bugün

ağrıyan dişin üstüne basa basa sert bir şeyler çiğnemek.
Hoşlanılan yazarın nickini mouse ile okşamak.
müşteri hizmetlerini arayıp kızlara semt isimleri söyletmek.
kadınların kulaklarını emmek. muazzam aktivite.
müşteri hizmetlerini arayıp kızlara semt isimleri söyletmek.
(bkz: Yaraya kolonya sürmek)
(bkz: yarağa kolonya sürmek)
Soğuk kış gecelerinde:
(bkz: yorganın altında boğula boğula 31 çekmek)

Edit: ısınmak için yani.
bu başlığa 3. yazışım. güzel bir kadın vücudunun o güzel narin ve yumuşak kulaklarını emmek isterim. inanılmaz haz veriyor.
Küt saçı bileğe dolama çalışması. Ha ek olarak bir de tarih soru çözümleri. Rafine...
(bkz: mmf)
(bkz: cuckold)
Sadece nazım geçenlere yaptığımdır. Elbisede veya pijamada ufak bir yırtık gördüğüm zaman. Aaa buran yırtılmış deyip elimle caaaarrrt.. diye komple yırtıyorum. Ağzı açık sap gibi bakakalıyorlar çok komik hoşuma gidiyor böyle yaramazlıklar.
Maden suyunu bitirdikten sonra etrafında yırtık bırakmadan ambalajını yavaşça çıkartmak.
sütlacın kaymağını parmakla hafifçe yoklamak.
kendi terini koklamak. :(.
Sadece okumaya geldim.
* Sürekli yemek kaçan arka azı dişe kürdanla dalmak. Yemek parçasını çıkardıktan sonra kurdanı koklamak.

* sevdiğin, espri anlayışı olan, nazın geçen arkadaşının yüzüne dolu dolu hapşırmak ya da osurmak.

*Duşta işemek.
Okumalarımı bitirdikten ve evi temizledikten sonra yatağa geçip netflix kasmak. Gerçi...
(bkz: sivilceyi bastırınca oluşan acı)

Bunu bir kez yapınca bırakamıyorsun yau.
Sivrisinek öldürmek. Evet seviyorum.
ben bi keresinde kolumda sigara söndürmüştüm sayılır mı?
Mazoşist miyim bilmiyorum ama karşı cinsle satranç okey gibi oyunlar oynadığımda onlara kaybetmekten zevke geliyorum şüphesiz sjsj.. lütfen bu aramızda kalsın olur mu.
Hiç 31 çekmediniz yani.

Yalancısınız.
bir yerim kanadığında emmek olabilir. boşa gitsin istemiyorum.
Tırnak kenarlarından kalkan etleri parmak etine kadar soymak. Şeytan tırnaklarını koparmak.

Tırnaklarımla alıp veremediğim bir şeyler var *