bugün

Sevişmeyi ayıp hale getirir.
ben hep giyinik seviştiğim için beni bağlamayan enteresan bir olay. ilk duyduğumda çok şaşırmıştım.
Sevişen bayanın hamile kalmasına neden olur. Eğer evli değilseniz yapmayın.
Yanlıştır.

Hiçbir kadın vücudu muhteşem değildir, giysideki usta dekolte, hafif sıyrılmış asimetrik kıyafet ve derinleri merak ettiren yarı çıplaklık gizem katar ve kışkırtır. Kadının ve erkeğin tutkulu labirentte başını döndürür.
çıplak banyo yapmak kadar ahlaksızca değildir..
bence lahana gibi kat kat giyinip öyle sevişmeli... çıplak sevişmekte neymiş ya halla halla.
Fermuarın yol açabileceği dezenformasyonları engellemeye yönelik bağımsız hareketlerdir.
asla iç giyimle sevişme keyfini veremeyecek zevk olayı.

iç giyimle birleşmek çok güzeldir. külotu kenara elinle çekip birleşme yapmak harikadır.
Tumanı tercih etmek gerek.
Mına koyim ya.
ahlaksızlığın dibine vurmaktır. evet.
Sanki hakkını verememektir.
Tahrik edici değildir.
sevişmeye yeni bir akım getiren yazar arkadaşımızı kutluyorum ve sevişmenin ne olduğunu öğrenmesi için şahin k'nın klasiklerinden öneriyorum.
Erkek kardeşim yele olan sırt ve göğüs kıllarından dolayı yıllardır t-sörtsüz sevişemediğini anlattı bugün. Çırılçıplak olmamalı böyle adamlar.
Aramızda çırılçıplak sevişen deyyuslar varmış yakalarlarsa asfaltta çıplak koştururlar adamı.
kesinlikle tercihim değildir.

biraz heyecan ve fantezi katmak herzaman akıllıca olacaktır.
ışıklar açıkken sevişmekle kombin yapılırsa ortaya vücuduna özgüven çıkartacak önerme.
Dur bi deniyeyim,ben genelde sevişirken kaban giyerim.
Sıradan bir ritüeldir.

Anasını siktiniz sözlüğün.
görsel
görsel
baska türlü nasıl yapılıyor ki? *
aydemir akbaş ın yapamadığı iştir.
en güzel sevişme seklidir. kıyafetle sevişildiğinde tenlerin değmemesinden dolayı orgazm olma ihtimali daha düşüktür.
takım elbiseyle şevişmek gerekir. zaten normali de budur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar