bugün

pil ömrü kısa olan bilgisayar.
görsel
n serisi ile patlama yapmıştır. ses sistemi muhteşem dir.

--spoiler--
ASUS'un özel SonicMaster teknolojisi, dünyanın önde gelen ses sistemi üreticisiBang & Olufsen ICEpower tarafından geliştirilen en hassas ses işleme protokolleri, geniş rözenans odaları ve üstün hoparlör sistemiyle bugün ASUS N serisi notebooklarda yerini alıyor.

--spoiler--

edit: ayrıca ısınma problemi çok azdır hissetirmez bile ısıyı. özetle düşük fiyat yüksek kalite.
görsel
bugün vatan bilgisayar da indirime giren ve koşa koşa gidip aldığım bilgisayar. o kadar işlem yapıyorum ne ısınıyor ne ses çıkarıyor arkadaş. tam 11 saat çalışmasına karşın bilgisayarın üst kısmında herhangi bir ısınma olmamıştır. fan kısmında ise abartılmayacak kadar ısınma olmuştur. ayrıca hiçbir şekilde donma yoktur. klavyesi ödül almış bir laptop olup çok hoştur. 4 saat call of duty 4 modern warfare oyunu sorunsuz çalıştırmaktadır. bu veriler yazın yapılmıştır. bilgisayar ısındığında turbosu devreye girip buz gibi yapıyor.

not: bu ileti güncellenecektir.

güncelleme 1: bilgisayarın 4. ayı çok memnunum öneririm. sorunsuzluk abidesi. maşallahı var.
çok yakında ASUS K55VM-SX078D modelini alacağım kaliteli bilgisayar firması . *
http://www.pcdepo.com/asu...8d-notebook-urun7879.html önerilir .
an itibariyle bir laptop'unu aldığım markadır. inşallah güvenimi boşa çıkarmaz. yarın geliyor bakalım.
(bkz: asus x54c s0570r)
acer kullanıcısı olarak ev arkadaşımın asusunu kıskandığımı ifade etmeliyim. Tuş takımlarının dizaynı pek hoşunuza gitmeyebilir ama işlem yönünden en boku bile aceri öper geçer.
4 sene önce aldığım n50vc model laptopumda görüntü ayarı düşükte olsa pes13 oynayabiliyorum. fan pert oldu o ayrı mesele soğutucuyla idare ediyoruz. bi de cidden klavye çok sıkıntı. 2 kere değiştirmek zorunda kaldım.

he gelelim asıl meseleye, bf3 gibi oyunları siksen oynayamam ben bunla. açıkcası denemedim bile. 4 senedir de bir kere bile kastığını görmedim aletin. en az 50 kere de yere düşmüşlüğü vardı. (bir kaç tanesi 1 metre civarından) neyse bu entrylerimi şu an asusa borçluyum.

öptm.
doğalgazın zamlandığı şu günlerde bir a53sj model laptopa sahipseniz ev içi ısınmaya para ödemezsiniz.
2 yıl içerisinde hoparlöründe sıkıntı yaratmayan modeli yokmuş. bunu bir teknik servis elemanı söyledi. ilk başta inanmadım çünkü bende bir asus kullanıyorum. zamanla görürüz ne? ne değil.
bir firma herşeyi bukadar iyi yapabilrimiyi söyleten firma.
görsel
25 senesini tofaş türk otomobil fabrikası kooperatif bölümünde arçelik ve beko beyaz eşyası satıp emekli olan Rahmetli amcam, her beyaz eşya ya da elektronik bir ürün almaya niyetlendiğimde bana şunu söylemiştir;

'' elektronik bir eşya alacaksan önce 'servis imkanlarını' sorgula'' ...

asus, amcamı yad etmeme yardımcı oldugun için sana teşekkür ediyorum.
u35jc modelinin fanı kullanıcıların çocuğunu sinirden köpürtmekte olup diğer her şeyi için öpüp başa konulası markadır.servisi hızlı çalışmakta olup çalışanları sizi pek dinlemezler kafaları ne eserse onu yaparlar.
n53j modeli ile harikalar yaratabileceğiniz bilgisayar markam.
google ile yaptığı nexus 7 güzeldir gerçekten.
bi firma, bir fanı bu kadar iyi saklayabilir. sadece asus için geçerli mi bilmiyorum ama garantinin yanması olayını göze alarak laptop un parçalarını söktüm çünkü bilgisayar fanın içinde bulunan pis yumağından dolayı kendini soğutamıyordu. zira sökmeseydim o üfleme ve ısınmayla da o bilgisayar 2-3 aya çöpe çıkardı. neyse söktük, aga ram ve ekran hariç, her şeyi çıkarmak zorunda kaldık. anakart, hard-disk, klavye, dış kasa her şey. sonra fana ulaştım çok şükür. temizledim, şimdi bilgisayar ısınmıyor bile.
1989'da tayvan'da kurulmuş bilgisayar ve donanım üreticisi. bu firma her türlü bilgisayar parçası ve bilgisayar üretmekte olup, kısa zamanda çok büyük gelişme kaydetmiştir. takdir edilesi bir pazar payına sahiptir şuanda.

son zamanlarda çıkarttığı (bkz: zenbook) modeli ile genç kullanıcılarının gönlünü kazanmıştır. ayrıca ee pc ile laptop pazarında büyük bir patlama yaşamıştır zamanında. şuana kadar her laptop markasını tatmış bir tüketici olarak tavsiyelerim arasındadır asus.

not: bilgisayar markası olarak 3 tane marka sayabilirim sizlere güzel; sony, lenovo, asus.
en kaliteli pc bileşeni ve laptop üreticisidir. ürettiği herşey gözü kapalı alınabilir. acer'dan ayrılan bir grup mühendis yaklaşık 30 yıl önce kurmuştur bu şirketi. ilk kurulduğunda adı pegasus olan şirket alfabetik dizilimlerde (internet siteleri, kataloglar) üst sıralarda yer almak için "peg" kısmı atılıp sadece asus olarak kalmıştır.
laptopları bir harikadır.
ekran kırılmalarıyla bana sinirden çağ atlatan pc markası.
çok iyi bilgisayarlar üreten şirket. alalı 2.5 sene oldu, taş gibi hala. servis yüzü görmedi. olur da bir gün yeniden bilgisayar almaya karar verirsem, tercih edeceğim ilk marka asus olur.
kaliteli laptoplar üreten firma.
Her türlü övgüyü hak ediyor, zaten onlarca entryde fazlasıyla övülmüş, ben eksik yanlarını yazayım.

Pili diğer bilgisayarlara göre daha çabuk eriyor ve belli bi zamandan sonra yarım saat bile gitmiyor.

Sağlamlığının, kalitesinin yanında en büyük problemlerinden birisi de ağırlığıdır, öküz gibi ağır laptopları var.

Kullanın, kullandırın fazlasıyla iyidir.

edit: pili 5 dakika bile gitmiyor. 3.5 sene oldu piyasadaki tüm oyunları çalıştırıyor ama pil eridi.