bugün

entry'ler (187)

araba kullanırken camdan kafayı çıkarmak

küçükken kafamı cam arasında sıkıştırıp kafamın kopacağını zannettiğim için korkudan yapamadığım eylemdir.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

gün gelecek, ümraniye belediye başkanı ben olacağım! daha sonra ilk icraat olarak ise istifa edeceğim!

nasıl hissediyorsun

mutluyum, ancak hayatım son günlerde aşırı monoton ve düz bir şekilde geçmekte...isveçte aşırı sıkılma hastalığı gibi bir şey vardı, işte onun hafif hali bende var...tabi şimdilik...

uzi dinlememiş insan

hayatı kaliteli olan insandır, böyle devam etsin.

bana sakın aşık olma diyen seri katil

genel olarak bir wattpad hikayesinde olmazsa olmaz olan bir uyarıdır, bu yüzden pek şaşırılmayacak bir durumdur.

ben bir ceviz ağacı olsam gülhane parkında

gülhane parkında yürürken aklıma gelen şarkıdır kendisi.

dincilerin baş belası olması

sırf kişiden kişiye değişen bir görüş için insanların hayatına sıçıp sıvamak isteyen insanımsı nefes alan yaratıklardır, ben onlara din tüccarı diyorum çünkü dindar bir adam başkasının yaşamına burnunu sokmaz.

kulaklık

dudullu tepesine doğru yürürken etrafın gürültüsünden kurtulmamı sağlayan o kutsal alet.

rock müzik dinlemeye bayılan yazarlar

aralarında bulunmuş olduğum güruhdur, çocukluğumdan beri a'dan z'ye her türlü rock müzik türünü severek dinleyen birisiyimdir. ilk olarak mor ve ötesi gibi türk rock gruplarını dinleyerek başlamıştım rock müzik serüvenine, ardından linkin park dinlemeye başlarken farklı rock türlerini dinlemeye başladım ve şu anda dinlediğim şarkıların %96'sı rock müzik, 50'li senelerden bu yana rock müziği diri tutan herkese şükranlarımı sunuyorum.

istanbul da başörtülülere çarşaf giyin çağrısı

fatih civarına gittiğim zaman ismailağa camisini görür görmez kaçasım gelir, ne kadar yobazca eylem varsa adamlar hepsini yapıyor lan...kuran kursunda akp'nin seçimi kazanması için dua etmek mi dersin, yılbaşı günü sokaklarda yılbaşı kutlamasına karşı protesto yapmak mı dersin...rezalet bir tarikat, en kısa zamanda bunların soyları tükenmeli.

uludağ sözlüğe ddos atmak

bilip bilmeden rastgele bir adamı panellemeye çalışıp davalık olan veletin yaşadığı durumun bir benzerini yaşatacak eylemdir.

half life 9

çıkma tarihi 3000 senesinden sonra olacak olan mistik oyun.

torrent

bir dönem içinde de zibilyon tane dizi, film, oyun korsanı bulunduran bir yazılımdı, hatta film şirketleri torrent' durdurmak için ağustos 2010'da torrent sitelerini aiplex adlı bir yazılım şirketi ile anlaşarak torrent sitelerine ddos saldırısı başlatmış ama bunun sonucunda anonymous 4chan üzerinden seferberlik ilan ederek bir ddos programının indirme dosyasını yollamış, bunun sonucunda binlerce insan film şirketlerine ve aiplex şirketine ddos atarak intikamını almıştır.

epic games

dolara geçeceği hakkında söylentiler duyduğum plartform, eğer öyle bir şey olursa gerçekten torrent kullanmaya başlayabilirim.

sözlükte 2 takipçimin olması

artık 3 oldu, çünkü neden olmasın?

çorum

çok özel bir yanı olmadığını düşündüğüm iç anadolu şehridir.

karınıza range rover alır mısınız

almazdım açıkçası, durumumuz iyi olursa belki.

sözlük yazarlarının planları

kendi tarikatımı açıp din millet vatan sömürüsü yaparak türkiye'nin en büyük tarikatını kurmak.

sun myung moon'un çok iyi taktikleri var onları türkiye'ye uyarlarım mis gibi.

sözlükte farklı karakterlere hesap açmak

tecavüzcü çoşkun adına yapmadıkları sürece benim için sorun olmayan tercihtir.

yunanistan bizden çalsa rahatsız olmayacağınız şey

şişli kuştepe mahallesi.