bugün

Bomba gibiyim,inşallah patlamam.
iyi hissediyorum. allah neşemizi bozmasın.
delik bir buz torbasına doldurulmuş su gibi. buzluğa konmuşum ama torba delik olduğu için dökülmüş ziyan olmuşum.
hissetmiyorum.
görsel
Yıkılmadım ama ayakta da değilim.
Deprem bölgesindeyim. Öylesine durgun, öylesine mutsuzum.
görsel
Bok gibi 1 saat sonra gömülü dişi aldırmaya gideceğim. Stresten karınma ağrılar giriyor. Tansiyonum 9/4 daha gitmeden.
Gayet iyi. Seyahat hazırlıkları tamamlanmış. Huzurlu ve aşık.

Evet
Çok uykum var. Yemek yedikten sonra böyle oluyor ya.
camdan baktığımda güneşli hava bi enerji veriyor.
okulu kırmayı aklından geçiren haylaz çocuk ruhu var ama saat 14 oldu
sabah o enerji gelse işi kırardım yeminle...
Bitik ve bitmiş.
Nedense ben hep çok fakir hissediyorum.
Mutsuzluk filan değil de böyle hep Bi fakirlik.
Ülkece böyle olabiliriz.
vefatımın 5. yılını kutluyorum açık ve net.
Dört bir yandan kuşatılmış şehir gibiyimmm, Hiç tadım yok gene zehir gibiyimmmm, Öyle doluyum ki nehir gibiyimmmm, Çok zor durumdayım iyi değilim..
Az önce Tom Hanks'in Larry Crowne filmini izledim. bazı komik sahneleri vardı, özellikle Julia Roberts ders anlatırken ...şimdi onları hatırlayıp gülüyorum. yani kısaca mutlu.
Pek iyi değil. Genelde bu saatlerde biraz huzursuz hissediyorum. O yüzden de uykum gelmiyor..
Tuvalet kağıdı gibi kullanıp atılmış.
Esen rüzgara karşı dik durmaya gayret eden boş çuval. Bu tasvir/tanımlama hem umudun hem de yeisin dibidir.
görsel
ya hasta oldum, yada hasta oluyorum gibi.
Sol tarafım komple kulağıma kadar ağrıyor ve zonkluyor bütün gün yatıyorum aşırı keyifsizim. Açım ama canım da bir şey istemiyor. Dışarı çıkiyim diyorum ona da üşeniyorum.
Sevgilisini saatlerce beklemişte artık hevesi kaçmış gibi.
2 saattir ev arkadaşım ev süpürüyor kova ile ne kadar daha bakışacağım bilmiyorum derken en son silebilirsin dedi ben eve geleli 3 saat olmuştu lan.
Biri beni kurtarsın lütfen.
akşam oldu, hüzünlendim ben yine.

karanlık çökünce moralmanlarım bozuluyor, böyle bi' garip. öff. içim karardı.