bugün

(bkz: ailecek gülüyoruz)
şahsen benim hayalim değildir. çok da fifi.
http://www.incicaps.com/r/gulen-uclu.swf/

edit : messi ve ronaldo gibi oyuncular varken arda için zor olan bir unvandır.
yılın balonu ödülünü de alması gibi normal olan olaydır.
2012 haziran ayı : arda bütün ispanyol dergilerinde televizyonlarında 48 gol 60 asist. şak şak şak büyüksün arda göğsümüz kabardı , real madritin barcelona'nın valencia , sevilla'nın defansları kasımpaşa'nın defansına benzer mi aslanım 3 çalımda kaleye gidesin .
(bkz: buralar değerlenmeyecek) böyle kalacak.

maalesef , evet.
olur mu olur.

lakin bu başarıyı kazandığında yine gaf yapıp ''halklar, malklar'' demesin.
türk milleti desin. türk evladı olduğunu göstersin.

lakin messi, forlan, xavi, ronaldo, inesta vs. olduğu bir ligde böyle birşey olur mu? tam emin değilim.
olursa iyi olur.
olmasada olur.

zaten olmaz ama olsun. hayal kurduk mutlu olduk.
olmayacaktır. başarılı olacaktır ama en olamayacaktır. çünkü la liga da birinci olmak bir anlamda dünyada birinci olmaktır.
(bkz: tanıştırayım bu messi)
zamanında tayfun korkut ve ersen martin'de almıştı bu yılın futbolcusu ödülünden.
daha önce nihat kahveci'nin bu başarıyı 2004 yılında yine bir çok yıldız varken başardığını unutan adamların, bizden olana "nah olur, messi var ronaldo var iniesta var" diye çocuksu yaklaşımlar gösterdiğini görüyoruz.

umarım önümüzdeki yıl süper bir performans gösterir hem messi'nin hemde diğerlerinin hemde sözlükte andavalların eline verir arda turan.
Barca, Real Madrid, Valencia ligden çekilirse olabilirecek olgudur.
fizye hiç tanımıyorken sağdan soldan ismini duyup kim lan bu diye yazdığım jehan barbur ı listenin başından sonuna kadar kulaklığı hiç çıkartmadan dinledim demekki süper.
osasuna'nın lig şampiyonu olduğu gün belki olabilir.
iki sene sonra guiza gibi olmasında. yılın futbolcusu...
real madrid'in barcelona'ya camp nou'da 6 tane salladığı zaman belki olur.
messi ronaldo arda arasında arda anca en önedeki dede olur.
rüyamda görsem inanmam bırak yılı ayda bile ayın oyuncusu olamaz ispanyada
--spoiler--
c. ronaldo : "al beni demirören."
--spoiler--
konu hakkında "yok ebenin hörekesi ali sami" diye bakınız vermek gerekir.
ardanın ispanyada gol kralı olması ve asistleriyle takımını avrupa ve dünya bazında ileri gotürmesiyle oluşabilicek umutvar olan durum neden olmasın efendim zor ama imkansızda değil hani.
keşke gerçekleşse dediğimiz. ama ilk 10a girse gene iyi.