bugün

entry'ler (580)

bir askin bittigi yer

terminal(ler).

dir eki ile cumleyi tamamlamak

yersendir.

yalancılık

insanin üstüne yapışır. bir daha çıkarıp atamassınız, belkide atmassınız. insan bir kere yalan söylerse devamı gelir.

bergusad

doğum günü çocuğu...
doğum günün kutlu olsun kardeşim. rakımı da alıp geliyorum akşama. *

siktiri boktan ulkelerde olumun yuceltilmesi

ülkeye siktiri boktan diyebilmek için ülke olmak gerek.

annesini ozleyen yazar

telefonu her kapatışında, annesinin yavrummm deyişi kulaklarında cınlayan yazardir. *

yalan

(bkz: yılan)

kimsesizlik

(bkz: düşman başa)

mr mojo risin

yazdıkları kahkalarla okunulası yazar şahsiyet. * *

eski sevgilinin geri dönmesi

(bkz: kendini kurkcü dükkani gibi hissetmek)

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

annene slm söyle.

cikarsama

sonuç, anlam çıkarmak.
(bkz: çıkarim)

pkk ya teror orgutu diyemem

orospu orospudur. kim çıkarıyor hayat kadınıdir diye.

edit: * *

lowerkid

hayat denilen şey umrunda bile değildi o çıkmadan karşına.seni hayatta sevindirecek insanda oydu. üzebilecek insanda o. belki o üzmedi seni, bu kahpe dünya bu anlamsiz hayat çok gördü onu sana. belkide bu yakıyor ya senin içini. hani kızamıyorsun ya ona hiç, hani sövüp sayamıyorsun, sen birtek hayata lanetler yağdırabilirsin oda dönüp cevap vermez sana. o cevap vermedikçe sen deliye dönersin...

boşver...

senin, benim, onun bir sevgilisi var henüz tanışmadığı... * *

eurydice

güzel bir hikayeye sahip ağaç perisidir.

sydera

beni bulduğu yerde param paraça edecek*paçalarımı aşaği alacak*, alnimi karişlicak*.

penguu

uzun aradan sonra gördüğüm, gördüğüme sevindiğim sydera ya inat kanka yazar. *

lowerkid

her şeyi aşmamda en büyük yar * ve yardımcım olmustur. * * *

dil sürçmesi

(bkz: freud)

beni bu deftere yazma

okul defteri alırken aklına geldi. artık büyüyorum özel günlerimi yazayım diyerekten bir de anı defteri aldı kendine. deli dolu sevdi birilerini ve hep yazdı geceleri durmaksızın. ergenlik günlerinde bir arkadaş bir dost ve bir sevgili gibi defterine güzel sözler söyledi. sevgililerini yazdı hep kocaman saygısıyla.
dünyanın en güzel papatyasını taşıdı o defterin arasında. çok önemli izler taşıyordu defterin sayfalarında.bir gencin her şeyii.

sonra biri çıktı karşına ´´tamam´´ dedi işte budur. ve attı defteri bu kişinin önüne ´´al oku´´ ve hiç bir soru sorma geçmişimle alakalı.günlerce gizli gizli okudu bu kişi. geceleri kalkıp tekrar tekrar okudu ağlamaklı oldu yer yer. bir bir koparmak istedi sayfalarını saygısızlığından belkide çok sevdiğinden esas oğlanı.
sonra güzel sesiyle beni bu deftere yazmadedi.ve o deftere hiç yazılmadı,o defter hiç ele alınmadı bir daha. bir gün kendi kendini yazdı o deftere güzel kız. içini döktü ona söyleyemediklerini deftere yazdi.
sonra mı... (#1806407)

şimdi soruyorum sana o deftere bile yazılmayı hakediyor musun acaba?