bugün

tüyü bitmemiş yetimin hakkını arayan, gözü pek anlı açık , delikanlı ve site tanrısı sayılabilecek kişi.
doğru tespitleri olan yazardır.
akilli gozuken yazar.
beni izleyen yazar.
incelikli, nazik ve anlayışlı moderatör.
güzel yazar, mod.
namzet nickli kullanıcıya, ömür boyu çaylak olarak kalacak yazar diyerek, taraflı bir tutum sergileyen oysa ki moderator olarak tarafsızlıgını koruması gereken yazar.
namzet nickli kullancıya dersini vermiş moderator.
sagduyulu insan modeli.
(bkz: moderatörlerin karalı)

ediT: ulan beni mi zall ı mı sevmiyonuz anlamadım ¿
hakaret içeren entryler yazan insanlara en iyi cezayı vererek bizim gönlümüzde taht kurmuş moderatör. (bkz: hak yerini buldu)
ağır abi. kartal gibi tepede dolaşır. sen onu göremessin ama o seni görür. anında süzülür ve de kelle koparır. online listesinde görülmese de nefesini ensede hissettirir yazar taifesine. sonuç adamıdır, piyasaya fazla karışmaz.
zalımin kısaltılmışı
an itibarı ile beni dumura ugratmış yazarlarla müthiş bir diyalog yakalamayı başarabilen moderatorlerin kralı olmayı haketmiş güzel insan.
(bkz: Herkese böle moderator nasip olmaz)
güzel bir şeyler yapmaya çalıştığına canı gönülden inandığım insan.
sözlük icin ugrasip didinen.
sukunetini ve zarafetini her durumda korumayı başarabilen sabırlı ve güven veren insan..derin bir gözlem yeteneği vardır,farkedilmediğini sandığınız detayları önünüze çıkararak şaşırtabilir
bazen kalabalıkların arasında ayırt edilmeyen,ıskalanan,es geçilmiş öyle kişiler vardır ki,onları tanımadan asla nasıl olduklarını,içlerinde nasıl bir hazine taşıdıklarını anlamazsınız.işte zall o insanlardan biri.tanımak için fark etmek,dikkat etmek gerekiyor.tanıyınca "ya hayret,daha önce nasıl oldu da tanışmadık" dedirtiyor.
sözlüğün kodlarını yazmayı başaran, ama çaldırmamayı başaramayan sahip kişi.
ilk özel mesajımı atan kişi ilk göz ağrısı yazarı*
yazarlarla arasında olması gereken mesafeyi her zaman korumuş, (bkz: sözlükle ilgili istekler) her daim yerine getirmiş kişidir.*
ilk entry nin sahibi güzel insan...
yazar olduğumun müjdecisi..
(bkz: zall im)
(bkz: fear of the zall)
cana yakin iyi biri oldugunu anladigim kisi,vize haftasi beraber yusuf deryalarinda yüzdüğümüz,bana bazi dersler icin taktik vermiş benden 2 yil onde giden bolümdaşım(o ne demekse).Kendisini yazilim sektorunde gormek istiyoruz.