bugün

(bkz: torbacı) *
yeni üye olduğunuzda mesaj atarak kendini yalnız hissetmemeni sağlayan kişi. inşallah çaylaklığım çabuk kalkar ya diye içten içe telepati kurmaya çalışılan insan.
birinci nesil yazar. hoşgelmiş.
(bkz: muhtar)**
sitede söz sahibi ve benim hemşerim olan zat:zall
(bkz: yazar ağası)
SÖZLÜKTE HER ZAMAN YERi FARKLI OLAN iNSAN , SAHiP .
* iyilik meleği mübarek.
(bkz: zall im oyun bozan sen de bu büyü de yalan)
etliye sütlüye karışmayı sevmeyen, ne yapılırsa sözlük için daha faydalı olur düşünen kişinin rumuzu...
fikir ayrılığına düşsek de seviyeli tartışmayı bilen. karşısındakin kırmaktan çekinen birisi aynı zamanda.
online listesinde adını görüp varlıgından emin olmak istediğim moderator.
(#647250)entry'sini baslıgına uygun kullanımını sagladıklarını bir cok yazarda gordugum kişi.
+ faşo ne demek biliy misin hakim bey? Bizim zall vallah faşodur. Moderatörleri otu boku siliyi.
(bkz: zall in sozluk haricindeki mesguliyetleri)
sabahın 7'sinde sözlükle ilgili sorduğum abuk sorulara 5 dakika içinde cevap vererek beni dumura uğratan yüce şahsiyet
(bkz: sözlüğün en iyisi)
(bkz: her gün zall'a bir yağlama entrysi giriyorum formda kalıyorum)
yüce insan, ulu şahıs. ülkenin dört bir yanından övgüler almakta an itibariyle.
sözlükle ilgili ne yaparsa bugün yapabilecek yazar. aksi takdirde cuma ve cumartesi akşamları bursa'da ki sözlük yazarlarıyla yapılacak etkinliklere katılacağı için bu tür işlerden uzak kalacak. süresi kısıtlı, elini çabuk tutması gerekiyor.

(bkz: kolay gelsin) * *
attığı 'bu gece gri ekrandan kurtuluyoruz' mesajıyla beni sevindiren, her tuttuğu altın olası yazar.
ya sozluk adam oldu şeklen şemalen. reklam var arama var o var bu var hersey tamam da güzel kardeşim şu yavaşlama sıkıntısından gri ekranlardan bosa giden entrilerimize hayıflanmaktan kurtar bizi be. ne dersin? (bkz: sozluk sana yazıyorum zall sen anla) *
(bkz: zall bizi disco ya götür)
sözlüğün boş duran sağ üst köşesine kan aranıyor duyurularını isteyenlerin not edebileceği bir bölüm eklemesi gereken admin.
bana yazar olduğumu haber veren iyi insan.
bana yazar olduğum müjdesini veren yüce şahsiyet.