bugün

entry'ler (1859)

üstteki yazarın bıraktığı fotoğrafı yorumla

Yüzde 90 bakır, yüzde 10 çinko olan ve ağırlığı 2,15 gram olan 1 kuruşta 1,935 gram bakır ve 0,215 gram çinko yer alıyor.

işçinin çalışıp memurun yattığı kutlama günü

Memurların büyük bir çoğunluğu ki istisnalar şu anda konunuz değil işçilerin üzerinden beslenmeyi severler ki bunun sebebi tabi ki de şef, müdür vb amirlerdir.

kadınlara yakışan sporlar

Tenis, buz pateni, okçuluk, binicilik ilk aklıma gelenler.

içmedeyiz uludağ sözlük

görsel
Geçmiş gelecek hakkında belli başlı konuşmalar.

threads

görsel
Geldi geçti.

bir erkek arkadaş bulmanın çok kolay olması

Çok doğru bir başlık. Lakin doğru bir partner bulmak asıl zor olan.

sözlük kızından gelin olmaz

Elalemin hayatı hakkında çok rahat konuşuluyor bakıyorum da. Ayıp denilen birşey var.

g1adius

Roma ordusu için icat edilen tam bir Roma savaş planlarına uygun bir savaş aleti. Döneminde diğer kılıçlara nazaran üretimi kolay ve uygundur.

hiç kimse için yarının garantisi yoktur

Yarını geçtim anın garantisi bile yok. Bu sadece sağlık, mal mülk değil duygusal bile hiçbir şey stabil gidemiyor. Keşke kısa ömrümde şans benden yana olsa..

şehirler arası aşk yaşamak

Sonunda daha iyisini bulan saçma bir bahane bulup terk ediyor. Uzak ilişki kısa vadede olabilir lakin temas edemediğin, duygularını yüz yüze paylaşamadığın ilişki soğukluk doğurur. Tek gecelik sevgisiz ilişkilere meyilli ve geçmişinde olanlar genelde bu ilişkiyi bitiren taraf olurlar. Elinizde imkan varsa böyle bir ilişkiye girmemekte bana göre fayda vardır.

cumaya gidenlerin çok azalması

Bizim kurumda çalışmaktan kaçmak için yapanları görüyorum. Cuma namazı ve öğle yemeği ile birlikte işlerin epey büyük çoğunluğu duruyor. Beni alakadar etmez bana paramı zamanında eksiksiz hatta fazla yatırsınlar yeter.

saç beyazlaması

Benim saçlara aklar düşeli çok oldu. Uzun diye belli olmuyor kesersem amica olurum. Sakala akların düşmesinden korkuyorum. Zamanı yaklaşıyor üzücü bir durum.

sözlük yazarlarının hayali

görsel
Şu an ihtiyacım olan.

kakarotto nun dini

Zeno ile oyun oynayan birisi bilemedim neye inanır.

sırtınızı bir sözlük kızına dayar mısınız

görsel

evlilik

Eskiden hiç düşünmezdim. Sonra bir kişi hayatıma girdi ve hayalim oldu. Tabi sonucundan olmadı yıllarca sevildim diye kandırılmış oldum.
Şu anda şöyle bir hayalim yok. O noktaya getirecek bir kadın ufukta görülmüyor..

erkeğe ne hediye alınır

Empati yaparak Kendine ne layık görüyorsan aynısının eş değerinde birşey alabilirsin.

sözlük yazarlarının yaşları

33 lakin bir aya 34 olacağım zaman su gibi akıyor..

seni sevmekten sıkıldım

Bu şey gibi ya "seni seviyorum ama mutlu değilim" cümlesinin bir başka versiyonu.

kültürlü entelektüel alçak gönüllü güzel kadın

Ne kadar komikti değil mi o film hahaha *