bugün

sevdiği entry'ler

ilkokuldaki sevgilinizle yaptığınız çılgınlıklar

ilkokulda sevgilim yoktu, hatta erkeklerle tek ilişkimiz tekme tokat birbirimize dalmak şeklindeydi. Dolayısıyla yapacağım en büyük çılgınlık da hoşlandığım çocuğa dayak atmak olurdu muhtemelen, gayet mantıklıymış.*

sevgiliyle uyumak

Sevgiliniz uyuyakaldığı pozisyonda kımıldamadan durabiliyorsa tabi * bir sağa, bir sola, elli kere sağa, elli kere sola dönen ve kabuslar gören biriyle uyumanız tavsiye edilmez *

sevgiliyle uyumak

Kadınların çok güzel olduğunu iddia ettiği, erkeklerinse bir türlü rahat edemediği olay. Açıkçası öküz olmalarından başka bir sebep göremiyorum.

fazla bilinmeyen harika şeyler

Bimdeki bütün bademli bitter çikolata (buono marka). Lütfen deneyin ve bana teşekkür edin.*

neden yazarlık yapıyorsunuz

kendi görüşlerimi ve sevdiğim şeyleri paylaşmak için, bazen de gündelik hayattan konuşmak için yazarlık yapıyorum.

keyifli açıkçası.

seninle şöyle olabilirdik

görsel

ben seninle mutsuzluğa da varım

Ben birini mutlu etmeyeceksem onun hayatında olmayım, bu sevgili, eş anlamında değil, arkadaşlık ilişkimde de geçerli.

içmedeyiz uludağ sözlük

Az vodka, çok baş dönmesine ihtiyacım var ama kendimize hakim olalım değil mi...

galatasaray

fethullah gülen ve abdullah öcalan'ın tuttuğu takımdır. bu gece fenerbahçe tarafından ağır bir saplamaya maruz kalmıştır. ağlamaya devam edebilirler evet.

mauro icardi

#kendisi bugüne kadar ne melo gibi hareketler yaptı ne başka bişe.
sadece işini yapıp gol atmaya çalıştı.

ama malum leş zihniyet medyasıyla, futbolcusuyla üzerine o kadar oynadı ki sonuç böyle oldu.#

Arkadaşa katılıyorum. "Leş" sözü dışında; eğer onlar "leş" ise Melo'yu itlik yaptığında eleştirmeyen Cinconlu taife de lağım çukuru olmalıdır. Kabul mü?

aşık olmadan sevişmek

ben bunu birkac defa yaptım. gercekten igrencti.
fuzulu. luzumsuz. ne gerek vardı olarak. hatırlamak bile istemem.

anın görüntüsü

görsel

erkeklerin hep fotoğraf istemesi

Bir exim benden hiç fotoğraf istemezdi. isterse de o günleri kutlayacak kadar az sayıda istemiştir. Bu benim sevgiliyken çok hoşuma gitse de, şimdi fark ediyorum. Benim dış görünüşümü sevmiyormuş adam * yuvarlak yüzlü, çekik gözlü tipleri seven adamın uzun yüzlü, iri gözlü sevgilisi olunca öyle oluyor zahir.

en obez özelliğiniz

Duygusal açlık ataklarım var ayda yılda bir yaşadığım. Bazen yemek için yiyorum ve yiyorum, sonuç olarak 10 gün geçmeyen bir ödem tutma, tartıda fazladan 2 kilo görüyorum...

rimel

Artık çok özel bir gün olmadığı sürece kullanmadığım. Ben zaten Allah vergisi olarak sık kirpikliyim. illa bülent ersoy gibi görünmem gerekmiyor diye düşünüyorum.

Doğrusu (bkz: maskara) bu arada.

ada

Türkan Şoray'la Rutkay Aziz'in başrolü paylaştığı 1988 yapımı filmdir.

Ben çok sevdim, aynı zamanda çok da duygulandım izlerken. Diyalogları, duygusu çok güzeldi.

Filme yapılan yorumlara göz gezdirirken şöyle bir şeye denk geldim, daha da duygulandım.

"sen özgür bir kuşsun. özgürlüğünü bozmamak adına gittim ben, sevmediğimden değil."

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

ben son 9 senedir -bosandıgımdan beri- kurdugum duzenimden memnunum.
cok huzurlu, cok saglıklı, cok ıhlamur kokulu sakin bir insanım ve boyle bir hayatım var.
bundan mutluyum.
bunun degismesini istemiyorum.
rızam olmadan bunu kaosla evirmeye kalkarsanız, her yerden kendimi soyutlayıp kendimi eve kaparım. -elimden tek gelen bu olur-

senelerdir her seyi goruyorum, duyuyorum, anlıyorum. anlattıgınız cogu seyi ilk seferinde anlıyorum zaten. tepki vermeme sebebim huzurumu bozmak istememek. cunku sizin cirkinliginizle muhattap olursam huzurlu poncik kalamıcam.

velhasılı rızam olmadan duzenimi degistirmeye kalkmayın.
kendimi eve kapatmak istemiyorum.

anın görüntüsü

görsel

Başka bir evrende en güzel halinle....

yalnızlığınızı bir cümleyle anlatın

Çok kolay vazgeçebiliyorum.

bir evde olması gerekenler

Kedi, daha çok kedi.