bugün

(bkz: hiç gülesim yoktu)
(bkz: m)
(bkz: peygamber)
bazen düşünüyorum da atatürk peygamber mi?
ah tayyip ah. beynimi sikim dindar yetiştim.
Muhammed'i peygamber sanmakla eşdeğerdir.
(bkz: atatürkü bir makam sanmak)

dalga geçmiyorum. ilkokulda bir arkadaşım hocamızın ne olmak istiyorsunuz sorusuna Atatürk olmak istiyorum diye cevap verirdi. Hani öyle Atatürk olacam ülkeyi kurtaracam Atatürklerinden değil, cumhurbaşkanı olacağım der gibi söylerdi.
allah katında şüphesiz bir peygamber olamaz fakat eğer o milli savunma dönemindeki askeri zekayı bir din sayarsak şüphesiz ki peygamberi mustafa kemal paşadır.
Bazı yorumlarda kemalist insanlara hakaret edildiğini görüyorum. Bunları yazan yobazlar şunu bilsin ki bende bir kemalistim ve bundan gurur duyuyorum. Benim için Allah birdir, Peygamberim Hz. Muhammed'dir ve en büyük Türk Atatürk'tür.. Atamın da böyle düşündüğünü biliyorum, bilmeyenler Atatürk'ün dini sözlerini okuyabilirler!
olmayan durumdur. mustafa kemal atatürk herkes gibi bir insandır denilecek durum.
bir ilkokul öğretmeninin haykırışı ; benim allah ım atatürk.

o ne lan ?
aklı başında hiç kimsenin kapılmayacağı yanılgı.
Birbirinden apayrı sıfatlardır bunlar. Adam koskoca bir cumhuriyet yarattı (ki halkı ve askeri es geçmemek lazım) hala bir sağa, bir sola çekiştiriliyor. Rahat bırakın Allah için. ilkelerine saygınız yoksa da ölüye saygınız olsun ya hu.
(bkz: fettulah gülen i peygamberleştirmek)
(bkz: parayı peygamber yapmak)
(bkz: iktidara yalakalık yapmak)
bir çeşit kemalist sanrısı.. o vakit 'nutuk'ta vahiyle gelmiş olmalı..
kemalizmin dini diye eleştiriler varken yine atatürkçü oluşumuza putçuluk denilirken olabilir efendim unutuk vahiyle inmiştir...
hiçbir skime yaramayıp, cahil insanları kandırarak ülke yönetmeye ya da ülke yönetimine müdahalede bulunmaya çalışan ezik büzzük herifleri peygamber bellemekten yüzbin kat daha iyidir.
atatürkçülere düşman kesilmiş insanların kuyruğunu kıstırarak kaçarken viyaklayarak söylediği bir iddia.
Kelimede şirk var, gıybet var, küfür var ve dini güzel insanlar var.
Dayakta cennetten çıkma ne hoş.
bazı sapık kemalistlerin yaptığıdır.
inanmayanlar olabilir.
işte linki, profilini de kurcalayabilirsiniz çok var bu sapıklardan.
https://m.facebook.com/ph...5.644651191&source=56
görün kime oy verdiğinizi görün küçük kemalistler.
sanmıyoruz, görevli, yüksek bir ruh olduğuna eminiz.
görsel
buda sapık Kemalist teyzemizin profilindeki bir diğer fotoğraf.
beyni sulanmış bunların. adilik, başka bişey değil.
uzun adama allah gibi tapanlarin sictigi baslik. Bak bak ite bak sen.