bugün

inşaat, eğreti gelin, anlat istanbul adlı filmlerde ve gönül, savcının karısı gibi birçok dizide oynamış aktör.
yarım elma dizisinde gonca karakterini canlandıran günay karacoglu nun esi
bir ara adı Başak Köklükaya ile de anılan şu sıralar Pamela Spence ile birlikte olan kişi.Sultan adlı dizi de de rol almıştı
oynadigi bazi dizileri begenmesem de sirf o oldugu icin katlaniyorum desem yanlis degil efendim.yer aldigi projelere ayri bir tat bir hava katiyor karizmatik durusuyla.ona en cok utangac,olgun ve de asik mahalle delikanlisi rollerini yakistiriyorum nedense.
mucizeler komedisindeki şeytan rolüyle "büyük alkış"ı hakeden aktör.
basarılı bir tiyatro sanatcısıdır. oynadıgı rolleri oynamakla kalmayıp aynı zamanda yasar ve yasatır.
savcının karısı dizisindeki psikopat rolünü fazlasıyla yakıştırdığım oyuncu.
arka sokaklar adlı dizidekomiser mesutrolünü canlandırmaktadır.
şenay gürler ile birlikte d-smart reklamlarında oynayan oyuncu. ayrıca;

(bkz: sultan makamı)
özellikle inşaat filmindeki performansı ile gönüllere girmiş, 1973 doğumlu, $u aralar arka sokaklar adlı dizide oynayan uzun boylu tiyatrocu abi..
hemen her role gelen kendisini ilk yılan hikayesi isimli dizide erkan ağa'nın* sağ kolu olarak görmüşüzdür. yine aynı dönemlerde bir internet paketinin* reklam filminde kestaneciyi canlandırmış ve banu alkan'la kameralar karşısına geçmiştir.
*11.çasod en iyi oyuncu ödülleri, en iyi erkek oyuncu inşaat- 2004
*23.istanbul film festivali, en iyi erkek oyuncu inşaat -2004
*25.siyad türk sineması ödülleri, en iyi erkek oyuncu inşaat -2003
anlat istanbulda pezevenk rolünü oynamıştır.ne kadar rol icabı olsada aşık olduğu travestiyi saçlarından tutup kapının önüne çıkardığı ve 'sen benim karımsın,seviyorum lan seni' demesi travestininde 'ne biçim sevgi bu insan sevdiğini satarmı' demesi,sonrasında şevket çoruh un 'ressamda resmini seviyo ama satıyo' demesi akıllarımızda kalmayı başarmıştır.
"ağır abi" rollerinin en çok yakıştığı isimlerden biri. çok da karizmatik.
1973 istanbul doğumlu müjdat gezen sanat merkezi mezunu oyuncu. günay karacaoğlu ile yaptığı evlilikten bir kızı da var.

(bkz: gönül)
(bkz: arka sokaklar)
(bkz: savcının karısı)
(bkz: canın sağolsun)
(bkz: eğreti gelin)
(bkz: kayıp aşklar)
(bkz: bir aşk hikayesi)
(bkz: anlat istanbul)
(bkz: gülizar)
(bkz: inşaat)
(bkz: sultan makamı)
(bkz: azad)
(bkz: yılan hikayesi)
(bkz: affet bizi hocam)
(bkz: köşe kapmaca)
(bkz: sevda kondu)
(bkz: çicek taksi)
pezevenk rolünü mükemmel oynayan oyuncu.

(bkz: anlat istanbul)
her rolün altından başarıyla kalkan oyuncu.

(bkz: ixir reklamları)
Gerçekten çok iyi bir oyuncu biraz da Yılmaz Güney`i de andırıyo sanki oyunculuğu ve tipi.
vıp spor klübünde tiyatro hocalığımı yapan özel insan. yıl 1995 ti sanırsam günay karacaoğlu o zamanlar daha sevgilisiydi sessiz film oynardık beraber çok eğlenirdik onun gibi birinin hocam olması süper eğlenceli bi durumdu benim için. bu kadar ünlü ve bilinen bir oyuncu olacağını bilmezdim tabi ama o zamandan belliydi kesinlikle özel bir insan olacağı. **
arka sokaklarda ki oyunculuğu süper olan kişi.
an itibariyle medya kralında olan.
oynadığı her rolün hakkını veren başarılı oyuncu.
şarkıcı pamela spence in klibinde oynamış daha sonra beraber bir aşka yelken açmış olan arka sokaklarla ünlenmiş oyuncu.
(bkz: yılan hikayesi) ile (bkz: arka sokaklar) arasında evrim geçiren karizmatik adamdır.
Daha önce dikkatimi çekmeyen, geçen gün oynadığı tek kişilik oyununda (mağra adamı) oyunculuğuna tam puan verdiğim, ben de işini severek yaptığı imajını uyandıran iyi oyuncu.