bugün

vaktinde kendilerine mail atanlara albumlerini isteyen kisinin adresine bedava yolluyorlardi.kendilerine atilan mail sonucunda terli bir atletinizi uzerine ketcap sikilmis olarak bize gonderirseniz biz de size albumumuzu yollariz. cevabi vermeleri uzerine beyaz bir atletle 2 saat basket oynanmis, atlet terletilmis, okulun yakinindaki donerciden ketcap alinarak uzerine sikilmis, bunun uzerine atletin uzerine isenmis,bir kismina da o gun nezle olan birinden sumuk odunc alinmis ve bu yollanmistir. karsiliginda ise tek album beklerken 3 album alinmistir.baba gruptur.
zamanında albümlerini bedava dağıtan grup hatta eve kargoyla yolluyorlar.
(bkz: ben aldıydım)
kaçacağım gibi guzel şarkıya sahip olan grup.
12 mayıs tarihinde sitelerinden şöyle bir açıklama yapan grup'tur.

------
zardanadam 9 ay sonra yeniden birarada ve ilk kez sahnede. 16 mayis cuma aksami 21.30'da mimar sinan üniversitesi rihtimina, katilabilen tum dostlari bekliyoruz. bizden sonra tibet ağırtan rock'n roll ile devam edecek etkinlige iliskin ayrintılar http://www.sanatbayrami.com adresinde.

bu arada beşinci albüm için çalışmalar ve konserlerimiz sürüyor, gelişmeleri sitemizden de takip edebilirsiniz...

sevgiler,
zardanadam
------
erbatur un olaya tekrar dahil olmasıyla legendary hatta awesome olan topluluk.
Grubun eski halini almasıyla hemen stüdyoya girilmiştir ve 5. albüm çıkacak.
bazen sırf bağırmak için şarkı söylediklerini düşündüğüm esasında hoş sözlü şarkıları bulunan nacizane grup.
sitelerinde her şeye yer veren grup.
kaçacağım parçasını ilk dinlediğimde kendimi serin bir yaz gecesinde gibi hissettiğim güzel grup.
süper canayakın grup.
zamanında email atınca,size albümlerini gönderen grup.fakat basit bir muzik altyapıları olması itibariyle tutmamıştır,tutamaz da.turkish blink182 belki de .
(bkz: park yasak)
(bkz: kaçacağım)
(bkz: aynı)
her şarkılarında can alıcı bir cümle ya da bölüm bulunduran grup.
(bkz: kalbim yok itin tekiyim ben)
(bkz: sen beni yok saysan da burdayım aslında)
(bkz: Bugün anladım tüm gerçekleri;yine söylüyorum;Herşey yalan)
(bkz: bir daha severse şu deli gönlüm,sessiz olsun,kimse farketmesin)

kesinlikle dinlenmesi gereken grup.
en popüler şarkıları için;
(bkz: kalbim yok)
(bkz: sarışınlar boktur)
(bkz: hepsi hepsi hayat nasıl olsa)
(bkz: park yasak)
(bkz: burdayım aslında)
(bkz: öldür beni)
yeni albümünü hala çıkaramamış grup.
Yeni albümünü kendi sitelerinden indirebileceğiniz grup. Deniz Yılmaz ile birlikte çalışmışlar. Ayrıca pek bir hoş albüm olmuş.
Yeni albüm yıkmış geçmiştir. Koku ; Tadım Yok ; Beni Seversen; Gidiyor Gençliğim ve diğerleri..

Ayrıca grup üyeleriyle http://www.zardanadam.com dan haberleşebilirsiniz. Zira günün her saati ; illa ki bir üyesini görürsünüz ve şaşırırsınız. 2 günde grup solisti Erbatur hocayla 11 tane özel mesaj trafiğimiz olmuş.

Ayrıca; Hocam ne iş gece gündüz sitedesiniz; ara sıra cıkın da at koşturalım dediğimde gelen cevap ise ; onun bu işi aşmış; piiri olduğunu kanıtlar niteliktedir. Aynen Copy-Paste yapıyorum;

--
kardeşim ben bilgisayarı genelde kapamıyorum, ben evde yoksam bile o takılıyor kendi kendine, bir yandan fan da çalışıyor biraları soğutuyor : ))).
--

Böyle birisine ne denirki *
kaliteli ve dile dolanan, çarpıcı sözlere ve eğlenceli şarkılara sahip alternatif rock topluluğudur.
son albümleri kafam seninle güzel gayet hoş olmuş ve şarkı listesi şöyledir:

1-seninle kafam güzel
2-beni seversen
3-gidiyor gençliğim
4-haksızlık bu
5-mutluluk
6-kimsin sen
7-tadım yok
8-aşk deme bana
9-koku
10-gel bana
11-outro
özünü bilir.
yeni albümü gayet güzel olan grup . önyargı ile yaklaşmayınız efenim.
içinden ne geçiyorsa yazıyor bu adamlar snaki..
pat diye söyleyiveriyor ya da aşık tavırları falan pek içten geliyor..
özellikle:
"sen","şey","mucize" beni bir ayrı neşelendirir.
Entrumanları sağladığınızda size bedava konser verecek müzik grubu.
rock grubu olunca götleri kalkmayan ender abilerimizdendir. her türlü mesajınıza, geyiğinize anında dönüp aynı ciddiyetle ya da samimiyetle karşılık veren insanlardır. 10 arkadaş toplanıp cd'den dinlenir ve şarkıları hep bir ağızdan söylenir. tadından yenmez. birde konserlerinde hafif şiddetli pogolar olur. demeyin keyfine. *
insanı en mutsuz anında çekip alan ve başka diyarlara götüren en sevdiğim gruptur. Pek tanınmasada onlar bunu takmazlar. Eğitimli işi gücü olan insanlardır. Kar amacı gütmeden işlerini mükemmel yaparlar. Umarım bir gün tanışmak nasip olur. *
gelsinler bizim okulun festivalinde çalsınlardır.
15 ekim 2009 perşembe* fox tv'de uyanık bar isimli programa konuk olacak olan grup.