bugün

entry'ler (37)

uludağ sözlük le ilgili sık sorulan sorular

Yazdığımız entrylerin oylamasını nasıl görebiliriz?

sadece aciz erkekler aşık olur

Aşık olan insan aciz değildir ama bu başlığı atan aciz galiba. Çünkü aciz aşık olamayan dır diye düşünüyorum.

rüyada melih gökçek görmek

Görürsem rüyalanmış olurum!

bayrağımızı beğenmeyene direk verelim kampanyası

Çivili verelim hemde.

kendi kendine gülmek

Sevdiğim kızla mesajlaşırken yaşayabiliyorum.

mini etek giydiği halde ahlaktan bahseden kız

Ne kadar gereksiz konular açılıyor. Sana ne, bana ne arkadaşım. Mini etek giyen kızlar ahlaksız, başı kapalı kıçında dar eşofman olan kızlar mı ahlaklı, at gözlüklerinizi çıkarın bu kadar yobazlık olamaz!

40 senelik eşine el kaldırmamış koca

Karakterli insandır. Bende böyle olabilmek için kendime şimdiden söz verdim.

atatürk ü peygamber sanmak

Bazı yorumlarda kemalist insanlara hakaret edildiğini görüyorum. Bunları yazan yobazlar şunu bilsin ki bende bir kemalistim ve bundan gurur duyuyorum. Benim için Allah birdir, Peygamberim Hz. Muhammed'dir ve en büyük Türk Atatürk'tür.. Atamın da böyle düşündüğünü biliyorum, bilmeyenler Atatürk'ün dini sözlerini okuyabilirler!

okul sırasına yazılmış yazılar

Kızlar kankalarını, erkeklerde aşklarını yazar. E erkekler daha duygusal.

spor yaparken dinlenen şarkılar

Led Zeppelin fena gidiyor.

en güzel pc oyunları

PlayStationda oynadığım kadar keyif vermesede Pes..

türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi sporcuları

izlediğim sporcuları söyleyebilirim yani son 10-15 yıl...
En iyisi bana göre Yeliz Özel. Dünyanın en iyi 5 hentbolcusundan birisi seçilmiştir..
Ayrıca Sergen Yalçın ve Bülent Korkmaz, Mehmet Okur ve Hidayet Türkoğlu, Neslihan Darnel kendi branşlarının en iyileridir benim gözümde...

iğrenç espriler

ilginçtir ki en fazlada bu esprilere gülünür.

michael jackson denince ilk akla gelenler

Dans.. Onu izleyince bu yaptığı dans ise diğer izlediklerimiz ne diyorum..

sabri sarıoğlu

Genellikle futbolunu beğenmezler ama Real Madrid, Manchester gibi kulüplerde bile oynayabileceğini düşündüğüm yürekli futbolcu. Üçlü çektirirken de hem kendisi coşuyor hemde taraftarları coşturuyor , iyidir yani Sabri reis.

ibretlik bakkal atarlarları

- 100er gram kabak çekirdeği, tuzsuz fıstık, şan fıstığı, beyaz ve sarı leblebi alabilirmiyim?
- Yarım kilo karışık kuru yemiş veriyim s. git derler ve sizi bana sayıyla mı veriyorlar diyede mırıldanırlar.

lambadan cin çıksa istenebilecekler

1- Dünya barışı
2- Prof. futbolcu olmak
3- Sevdiğime kavuşmak(3. sıraya seni koydum diye yanlış anlama prensesim çünkü sen assolistsin8)

bir galatasaraylı gözüyle alex de souza

Adam gerçekten adam gibi adamdır. O kadar yıl Fenerbahçe'de oynadı daha Galatasaray'a saygısızlığını görmedim. Galatasaray'lı olsam da rahatlıkla söyleyebilirim ki Hagi'den sonra Türkiye ligine damgasını vuran en iyi yabancı.

fenerbahçe

Galatasaray'ın kendilerinden daha büyük olduğunu bir türlü kabul etmeyen kendi çapında bir camiadır.

ateistlerin en büyük hatası

Tabi ki Allah'a inanmamalarıdır. inandıktan sonra sıkıntı yok zaten.