bugün

asus

4 şubat 2012 de "oyun oynayacağım ısınmaz bu" diye aldığım asusun k53sv modeli bilgisayar kasım 2013 te ısındığından kendi kendini kapattı ve açılmadı. Jak girişi jakı tutmuyor ve bu nedenle de bilgisayar şarj olmuyordu. sonradan pilin bittiğini öğrendim Klavyede birçok tuşta korazyon oluşmuş, hoparlör sesi cızırtılı veriyor vb bir sürü şey. Servisi aradım garantisi gözükmüyor dediler, parasıyla gönderdim.

3 mart 2014 te bilgisayarı geri gönderdiler, evet açılıyodu ve çalışıyordu.
Bu kadar sorunu onlara da söyledim.
Faturaya yazdıkları şey şu "köşelerde hafif çatlaklar var"
Yaptıkları şey yalnızca şarj adaptörünü ve kablosunu değiştirmek -ki onlarda sorun yoktu ne olur ne olmaz diye göndermiştim-
aldıkları para 290 tl.

tarih 12 nisan 2014,
daha önce de olduğu gibi masanın üstünde ve altında soğutucuya kullandığım dizüstü bilgisayar yine aynı nedenden bozuldu.
Üstüne üstlük jak içerde erimiş ısıdan. swh

Şimdi bu insanlar, ben bu bilgisayarı tamire gönderdiğimde benden para isteyeceklerse, bütün asus binası tüm teknik ekip ve muhasebecileri içindeyken korkunç bir biçimde yansın, ve içindekiler 3. derece yanıklarla kurtulup sürünsünler. ben de her gün karşılarına geçip güleyim.

tanım: kaliteli sanılan ancak ortalama olan, rezalet bir teknik servise sahip bilgisayar markası.