bugün

her nekadar bu görüşe katılmasam ve sarışınlardan* hoşlansam da çok hoş bir zardanadam parçası
Şarkının hikayesi ise zardanadam elamanlarından *birisi kız arkadaşında ayrılır.kız arkadaşı şarışın bir bayandır.Sonra günler geçer ve öğrenirki kız arkadaşı bundan ayrılmamış,aldatmış ve aldattığı kişi için ayrılmıştır.Sonuç olarak
.........
sarışınlar boktur
onlarla olmak isteyen çoktur....diye bir şarkı ortaya çıkar *
meraklısı çoktur amma ve lakin
muhteşem sözlere sahip bok olan sarışınları unutmak için dinlediğim ve fakat o sarışını unutmaktan ziyade daha çok aklıma kazınmasına sepep olan zardanadam şarkısı.
sözlerini de yazayım da tam olsun:

gece gündüz demeden düşündüm durdum ben,
sevmeyi hiç bilmeden hayaller kurdum peşinden
geç olsun güzel olsun dedim avundum yenilmeden
sonunda sen çıktın karşıma, vuruldum!

günler boyu ateşinle yandım hep tutuştum,
sen de bana iyisin dedin, beni ne çabuk uyuttun.
ama bir gün kalktığımda anladım artık yoktun.
sonra gördüm başkasıyla, çabuk unuttun.

şimdi senin düşmanınım, mutsuzluğun mutluluğum!
resmindeki gözleri oyup, başucuma koydum!
bakıp bakıp tükürdüm sana! seni unuttum!
anlamama yardım ettin: aşk yoktur! ve sarışınlar boktur!

sonrasında boyun eğdim, yerlere yıkıldım,
yatağımda günler boyu ağladım sızladım,
eşyalara bakıp bakıp gelmeni umdum,
her defa kapı çalınınca bir umut koştum,

günler dünler geçer bugünler, yarını yoktur.
herşey geçer düzelir derken, hepsi yıkılır,
yeter artık, yeter bunlar, kalbim kırılır.
terkedilmek ağır gelir ağzım bozulur

şimdi senin düşmanınım, mutsuzluğun mutluluğum!
resmindeki gözleri oyup, başucuma koydum!
bakıp bakıp tükürdüm sana! seni unuttum!
anlamama yardım ettin: aşk yoktur! ve sarışınlar boktur!
birilerinin bizi kandırmaya çalıştığının, sarışınlara olan ilgimizin kırılmak istendiği, büyük ihtimalle sarışın düşkünü bir esmer tarafından planlanmış, ama yer mi bu gençlik hiç denilesi şarkı adı.
bence sarisinlar olmazsa hayat hic cekilmez. ilk sozleri ile direk insanlara neseli, guler bir yuz saglamalari olmazsa gunler cok monoton gecer eminim
super soloları bulunan sozleri oldukca manalı* super bir zardanadam sarkısı.
etrafta artan sarısınlar uzerine oldukça popüler olması gereken sarkı
sarışınlardan çok çekmiş, "allah'ım nihayet sarışınları sevmeyen bir erkek çıktı" diye düşünen iki adet samimi kız arkadaşın bağıra bağıra söylemeyi huy edindiği zardanadam şarkısı.
yurdum saçma sapan şarkılarından biri daha.
iyi şarkı sözü yazamayan zardanadam'ın küfürlü bi ad koyarak çılgın gözükmeye çalışması ve dikkat çekme çabasıdır. bakın ne kadar çılgınız biz demek istemişler. (bkz: bize bişey anlatmak istiyor galiba)
bir sozluk yazarina hakaret olarak algilanabilecek baslik.
şimdi senin düşmanınım, mutsuzluğun mutluluğum! sözüyle saçmasapan şarkılar kategorisinden ayrılan şarkıdır.
(bkz: hamdi al bu metin i burdan)
zardan adam adli grubun yaptigi mukemmel sarki solistin bu sarkiyi cok icten soylemesi gercekten bir ironi teskil eder
bayanlar tarafında da çok tutulan bi şarkıdır.. sarışın kumral esmer fark etmez.. söyleyen kişi harika çünkü..
sevgili tarafından terkedilindiğinde ki bu terkeden kişi sarışınsa söylenmesi büyük haz veren süpersonik zardanadam şarkısı.
yanlış sözdür.o zaman rusya çok boktan bir ülkedir.
nihat genç'e bir röportajında kadın yazarlar sorulmuş o da Nuray Mert, Perihan Mağden, Vivet Kanetti, Mine Kırıkkanat ve Meral Tameri beğendiğini belirtmiş fakat röportajı yapan kişi Ayşe Arman ve Pakize Sudayı nasıl bilirsiniz diye sorunca nihada genç "tenezzül etmedi­ğim isimler üzerinde laf söylemek zorunda bırakmayın beni"; diyerek süper laf etmiştir. fakat bu tavra kızan sarışın bir hanım (müstear ad kullanıyormuş) bir yazı yazmış yazıda da "siz taşralılar biz sarışınlara bayılırsınız, bizle yatmak için herşeyi verirsiniz" babında zırvalamış. şimdi sarışınların zihniyeti bu olunca insan elbette bu şarışınlar boktur diye düşünmüyor değil.
bir beyinsizin zırvası o kadar.
(bkz: sarışınlar panikte)
(bkz: esmerler rahatsiz)
(bkz: kumrallar rahatsız)
(bkz: kizillar rahatsiz)
(bkz: pembeler rahatsiz)
+ sarısın boktur
- esmer hoştur. **
(bkz: sarışsınlar boktur diyen boktur)
sarışınlar boksa bok güzeldir.