bugün

fazla düşünmekten kayışı kopartmış bir insan evladıdır ama toplumun genelinden daha akıllı olduğunu söylemek o kadarda zor değil..
fikrimce serbest çağrışımın lordu, contayı yakmış akabinde beyinde şimşek patlamalarına mağruz kalmış güzel bir abimizdir.

-saatin kaç?
+benimki kassyo
çok şey bildiğinden dolayı motoru hararet yapmış ve hala soğumayan bir facebook ve youtube fenomenidir.
pek çogumuzun onun gibi olmak için bir hayli alkol tükettiği ama yine de olamadığı serbest çağrışım insanı.güzel adam..
(bkz: onu ben keşfettim)*
röportajda sigara içen, "ateşin var mı lan?" diye arkadaşına kaçamak sorular soran muhteşem insan.

robokop gibi şapkasını gözlerine indirmesi de ayrıca muhteşem kılar kendisini. milli piyango'dan para çıkması halinde önce parayı yakacağını, sonra almanya'yı yakacağını söylemiştir. niye böyle bir isteği olduğunu çözebilmiş değilim. adam ciddi ciddi almanya'yı yaharım dedi lan ahahaha.

fakat...

bu adamı önder edinmem, şu lafıyla olmuştu...

--spoiler--
saatin kaç? beninki casio.
--spoiler--
yardıran ve düşündüren insandır.
"baskette var futbolda yok, teniste de var" cumlesi hayata bakış acımı bir kez daha sorgulamama vesile oldugu için şahsına mütesekkirim yemin olsun.

cok paran olsa ne yaparsın sorusuna, "valla almanyayı yaharım" diyerek beni benden alan buyuk insan.
düşünce kralı saniyede 5 düşünceyi aklından geçirip telaffuz edebileceğine inandığım büyük insandır.
insanı kendisini sorgulamaya yönelten adamdır, kraldır.

(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
--spoiler--
- cemal merhaba, 25 trilyon sana çıksa naparsın?
+ bana amorti çıkıyor zaten (allah). gerçek diyom. ben bilet alıyorum amorti çıkıyor. kendi şeyi paramı yani biletin parasını(buralar anlaşılmıyor).
- yok peki çok para çıksa naparsın?
+ yaharım. ıhıhıhıh
- parayı mı yakıcaksın?
+ neye yakmayım ki ehehehe kağıt yakmaya herkes alışık pamuk bile kağıt topluyor(onlar pamuk?) demir mi? demir daha ağır de mi, pamuktan? doğru.

- peki cemal çok paran olsa naparsın onu soruyorum
+ eihieh romayı yakarım allağama kenan doğulu gibi. kenan doğulu ne yapmış? ne? hiç bir şey yapmamaış. daha doğuyu batıyı öğrenmiş, doğrudur. veyahut da kenana doğulu niye doğuya baksın ki atatürk hep kuzeye bakmış. ehehe. atatürk kuzeye bakıyormuş. (ahjskfgkh?) denize, kuzeye bizden başka bakan yok. baksana . garadeniz.
- cemal piyangodan bahsediyorduk konuyu karadenize getirdin.
+ yok ben zaten gökdenizden üstünüm, ben celallettin aydınım.

- yani çok paran olsa ne yaparsın cemal?
+ aaahaa şu adama veririm, şu adam, sigaramı versene lan.

- peki çok paran olsa bize de yardımcı olur musun?
+ yok vallaha. almanyayı yakarım!

+ saatin kaç?
+ benim ki casio.

--spoiler--
saatin kaç? benimki casio...
10 tane akıllı geçinen adam toplasan bi tane deli cemal etmez.
çocukken mahallede beraber top oynadığımız bir ağabeyimiz. yani biz çocuktuk kendisi meşhur videodaki halindeydi. o topu aldı mı kimse girmezdi ayağına dayak yeme korkusuyla. bu arada iyi bir sol ayağı vardır ayrıca deli gücü müdür nedir topa fişek gibi vurur çocukken bir de şamarını yemişliğim vardır.
-ikramiye sana çıksa ne yaparsın
-Yakarım.

Memleketimin delisi bile kuğul.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar