bugün

fenerimin ne yapacağı belli olmaz maçıdır. pendik kazasını unutmadık. 1-1 biter.
yunan taraftarın fanatizmiyle rumlarınkini kıyaslayan seksi kalçalıları bize göstermiştir. Trabzon-Anorthosis (2005), Karşıyaka–Apoel basketbol maçı (2010) ve son olarak Galatarasay-Apollon Limasol (2011) voleybol karşılaşmalarını izlemeyen hanzoların bu konu hakkında yorum yapabilmesi içler acısıdır. öyle ki bu cahilliklerini örtmek adına absürt örnekler vermekte ve "ehkeh ne ayar verdim, bah hala konuşuyo" modunda takılmaktadırlar. henüz formasına türk bayrağı bastırmayan, lisesini fransız işgal kuvvetlerine karargah yapan seksi fransızların "orada türk bayrağı açılmalıdır, ehem" şeklinde bayat milliyetçilikleri gülünçtür. daha ötesinde cahillik ve boş dimağın en net örneklerindendir. elbette zamanında iki ingiliz vatandaşını holiganlık yaparak öldürdükleri için onlara bu tarz provokasyonlar normal gelmektedir.
fenerbahçe' lilerden çok diğer takım taraftarlarının yorum yaptığı maçtır. ( şaşırdık mı? hayır).
bugün oynanacak karşılaşma.bazı lacivertlilerin atıfları da güldürüyor ayrıca.hani ne bileyim galatasaray uefa'ya düşecekken mutlu oluyorsun da sen uefa içinde bugünki maça çıkacaksın ? madem uefa bu kadar bok püsür çekil o zaman ?
fenerbahçe'nin kazandığı takdirde gruptan çıkma olasılığını %80'e çıkaracağı maç. marsilya'da oynanacak maç da lideri belirler.
fenerbahçe gidip bunları da yenemezse ülkeye hiç gelmeden direkman köprüden atlasın daha iyidir. lafın gelişi yani korkmayınız.*
maçın rum kesiminde olması dolayısıyla fenerbahçe nin saha içinden çok saha dışı olaylarla uğraşacağı,rum taraftarların çeşitli taşkınlıklar çıkaracağı,ama herşeye rağmen fenerbahçe nin eze eze yenmesi gereken maçtır.
selçuk şahin'in sayısız pas hatası yaptığı maç.
*
vesselam...
ilk golü yemediği sürece fenerbahçe'nin kolay bir şekilde kazabileceği maç. muhtemelen 2. yarıda atacağı gollerle maçı rahat bir şekilde koparacaktır.
(bkz: fb yönetiminin rumlara boyun eğmesi)
iddaa da 0-4 lük bir skor tahmin ederek kupon yaptığım maçtır. fakat ne yalan söyliyim fener in 5 atmasından korkuyorum.
fenerbahçe nin 3-1 alacağı karşılaşmadır.

edit: eğer 3-1 biterse eksileyenin götüne girsin bu entry.
(bkz: fener tatile çıksın)
fenerbahcenin kazanmasini istedigim lakin fenerbahce favori olmasina ragmen rum takiminin bir surpriz yapmasini bekledigim mactir.
içerdeki ve dışardaki rumları tokatlayacağımız maçtır.
orta sahada aykut kocaman'dan beklediğim üçlünün oynayacağı maç. selçuk, mehmet topal, christian. aykut kocaman'dan beklediğim buydu, ben ise krasic'in caner'le birlikte ilk 11'de oynayacağını düşünüyordum. e be teknik direktör müsvettesi krasic'i ne diye aldın o zaman.
1-1 berabere sonuçlanacak olan maçtır.
fenerbahçe'nin fenerbahçe gibi oynarsa yenileceği müsabakadır. aykut kocaman hariç herkese güveniyorum bu maçta. umarım kazanırlar, ve türk futboluna puan kazandırırlar. yoksa galatasaray'dan bu sene de hayır yok gibi gözüküyor.
krasic'in ilk 11de olmadığı maç;

volkan
gökhan
egemen
bekir
hasan ali
selçuk
mehmet topal
cristian
caner
kuyt
sow
selçuk şahin'in batsın aykut kocaman dediğim maç. salih uçan, sezer öztürk dururken selçuk şahin'i oynatmak! üç ön libero, rakip limassol değilde barça mı yoksa aykut hocam.
seyir zevki bakımından muhtemelen işkenceden farkı olmayacak maç.

ama sonuçta fenerbahçe farklı kazanır.

sürpriz olursa fenerbahçe tek farkla kazanır.

mucize gibi bir şey olursa da berabere biter.
bir fenerbahçeli olarak kolay geçeceğini düşünmediğim maçtır. aykut hoca başımızdayken her maça 1-0 yenik başlıyoruz.*
limasollu naci sponsorluğunda yapılacak maç. *
fenerbahçe'nin bu bayram günü rum alçaklarını bozguna uğratarak gururlandıracağı maç
(bkz: saldır fenerbahçe)
(bkz: aykut kocaman ın selçuk şahin aşkı)