bugün

bu insanlar ayrılma sebebi olarak zor bir dönemden geçtikleri herşeyin cok karışık olduğunu falan belirtirler halbuki alakası yoktur .

saçma sapan bir sebebi olan saçma sapan bir insanlıktır bu yazıktır günahtır . doğru düzgün dersin ayrılalım sevmiyorum seni bilmem ne dersin ama yok öyle değil salak salak bahaneler .
halbuki birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan o günlerde çok yanlış yapan kişidir.
genelde siz işin içinden çıkınca tüm sorunların çözüldüğünü hisseden insandır. kısacası sıkıldım diyemeyen kişinin kılıfıdır.
yalan söylüyor olma olasılığı yüksek olan kişidir. doğru da olabilir gerçi. sevgilisini çok seviyorsa onu üzmek istemiyordur. ayrımını yapmak karşındakini iyi tanımaktan geçer.
lafı dolandırmadan direk söylüyorum:

(bkz: gerizekalı)
insan hayatında öyle anlar olur ki, -ne anı öyle günler, haftalar ve hatta aylar olur ki insanın- kendi içinden çıkmak, kaçmak, olmamak ister. karşısında "iyi niyetli" insanların dahi olmasına tahammülü yoktur ama o insanlar sorar; "neyin var?"

yoktur soruların cevabı, yoktur hiçbir açıklaması. kaçmaktır tek amaç, olmamaktır. o kısa yolu seçer, "ayrılalım" der. ne sevgi, red ediş ne de başka bir şey ister. sadece ve sadece anlaşılmayı bekler.
-aşkım ayrılalım. (yalnız hala aşkım der)
+ne diyosun aşkım ya
-aşkım zor bir dönemden geçiyorum, ayrılmamız lazım
+aaaa saçmalıyosun burak sen.
-zor dönemden geçtiğim içindir aşkım.
+burak sen şimdi git bir daire çiz gir içine kendi çapında takıl tamam mı?(blöf başlar)
-beni bu zor dönemden yalnız mı bırakcaksın aşkım.(aklı başına gelir)
+ben yapamam burak senle olmaz böyle, zor bi dönemden geçiyorum ayırlalım, karşıdan karşıya geçiyorum ayrılalım yeter laan!
-aşkım bırakma beni noluurr(kızın ciddi olduğunu sanar)
+tamam burak tamam bak geçtin zor dönemden aşkımm.
-geçirenler sağolsun aşkım.
+gerizekalı sevgilim benim mcx...

böyle adama böyle hatun sonuç gayet net. ilişkiye evet.

ben evet diyorum, bende evet diyorum, bende evet diyorum, yeni zor dönemlerde görüşmek üzere.
yeterli desteği göremeyince, kaçmak isteyen kişidir. her zaman yazılı sınav olmaz, biraz da sözlü sınav olmalı insan hayatında.
yeni birini bulmuştur sadece bunu farklı bir dille anlatıyorudur.
zor dönemii atlatmak için sevdiğine sarılmak yerine ondan uzaklaşmaya çalışan mal insandır.
gözü dışarıda olan insandır. zor dönem ihtiyaçlarını başkasıyla giderme peşindedir. zarardır, ziyandır.

(bkz: hadi yol al)
bsg. kişisidir aynı zamanda.
aslında makarasına ilişkide bulunan kişidir canı sıkılınca sallamasyon bahanelerle giden kişidir.
bir iki hafta içerisinde yeni sevgilisiyle evde basmanız bile mümkündür. * kesinlikle inanılmaması gereken en ayağa düşmüş yalandır.
bu insanlar hayatı dolaylı yoldan yaşamayı kendilerine ilke edinmişlerdir. açık ve net değillerdir. ömürleri imalarla doludur. özgür olmak, kendileri gibi olmak yerine tuhaf oyunlar oynayarak bencillik peşinde koşarlar.