bugün

kaliteli bilgisayar parcaları üreten, özellikle anakartta ve ekran kartında iddialı olan marka.
anakartlarında voltaj düşüklüğü yaşatan boardumsu üreten firma. lakin yeni nesil uydu kartları para basıp alınası.
laptop markası.
Bilgisayar alanında kalitesini konuşturan markadır.Anakart,Ekran Kartı,Kasa,PSU,Laptop gibi birçok alanda üretim yapmaktadır.
amd için en iyisi.
daha iyisi * (bkz: epox)
hayatımda gördüğüm en kalıteli bilgisayarlar ve parcalarını ureten firma.fakat ne yazıktır ki sahip oldugum
ASUS_DRW-1608P2S dvd-rw de yapmıs oldugum firmupdate sonucunda dvd mım spastikleşmesi sonucu beni hayatımdan bezdiren marka.
işbu entry'nin girildiği cihazın markası. kesinlikle çok sağlam ürünleri var şeklindeki bir genellemeden özele gitmek gerekirse, * müthiş sağlam işler çıkarıyor bu adamlar. aldığımın dördüncü günü son derece gerzek bir biçimde * otobüsün içindeki su dolabında, * trakya'nın o 'vasat' yollarında 4.5 saatlik vibrasyona maruz kadığı halde dağılmamış, hatta günde birkaç kez duyulan 'yeşil kurbaa vırraklaması' dışında bişiicikler olmamış cihazın üreticisidir. hepsi böyle ise gözükapalı tavsiye ediyorum...
daşşş gibi laptoplar üreten tayvanlı, çekik gözlü, seksi şey.

http://www.hs.com.tr/urun...unkodu=ASUS.NB.S6WF166DRL
asosyal-user.
türkiye distribütörleri boğaziçi bilgisayar ve çizgi elektronik olan marka.
laptopları bir iki ufak detay dışında süper ** olan bilgisayar üreticisi ama en önemli hatası tuşların üzerindeki karakterlerin çıkartma olması kanaatimce.*******
ürettiği her ürün kaliteli olan marka. usb modeminden tut, dvd yazıcısına kadar. (bkz: gözüm kapalı alırım)
istanbuldaki teknik servisini arayınca 20 dk dan once kimseyle görüşemezsiniz. He asus un bundan haberi var mıdır kimse şikayet etmediyse hala yoktur. Fiyat performans sıralamasında her bi cacıkta birincidir ayrıca bu asus.
(bkz: asus p526)
lolipopumun markası olup ilk ayında hoparlörünün patlamasıyla beni hayal kırıklığına uğratan marka.
kasasını bile aldırtacak kadar sevdiğim, güvendiğim firma.
(bkz: as iz)
1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisidir. Dünyanın en büyük anakart üreticilerinden biridir. ASUS 2005 yılında toplam 50 milyon anakart ihrac etmiştir. Bu 2005 yılında her üç kişisel bilgisayar'dan birinin ASUS marka anakart kullandığı anlamına gelmektedir. Fazla söze gerek yok dedirten markadir
2005 yılında yapılan bir araştırma sonuçlarına göre her üç bilgisayardan birinde asus markasının kullanıldığı sonucuna ulaışılmıştır. ayrıca anakartın yanı sıra, ekran kartı, lcd panel, cep telefonu, kasa , soğutucu, dizüstü bilgisayar alanlarında da ürünler üretmektedir.
Uzun adı ASUSTek Computer Inc. olan acayip iyi donanım parçaları üreten firma. anakartları ve özellikle kasalarından kalite fışkırıyor.
asus eee pc ile de türkiye'de baya yaygınlaşmıştır.
iyi donanım parçası üreten lakin f80 serisi notebookların bir bölümünde bios versiyonu uyuşmazlığı nedeniyle problem çıkan ve bu problem dolayısıyla 2.kez servise giden bilgisayarımı üreten firma. *
anakartları ile meşhur taş gibi laptop'ların ureticisi firma.
3 yıldır kullandığım z53f(ya da f3f)serisi notebook markasıdır.sahip olduğu 9 cell batarya ile 3.yılında dahi 4,5 saat batarya kullanımı sunması kendisine hayran bırakmakta, görenleri hayretlere gark etmektedir.sağlamlık konusunda aşmış; ergonomi konusunda ise aşmak üzere olan firmadır ayrıca.servis hiç lazım olmadı ama servis konusunda tüm notebook markalarının türkiye servislerinin eşit ve düşük bir seviyede olduğunu düşünüyorum.