bugün

Yazık lan güzel kızlara.

Ent.
beni tanıdılar arkadaşlar, siz devam edin...
Yakışıklısı bunun nasıl oluyordu? Göremeyecek haldeyim teşekkürler.
Toplumda eğer kadın şirketse erkekle çirkindir çünkü birbirlerine eşittir bu dünyadaki bütün toplumlar için geçerlidir bunu bir türlü insanımızı anlatamadık ikinci olarak kadınların avantajları tabii ki var sadece makyaj değil operasyonlar işte biraz sonra falan gidiyor bunlar dudak dolgusundan tutun pek çok şey boyalar saç boyaları ardından spora gidiyorlar kıyafet tercihleri falan kadın en çirkin kadın bile kendini bir şekilde düzeltebiliyor. Ama şu an işim gereği Rusları görmüştüm öyle çok dikkat etmedim kimseye ama orada kimse Güzel kadın Güzel erkekle birlikte olacak diye bir kural çizmemiş ve böyle bir şeyi çok fazla umursamıyorlar bir adam mesela atıyorum Sabri Sarıoğlu yanındaki kadın Megan Fox gibi çünkü orada büyük ihtimalle kadın güzel olur erkek güzel olmaz erkeğin detayı farklıdır diye düşünüyor olabilirler.
Gerçekten de öyle. Yakışıklı ne demekti unuttuk.
Bazen bir kızın ailesinin fotoğrafını görürsün ve “bu yumru köklü bitkinin hangi geninden bu kız çıktı” diye hayret edersin..

işin aslı şu, öyle tipim olsa, böyle kızım olsa, ben bir şüphe ederim arkadaş…
çirkin değilim ama sevgilim de yok. buna da şükür.
Kadınları ilgilendirmeyen durum. Onlarla tek alakaları onları yalnızlığa terk etmek oluyor. Çünkü yakışıklı değiller.
bence kız erkek çoğu normal tipli.
Ben kendimi biliyorum. Çirkinim *
Bunu açıkça ifade eden kadınlara kızmayın, sizi içten içe çirkin bulduğu halde yüzünüze bakarak yalan söyleyen, sizi içten içe başkalarıyla kıyaslayan kadınlara kızın.

Eğer çirkinseniz sizi ancak anneniz yakışıklı bulacaktır, el kızı hayır kurumu mu ya hu?
"Erkeğin güzeli çirkini olmaz...efendisi olur iti gopuğu olur"

Dilber hala.
yarrak gibiler affedersin.