
türkiye'den giderken ilkel ortadoğu adetlerini de o medeni toplumların içine götürmeleri.

zito!
küresel anlamda ortadoğuda yaşayan insanlar sevilmez, bunun sebebi din ve türevlerinin yarattığı utanç verici zihniyettir,

ortadoğu insanları dünyanın her yerinde koyun midesinden yapılma matara ile su içen, deve üstünde çölde gezinen sağ sola saldıran kuduz domuzlar olarak görülüyor, şu bir gerçek ki, ağızlarından salyalar akan, sağ sola saldıranlar, insanlar değil, dincilerdir. keşke nefret edilen tek şey dinciler olsa, bizi de zan altında bıraktılar.

edit: üzgünüm, bundan ben de memnun değilim, ama öyle.
Kürtlerin iltica sebebi olarak türklerin onları öldürdüğünü söylemesi.

ırkçılık içermez, gerçektir.
6 senedir avrupa'da yaşıyorum, kimsenin beni sevmediğini görmedim. ne zaman türk'üm desem, ki bunu hiç saklamadım, insanların hep izmir'den, istanbul'dan veya ziyaret ettikleri turistik yerlerden ne kadar etkilendiklerini duydum. adam olanı herkes sever, türkler'in sevilmemesi diye bir durum söz konusu değildir, efendi gibi yaşamayan türkler'i sevmiyorlar. taşının avrupa'ya, eli yüzü düzgün işe girin, okumaya gidin, adamların kurallarına saygılı olun, sizi de severler.
Oy pusulasına recep Tayyip Erdoğan yazmaları olabilir. Partiler hep yarı yarıya oluyormuş.
avrupanın gızları veriyormuş ve türk ergeglerini çoh seviyorlarmış hadi bütün kızlara yavşayalım.
3 tane sevilecek özelliğimizi söyleyebilecek var mı ?
Sanatta mı çok ileriyiz ? Yoksa teknolojide mi ? Çok mu hümanistiz? Çok bilgili, çok kültürlü müyüz ?.....
Kiskaniyorlardir.
1.Çoğunluğun müslüman olması.
2.insan ilişkileri kötü bir toplum oluşumuz.
Edit: haçlı birliği...
Sözde seküler olmaları.
Türklerin avrupalıları çok sevmesi.
siz sizi siken her seferinde tarihte sikip atan birini sever misiniz ?
analarını sevdiğimizden dolayı.
Tımar yüzü görmemiş Çankırılıyı çorumluyu yozgatlıyı işçi diye olduğu gibi almanyaya ihraç etmişiz ne bekliyoruz ki?
aptal almancıların oradaki insanların düzenini bozmasından ötürü olabilir. sen orda insan gibi yaşarsan, kendi adetlerini insanların ülkesine taşımazsan faşistler hariç kimse sana birşey demez.

dipnot: tüm faşitlerin amk.
müslüman veya türk veya herhangi ırkçı sebepten dolayı değildir.

tamamen türklerin avrupa'da hala çomar çomar hareketler yapmasından dolayıdır.
ayrıca erdoğan nefreti de bunu körüklemektedir ki haksız da sayılmazlar.
akpnin yürüttüğü ideoloji ve yanında çöl bedevisiymişiz gibi tanıtıyor bizleri.
Kürt TC vatandaşlarıyla karıştırılmaları.
avrupalıların bizi de arap zannetmeleri sonucu ortaya gelen vahim hadisedir. işin yüzde 50 si bu yüzden kalan yüzde 50 si de hem osmanlı zamanı karşımızda ezik kalmaları hemde kurtuluş savaşında yedikleri küsküler dolayısı ile.